איך טיפול חדשני שנקרא “החוש השמיני” וכעת נמצא בתהליך רישום פטנט, גילה מה שהרופאים לא הצליחו לגלות – במגע אחד בכף הרגל

הלקוחות שביקרו בספא שלה מאז 15 שנה קוראים לה: הדוקטור רשא. איך הצליחה רשא עיסא בת ה 33 מכפר גוש חלב (ג'ש) שסמוך לגבול לבנון, לשנות את חוקי המשחק בעולם הטיפול בכאבים וההפרעות בגוף ולהציל מאות אנשים מבועת הכאב הבלתי נסבל בזמן שהרופאים אומרים: "אין פתרון לכאב, משככי כאבים עוזרים לשכוח לזמן קצר."

רשא עיסא – מי שעומדת אחרי הטיפול המהפכני
רשא עיסא – מי שעומדת אחרי הטיפול המהפכני "החוש השמיני" - ממאגר אישי

אולי יעניין אותך:

זה הזוי. בחיים לא חשבתי שזה כך. כמעט 90% מהאנשים שסובלים מכאבים משתקים ובלתי נסבלים בגוף חושבים שהכאב הזה הוא גורל מהשמיים ואי אפשר להיפטר ממנו ונכנסים מיד ל “ספירלת נטילת התרופות” הבלתי נגמרת.

אך גיליתי שהאמת שונה מזה לחלוטין אחרי שיצא לי להגיע לגוש חלב שבהרי הצפון ולמצוא את הזמן לראיין את רשא עיסא בת ה 33 מגוש חלב שפיתחה טיפול ייחודי שנקרא  “החוש השמיני” שכעת נמצא בתהליך רישום פטנט ששינה את חוקי המשחק בעולם הטיפול בכאבים ובהפרעות בגוף שאומרת:

“כ 60% מהאנשים סובלים ממחלות ומכאבים בגוף שמקורם אינו גנטי או אורח חיים לא בריא, אלא מקורם בחסימות רגשיות עקב תקופה קשה שעברו, משבר, צער, כאב, פחד, חרדה, פרידה, חוויות שליליות מהילדות וחוויות שליליות שחוו בחייהם ועדיין תקועות בתת המודע – לא בהכרח הם מודעים להן – שמתבטאים בכאבים חזקים, במחלות, בהפרעות ואפילו במצבי רוח ירודים ובדפוסי התנהגות בלתי נשלטים כמו דיכאון ,חולשה, זעם, כעס, חוסר אונים, עומס, עייפות, תסכול והרבה תחושות מעייפות ולא מקדמות”

אז כפי שהבנתי פה, שיש קשר בין הגוף והנפש.. תספרי לנו עוד על החידה הזו:

השיטה שאני עובדת לפיה מבוססת על העיקרון שהגוף והנפש מחוברים יחד, כלומר שלחסימות רגשיות יש ביטוי גופני ,וכל איבר מייצג תחום רגשי בנפשו של האדם.

וכמעט כל אדם מכיר את התחושה של זיכרון חזק מהעבר שמציף ברגשות סוערים ומיד אחריהם מגיעה תגובה פיזית: כעס, דיכאון ואפילו קוצר נשימה לא מוסבר ולפעמים כאבים בגוף.

זה בדיוק הקשר בין הנפש ובין התגובתיות של הגוף. חשוב לציין שהאדם צובר בתוכו כל החוויות הרגשיות והמנטליות שהוא חווה וכמעט כל אחד מאתנו עבר חוויות שליליות בילדות (גם כשלפעמים צוחקים על הזיכרונות האלה עם החברים), פרידה קשה, מוות של אחד הקרובים, משבר, צער, חרדה, פחד מדבר מסוים, כעס וזיכרונות שעדיין נשמרים בתוכנו אפילו אם לפעמים לא זוכרים אותם או לא מודעים לקיומם.

