הטכנולוגיה הישראלית תוטמע במרכז אבטחת הסייבר במרילנד

החברה הבת של אלביט מערכות, סייברביט, תספק פלטפורמה לאימון וסימולציה למרכז החדש לאימון אבטחת הסייבר של מרילנד ■ המרכז הוא הראשון מסוגו המאפשר אימון מעשי בתחום אבטחת הסייבר לעוסקים בטכנולוגיות המידע ובהגנת תשתיות בארה"ב

עדי דר, מנכ"ל סייברביט (צילום: גלעד קוולרצי'ק)

אלביט מערכות בע”מ הודיעה היום (ראשון) כי החברה הבת שלה, סייברביט בע”מ זכתה בחוזה לאספקת הפלטפורמה שלה מסוג CYBERBIT Range עבור המרכז לאימון אבטחת סייבר של מרילנד, המרכז הראשון מסוגו לאימון מעשי של אבטחת סייבר לאנשי מקצוע בתחומי טכנולוגיות המידע והגנת תשתיות בארה”ב.

פלטפורמת האימון והסימולציה של סייברביט תשמש להשקת היכולות של מרכז האימון ובאמצעותה ילמדו אנשי המקצוע בתחום אבטחת סייבר כיצד להגן על נכסים ותשתיות לאומיים מפני מתקפות סייבר.

באמצעות מינוף יכולות הפלטפורמה, מרכז האימון של מרילנד יעניק גישה ייחודית לתחום אימון הסייבר ויאפשר לכלל צוות האבטחה והעסקים להתאמן ברצף של “אירוע-תגובה” בסביבה מציאותית ביותר, המחקה  את סביבת העבודה האמיתית שלהם.

בכך יתאפשר לצוותים להגיב מהר יותר וביעילות גבוהה למתקפות מורכבות ומתקדמות כדוגמת מתקפה למטרת כופר, ולתפקד טוב יותר כצוות.

מרכז האימון הממוקם בעיר בולטימור, בקרבת מרכז פעילות הסייבר של הממשל הפדרלי, יאפשר למומחי אבטחת סייבר מהמגזר הפרטי והציבורי כאחד, להתאמן בנוחות באסטרטגיות הסייבר העדכניות ביותר.

עדי דר, מנכ”ל סייברביט, ציין כי “ארגונים במגזר הציבורי מנהלים תשתיות רגישות ביותר ואינם יכולים להרשות לעצמם שעובדיהם יתקלו לראשונה באיום רק במהלכה של מתקפה” .

“צוותי האבטחה יכולים לשפר את תפקודם באופן משמעותי בעזרת אימון וסימולציה של תהליך התגובה מבעוד מועד. אנו מצפים לסייע למרכז האימון לאבטחת סייבר להכשיר מומחי אבטחה מהמעלה הראשונה בעזרת פלטפורמת האימון שלנו”, הוסיף דר.