“מחיר למשתכן”.הסודות האפלים שהבנקים מסתירים מכל מי שמועמד או זוכה נחשפים לראשונה!

בשנים האחרונות הסטטיסטיקה צמחה לאחד מתוך שלושה ישראלים שמוציאים לחינם אלפי שקלים על פוליסות ביטוח כפולות או מיותרות. מיזם חברתי חדש בשיתוף דה-רוטשילד יחד עם עמית וויט - מומחה לניהול סיכונים למשפחה, מאפשר לשים סוף לדליפה הכספית.

מאת: אלון גולדברג

מהלך חסר תקדים של ממשלת ישראל שהחל לפני 20 שנה להיאבק ביוקר הדיור במדינה, סוף סוף יצא לפועל ומוצע לכל אזרחיה. למרות מספר קטן של תנאי הקבלה ואף ההצלחה המסחררת של מהלך זה, המון מהזוכים ב-“מחיר למשתכן” מחליטים לוותר על הזכייה. כמעט ולכל אחד מהזוכים נדרש לקחת משכנתא וכאן למעשה הדרך, שלכאורה הייתה קלה, עתה מסתעפת לדרך תלולה, אפלולית ועתירת מהמורות.

הבעיה העיקרית בלקיחת משכנתא היא כמות הידע העצום שבו כל אחד ואחד מלוקחי המשכנתא צריך להתחמש כדי לקבל את המשכנתא האופטימלית עבורו. על אחת כמה וכמה, כשמדובר בזוכה ב”מחיר למשתכן”. אותו זוכה חייב לעצמו, לא רק משכנתא משתלמת אלא משכנתא מושלמת, כי כל שקל שנחסך…זה עוד אוויר לנשימה!

השירות שיסיר כל סימן שאלה מראשך, ויחשוף את הסודות שהבנקים לא מספרים לך כשאתה צריך משכנתא>>

חוקי המשחק משתנים ללא היכר!

כל מי שלקח על עצמו בעבר משכנתא והיום מעוניין לקחת משכנתא נוספת מבין מהר מאוד שחוקי המשחק השתנו.

אם זה בריביות או בתמלילי המשכנתא והמבנה שלה…החוסר אונים בתחילת תהליך לקיחת משכנתא קיימת גם אצל הותיקים שבינינו!

כשזוכה ב-“מחיר למשתכן” מגיע לקחת על עצמו משכנתא, למעשה מגיע לשולחן עם מעט מאוד מקום פיננסי לתמרון והבנקים…הם אף פעם לא יחשפו את כל הקלפים הטובים שלהם על ההתחלה.

“שיטת המצליח” ומלחמת ההתשה שהבנקים נוקטים כלפי מבקשי משכנתאות אינה ידועה לציבור אך שיטה זו עבדה בהצלחה רבה במשך שנים רבות לטובתם אך כלפי אותם הזוכים ב-“מחיר למשתכן”, אותם אלה שבאמת זקוקים למשכנתא האופטימלית…היא הרסנית!

השיטה עובדת כך:

הבנק מפרסם משכנתא בתנאים מסויימים. נקרא להם “X”.

כל מי שמעוניין במשכנתא ורואה את המודעה והתנאים (X) נראים אטרקטיבים בעיניו קובע פגישה עם נציג הבנק. כשמבקש המשכנתא פינה מיומנו, לקח יום חופש או אף החסיר יום עבודה בשביל פגישה זו מגיע אל הבנק אז ורק אז הנציג יתחיל את משחק המכירה איתו.

קודם כל הוא יברר עם מבקש המשכנתא מול כמות הבנקים שנפגש לפני שהגיע לפגישה. זהו הליך מכירתי חשוב. ככל שביקרת ביותר בנקים וקבלת יוצר הצעות כך אתה בשל יותר לסגירת עסקה.

מבחינת הלקוח זה יכול להראות ככלי נשק חשוב כדי להראות לנציג המכירות ש-“יש עוד הרבה דגים בים” והוא לא היחיד שמציע לו הצעה אך ההיפך הגמור הוא הנכון למציאותה של המכירה!

חשוב להבין שאין אי הבנות בין הבנקים!

הם מחליפים מידע בין אחד לשני, בכל עת שישנה הטבה חדשה שהאחד מציע כך שהאחרים לא ישארו מופתעים ולא מוכנים.

כל בנק יודע מה שהשני מציע ומה היא “ההצעה הטובה ביותר” שיש לכל בנק אחד למשנהו להציע.

כשאתה מגיע לנציג המכירות בבנק, לאחר שרשרת של טרטורים בין בנקים, למעשה אתה מגיע אליו מבושל ומיואש לסגירה וזה בדיוק מה שהנציג מחפש למצוא.

אם, מצד שני, תאמר לנציג המכירות שזו הפעם הראשונה שלך והבנק שלו היא התחנה הראשונה שלך בתהליך, נציג המכירות לא יקח אותך ברצינות כלל או כלל!

אז נגיד ואתה נכלל כ-“לקוח מושלם”. לקוח מטורטר ועייף ואתה מתחיל להתמקח על התנאים שהוצגו באחת הפרסומות שהביאו אותך לבנק, אז ורק אז הנציג יוכל לשלוף את התנאים האמיתיים שיכול להציע לך והם יהיו הרבה יותר משתלמים מהתנאים שפורסמו לקהל הרחב. נקרא להם תנאים “Y”.

עכשיו.

“שיטת המצליח” עובדת כך שישנם מבקשי משכנתא יסכימו לתנאי “X” ותנאי “Y” ישארו במגירה אבל במידה והלקוח יהיה “לקוח ישראלי מצוי” ויתחיל להתמקח, אז יהיה ברשותם מחיר “אטרקטיבי” יותר להניח על שולחן המו”מ.

הירשם כאן ושים סוף ל-“טרטרת” ולמשחקי הבנקים בעתיד שלך לבית משלך>>

מה שמגיע, למי שמגיע. כל מה שמגיע לכם שהבנקים לא מספרים לכם!

כל מי שזכה במכרז “מחיר למשתכן” מגיע שלל הטבות לזכותו מתוך הבנה עמוקה של המדינה לצרכים הכלכליים שלו תוך התייחסות רצינית בנושא אך מדוע אינך מודע ומיודע להם?

תפקיד זה נופל עליך, הזוכה, לדעת ולבנקים ליידע אותך עליהם אך משום מה, מידע חשוב ונחוץ זה פשוט נופל בין הכסאות ונחבא אל הכלים!

אתה יודע שמגיע לך הטבות מיוחדות בלקיחת משכנתא.

מגיע לך ריביות אטרקטיביות ופטורים המיוחדים רק לזוכי “מחיר למשתכן”…

אל תכעס על עצמך אם אינך יודע. זה עצוב שההרבה מהזוכים פשוט ויתרו על זכייתם מכיוון שלא ידעו עד כמה המשכנתא שלהם יכולה הייתה להיות קלה יותר, כלכלית, עבורם!

אז אם אתה מעוניין להחזיק בידך את המשכנתא האופטימלית שלך, לחץ על הקישור בתחתית ותראה איך אתה עושה זאת…בלחיצת כפתור!

ההירשם וגלה את “הסודות שהבנקים לא מספרים לך כשאתה צריך משכנתא”>>