אהרון פוגל מונה ליו”ר המיועד של מיטב דש

פוגל צפוי להיות בעל מניות בתאגיד השליטה בקרן הייעודית וילווה את ההליך לקבלת האישורים הרגולטוריים ובמידה ויתקבלו, ועסקת הרכישה תושלם, הוא ימונה לתפקיד יו"ר הדירקטוריון של מיטב דש

אהרון פוגל צילום: יח"צ

XIO GROUP, קרן השקעות גלובאלית מוטת צמיחה מלונדון, הודיעה למיטב דש, בית ההשקעות השני בגודלו בישראל, שבשליטת צבי סטפק וקבוצת BRM, שהיא חתמה על מזכר הבנות עם אהרון פוגל.

הוא צפוי להיות בעל מניות בתאגיד השליטה בקרן הייעודית וילווה את ההליך לקבלת האישורים הרגולטוריים ובמידה ויתקבלו, ועסקת הרכישה תושלם, פוגל ימונה לתפקיד יו”ר הדירקטוריון של מיטב דש.

לפיכך עומד לקבוצת XIO ולאהרון פוגל זמן עד ליום 21 באוגוסט, 2017, להגשת הבקשות לאישורים הרגולטוריים הנחוצים לרכישת השליטה בבית ההשקעות.

ג’וזף פצ’יני, מנכ”ל XIO GROUP מסר היום: “אנחנו שמחים וגאים מאוד שמנהל בכיר ויוצא דופן כאהרון פוגל, הוא היו”ר המיועד של מיטב דש, ואנחנו מאמינים שהצטרפותו תחזק משמעותית את הדירקטוריון העתידי של החברה.” פצ’יני הוסיף כי “מבנה העסקה החדש יושלם עד ליום 21 לאוגוסט, 2017, ואנו מצפים להציגו בפני הרגולטור בישראל ולהתחיל בהליך האישור”.

אהרון פוגל מסר: “קיבלתי את הצעת קבוצת XIO להצטרף כמוביל הקרן הייעודית החדשה ולדירקטוריון העתידי של מיטב דש. כמו כן, למדתי להכיר את צוות ההנהלה הבכיר, המנוסה והמקצועי של קבוצת XIO ואני מצפה להתחיל את תהליך האישור הרגולטורי, ובמידה והאישור יתקבל, לקדם את האסטרטגיה של מיטב דש להמשך צמיחה והתרחבות”.

אילן רביב, מנכ”ל מיטב דש מסר: “אנו שמחים שאהרון פוגל, עם הידע והניסיון העצומים שלו, מצטרף לקבוצה. אני מצפה לעבוד איתו עם סגירת העסקה”.