התוכנה למשכנתאות שהבנקים לא רוצים שתגיע לידך!

השירות הטכנולוגי שמוצע ללקוחות "מתן ייעוץ משכנתאות" שגרם לבנקים לשקשק ולשנות את מודל המכירות שלהם!

מאת: אלון גולדברג

“מתן ייעוץ משכנתאות” פיתחה תוכנה פורצת דרך שמעמידה את עצמה לצד תוכנות מסחר אלגוריתמים מתוחכמים בשוק ההון. יכולת ניתוח הנתונים של התוכנה ומהירות חישוב הנתונים מביאה לתוצאות שהמוח האנושי לא מסוגל לייצר.

תוכנה זו נועדה לחשב ולבנות את המשכנתא האופטימלית ללקוחות החברה, לנהל את המשכנתא ולשמש ככלי מעקב מקצועי ושוטף לאורך כל תקופת המשכנתא.

התוכנה מחשבת ומתעדכנת על בסיס יומיומי מול כל המכרזים המוצעים לכלל האזרחים במדינה המבקשים לקחת על עצמם משכנתא.

במקום להתרוצץ מבנק לבנק, להפסיד ימי עבודה ולהשקיע אינספור של שעות מחשבה ע”י ניתוח היכולות הכלכליים שלך מול התנאים המוצעים לך מכל בנק לבנק, מהיום, אתה יכול, בלחיצת כפתור לקבל מולך את ההצעה הטובה ביותר במדינה, היישר לנייד שלך!

רוצה לדעת מה טומן בתוכנה ומה הן ההטבות בשימושה…?

הירשם לכאן ושים סוף ל-“טרטרת” ולמשחקי הבנקים בעתיד שלך לבית משלך>>

“שיטת המצליח” של הבנקים לא חל על משתמשי התוכנה!

“שיטת המצליח” ומלחמת ההתשה שהבנקים נוקטים כלפי מבקשי משכנתאות אינה ידועה לציבור, אך שיטה זו עבדה בהצלחה רבה במשך שנים רבות לטובתם. יחד עם זאת השיטה הזו עלולה לעלות ביוקר לאותם זוגות הזקוקים כיום למשכנתא האופטימלית!

השיטה עובדת כך:

הבנק מפרסם משכנתא בתנאים מסויימים. נקרא להם “X”.

כל מי שמעוניין במשכנתא ורואה את המודעה והתנאים (X) נראים אטרקטיבים בעיניו קובע פגישה עם נציג הבנק.

כשמבקש המשכנתא פינה מיומנו, לקח יום חופש או אף החסיר יום עבודה בשביל פגישה זו מגיע אל הבנק אז ורק אז הנציג יתחיל את משחק המכירה איתו.

קודם כל הוא יברר עם מבקש המשכנתא מול כמות הבנקים שנפגש לפני שהגיע לפגישה. זהו הליך מכירתי חשוב. ככל שביקרת ביותר בנקים וקבלת יוצר הצעות כך אתה בשל יותר לסגירת עסקה.

מבחינת הלקוח זה יכול להראות ככלי נשק חשוב כדי להראות לנציג המכירות ש-“יש עוד הרבה דגים בים” והוא לא היחיד שמציע לו הצעה אך ההיפך הגמור הוא הנכון למציאותה של המכירה!

חשוב להבין שאין אי הבנות בין הבנקים!

כל אחד יודע בדיוק מה השני עושה, בכל עת שישנה הטבה חדשה שהאחד מציע כך שהאחרים לא ישארו מופתעים ולא מוכנים.

כל בנק יודע מה שהשני מציע ומה היא “ההצעה הטובה ביותר” שיש לכל בנק אחד למשנהו להציע.

בנקים לא צריכים להתחרות מול אחד לשני. יש הרבה “מאיתנו”, אזרחי המדינה לחלוק בין כולם למרות שעל פני השטח זה יכול מאוד להראות כך!

שאתה מגיע לנציג המכירות בבנק, לאחר שרשרת של טרטורים בין בנקים, למעשה אתה מגיע אליו מבושל ומיואש לסגירה וזה בדיוק מה שהנציג מחפש למצוא.

לו אמרת לנציג המכירות שזו הפעם הראשונה שלך והנק שלו היא התחנה הראשונה שלך בתהליך, נציג המכירות לא יקח אותך ברצינות כלל או כלל!

אז נגיד ואתה נכלל כ-“לקוח מושלם”. לקוח מטורטר ועייף ואתה מתחיל להתמקח על התנאים שהוצגו באחת הפרסומות שהביאו אותך לבנק, אז ורק אז הנציג יוכל לשלוף את התנאים האמיתיים שיכול להציע לך והם יהיו הרבה יותר משתלמים מהתנאים שפורסמו לקהל הרחב. נקרא להם תנאים “Y”.

עכשיו.

“שיטת המצליח” עובדת כך שישנם מבקשי משכנתא יסכימו לתנאי “X” ותנאי “Y” ישארו במגירה אבל במידה והלקוח יהיה “לקוח ישראלי מצוי” ויתחיל להתמקח, אז יהיה ברשותם מחיר “אטרקטיבי” יותר להניח על שולחן המו”מ.

כל זה בטל כשאתה יכול, עם הקפה של הבוקר, בנוחות ביתך ובלחיצת כפתור לקבל את ההצעה הכי טובה לך, מבלי לצאת מהבית!

הירשם עכשיו וגלו מה הם “הסודות שהבנקים לא מספרים לך כשאתה צריך משכנתא”>>

כל הכלים שלא תצטרך כי לקבל את המשכנתא האופטימלית שלך!

כל מי שלקח בעבר משכנתא, כל מי שנמצא בתוך התהליך ומי שרק מתחיל יודע עד כמה מדהימה היא כמות הידע הנדרשת לרכישה  כדי לקבל את “המשכנתא האופטימלית”.

כל פגישה עם נציג זה למעשה “לא כוחות” ועלינו לצמצם את הפערים האלה ולהשוות בין כוחות אלה!

התוכנה למעשה עושה את העבודה הקשה. לא צריך להיות חשב מקצועי או כריש נדל”ן כדי לחשב את כדאיותה של משכנתא אלא שמהיום זה עניין של הזנת נתונים לשדות הרלוונטים…סוג של “שגר ושכח”.

אם נשים לצד זה סוללה של אנשי מקצוע שילוו אותנו מראשית הדרך ועד סופה…לנציג המכירות מטעם הבנק פשוט…אין סיכוי!!!

אז מי שמעוניין ללמוד איך עושים זאת, איך מצליחים להטות את המשקל לכיוונכם ולחשוף את הסודות שהבנקים לא מספרים כשצריכים משכנתא…כל שעליכם לעשות זה להירשם להדרכה האינטרנטית החינמית שהכנו במיוחד עבורכם.