החוויות האלה מתבטאים בתחושות רגשיות שליליות, דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות מעקבים כמו פחדים, דיכאון, כעס על אחרים, תחושת קורבנות (המשפט: כל העולם נגדי), יתר חשיבה, חרדה חברתית, חששות, דאגנות יתר בנוסף להתבטאות החוויות הרגשיות והמנטליות שעברנו במחלות והפרעות בגוף וכאבים בלתי נסבלים כמו כאבים בטן, הפרעות הורמונליות, מגרינה, כאבי ראש חזקים, לחץ דם גבוה, אלרגיות ולפעמים במחלות קשות כמו סרטן, אנמיה, מחלות לב ועוד.

אפשר לשים לזה סוף
אפשר לשים לזה סוף – ממאגר אישי

כל מה שאמרת, נשמע מאד הגיוני .אז איך הטיפול הייחודי שלך עובד ואיך זה שונה משיטות אחרות שקיימות בשוק?

מצוין ששאלת.

אז דיברנו שהגוף והנפש מחוברים ביחד ושהנפש משפיעה באופן ישיר על הגוף, עכשיו נשאלת השאלה: “איך אנחנו יכולים לרפה את הנפש מכל מחוויות השליליות ומהפגיעות שעברנו שמשפיעות על המצב הרגשי, הגופני והבריאותי שלנו?”

השיטה שלי מבוססת על העובדה שיש בכל אדם ערוצי אנרגיה (צ’אקרות), הערוצים האלה משקפים את מצבנו הרגשי והגופני כי הם מושפעים גם באופן ישיר מכל מה שקורה בעולמנו הרגשי והפיזי והופכים עם הזמן – שבו צובר האדם כל הרגשות והחוויות השליליות בתוכו – לדחוסים או ללא מאוזנים, ומפתח הקסם פה טמון שיש השפעה הדדית בין הנפש לבין ערוצי האנרגיה האלה כך שאפשר להשפיע , לשחרר, לרפה ולאזן את הנפש שלנו דרך איזון ערוצי האנרגיה האלה, והחלק המעניין ביותר שאני פיתחתי שיטה ייחודית לאבחון ואיזון הערוצים האלה דרך כף הרגל, בנוסף ל “שיטת השימור” הייחודית שלי ששומרת על מצב הצ’אקרות מטיפול לטיפול כך שערוצי המטופל לא יושפעו מהחוויות שיחווה המטופל בין הטיפולים עד שנגיע למצב האיזון הרצוי.

מה שמייחד את הטיפול שלי מכל שיטות ריפוי הנפש הקיימות בשוק היא שיטת האבחון הייחודית שפיתחתי שמהווה “כפתור הקסם” שנותן לי לאבחן ולאתר את שורש הבעיה דרך מגע אחד בכף הרגל בלי שהמטופל יתערב, בלי שיגיד מילה, בלי להאזין למדיטציות ובלי שיעשה כלום, פשוט ליהנות מעיסוי בכף הרגל וכך לאורך כל 10 הטיפולים בכף הרגל אחרי טיפול האבחון הראשוני שנלחץ בו על כפתור הקסם כדי לאתר את מקור המצב הגופני או הרגשי שהאדם נמצא בו.

המנגנון שמאחורי הטיפול
המנגנון שמאחורי הטיפול – ממאגר אישי

אמרת “לאורך 10 הטיפולים”.. מכמה מפגשים מורכב הטיפול ואיך זה הולך?

קודם כל, יש לנו טיפול ראשוני למטרת האבחון שקוראים לו בספא שלי “טיפול אנרגטי חוויתי ומעצים” שבו המטופל שוכב על המיטה ונהנה מעיסוי בכפות הרגליים יחד עם מוסיקה מרגיעה ומהנה לאורך 20 דקות שבהן אני בודקת ומאבחנת את מצב הצ’אקרות. ולאחר מכן נשב אני והמטופל בפינת הקסם אצלי בספא עם כוס קפה – איפה שאנחנו יושבים כרגע – ונדבר על האבחנה שלי למצב האדם גופנית ונפשית ובונים תוכנית ריפוי מותאמת אישית לאדם, ולאחר מכן מתחילים סדרת טיפולים לפי התוכנית (ברוב המקרים – סדרה בת 10 מפגשים) – פעם או פעמיים בשבוע –  שמשחררת את האדם מכל החוויות השליליות והרגשות התקועות בנפש ובתת מודע (אפילו אם הוא לא מודע להם) , מאזנים את הצ’אקרות ומחזירים אותן למצב הבריאה ובכך משחררים דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות מעקבים ומרפים את בעיות ומחלות הגוף שנוצרו עקב כך.

מה אומרים הלקוחות שחוו את טיפול "החוש השמיני".
מה אומרים הלקוחות שחוו את טיפול “החוש השמיני”. – ממאגר אישי

לקוראים בלבד: טיפול אבחון ראשוני 100% בחינם. [מוגבל ל 17 אנשים]

האם השיטה הזו מתאימה לכולם?

השיטה הזו מתאימה לגברים ולנשים מגיל 18 ומעלה, אבל את האמת שהשיטה הזאת לא מתאימה לכל אחד ואחת.

היא מיועדת לכל מי שנמאס לו לקחת כדורים כל הזמן אחרי ששמע את המשפט הזה “אין פתרון לכאב, משככי כאבים עוזרים לשכוח לזמן קצר.” בזמן שהוא משוכנע שאי אפשר לחיות כך והחליט לרפה את שורש הבעיה ולחיות חיים מאוזנים, בריאים וקלילים.

וגם לכל מי שנמאס לו להישאר תקוע עם תחושות הפחד, הלחץ, העצב, הדיכאון, הבלבול שמשפיעים על כל תחומי החיים והחליט לקחת את החיים שלו לרמה הבאה אחרי שהבין שאפשר לחיות כל רגע באושר, באהבה ובעוצמה.

ובשורה תחתונה לכל אדם שרוצה להקשיב לקול הפנימי שבתוכו ולהוציא את הכוח העצום החוצה כדי להרגיש מאושר, אנרגטי ומלא דחף להתקדם כשהבין שהחיים הם קצרים מדי בשביל לא לחיות באושר, באיכות חיים ובעוצמה.

ולכל אותם אנשים שחסרי אמונה בכל מה שאפשרי, שיחפשו רק להוכיח שהדרך הזו אינה יעילה, ושהם חסרי סבלנות לעשות את השינוי שהם רוצים.

לצערי הדרך הזו אינה מתאימה להם. והם יכולים להמשיך להסתובב ב “ספירלת נטילת התרופות” הבלתי נגמרת ולהמשיך להתלונן על החיים ועל הגורל שלהם.

גוף בריא מנפש בריאה
גוף בריא מנפש בריאה – ממאגר אישי

האם יש לך מקרים של אנשים שעברו אצלך את הטיפול והשיגו תוצאות רצויות?

את הטיפול הזה כבר עברו מאות אנשים עם הצלחות ענקיות חסרות תקדים אבל בלי ללכת רחוק,

לאחרונה עברה אצלי נערה בת 19 את הטיפול, שסבלה  מדחייה חברתית, שנאה עצמית ותחושה שכל העולם נגדה, במשך סדרת טיפולים בת 10 מפגשים הצלחתנו לאתר את הטראומות שעברה בילדות שלה שלא הייתה אפילו מודעת להן, והצלחתי להוביל אותה לאיזון נפשי שנתן לה הרגשת ביטחון עצמי, אהבה לעצמה ולכל הסובבים אותה, תחושת עוצמה ושליטה על החיים, בנוסף לזה שנינו את כל דפוסי החשיבה וההתנהגות המעקבים שגורמים לה סבל ובלבול בחיים בדפוסי חשיבה והתנהגות מנצחים ומקדמים.

וגם אישה בת 48 שסבלה ממיגרנה, לחץ דם גבוה וכאבים לא מוסברים בקיבה (אחרי בדיקה רפואית אצל רופא) וסבלה מדיכאון מאז שנתיים,  לאחר המפגש הרביעי נעלמה המיגרנה ולאחר הטיפול השישי התאזן לה הלחץ דם והצליחה לחיות בלי כדורים ואחרי המפגש העשירי נעלמו הכאבים בקיבה ובמשך עוד 10 טיפולים היא הפכה לאישה שמקרינה שמחת חיים לכל מי שפוגש אותה, בריאה ומאוזנת גופנית ונפשית.

מה אומרים הלקוחות שחוו את טיפול "החוש השמיני".
מה אומרים הלקוחות שחוו את טיפול “החוש השמיני”. – ממאגר אישי

הגענו לשאלה המעניינת ביותר.. למה בחרת בשם “טיפול החוש השמיני”?

כפי שאתה יודע שכדי להגיש פטנט מסוג זה שמהווה שיטה המורכבת מסדרת טיפולים שמשנה את המצב הגופני והנפשי של האדם, צריך לחקור את הדבר לעומק, לכתוב את כל התהליך באופן ברור ופשוט כך שהוועדה תצליח להבין על מה מדובר ובסוף לנסות את השיטה על אנשים (במקרה שלי על 15 איש ואישה), ובתקופה שבה חקרתי, כתבתי וניסיתי הייתי אצל אחותי באילת לתקופה בת ששה חודשים ושם ליווה אותי ידיד יקר שהיה חלק בלתי נפרד בתהליך ההתפתחות האישי שלי, ובתקופה זו הייתי משתפת אותו במסע ההתקדמות שלי ובאחד הלילות כשהיינו יושבים ומדברים על הנושא ביקשתי ממנו לחשוב על שם לטיפול ומשום שהוא היה בעל אישיות חזקה ורוחנית אמר אחרי מספר דקות “אולי החוש השמיני”, וישר התחברתי לשם הזה משום שמספר ערוצי האנרגיה המרכזיות בגוף הוא 7 והחוש השמיני יהווה הערוץ השמיני שבעזרתו ממקבלים את האנרגיה שמאזנת את שבעת הערוצים האחרים. וכך קראתי לטיפול “החוש השמיני”.

האם יש לך טיפ מיוחד לתת לקוראים שלנו?

בחיים המודרניים, שבה האדם הוא עצמאי ובעל השליטה המלאה על החיים שלו, רוב האנשים לא חיים את החיים שהם באמת רוצים ונשארים תקועים במקום עם אלף ואחד תירוצים למה זה לא עובד להם.

וכמובן שילוו את שהתירוצים האלה תחושת כעס, זעם ואי מימוש עצמי.

לכן, חשוב מאוד לדעת מה הוא המניע של האדם?

כל אדם מקבל כל החלטה על בסיס אחת הגישות הבאות:

  1. כדי להימנע מכאב.
  2. כדי להשיג הנאה.

לכן כאשר אנו נמנעים מקבלת החלטה מסוימת או נמנעים מלעשות צעד לקראת משהו מסוים, צריך לעצור ולחשוב האם אני לא רוצה את זה באמת או שאני פוחד לקחת את הצעד הזה כי אני רוצה להימנע מכאב מסוים או כדי לא להיזכר בחוויה שלילית שקרתה לי בעבר.

ואם יש משהו שעוצר אותך מלהתקדם, מלפרוץ גבול ומלחיות את החיים שתמיד רצית, הגיע הזמן לשחרר את זה ומהשורש.

ואם מחליטים שאכן הגיע הזמן לחיות באיזון, איך ניתן לפנות אליך ומה הוא הצעד הראשון?

האמת שבגלל העובדה שאני עסוקה רוב הזמן עם המטופלים שלי, קשה להשיג אותי בטלפון כל הזמן, אך אני מזמינה את כולם להתקשר אליי למספר שמופיע למטה או להשאיר לי הודעה ואני מתחייבת לחזור לכולם.

מספר הטלפון לייעוץ וקביעת טיפול אבחון ראשוני: 052-854-6101

הצעד הראשון שממנו מתחילים הוא לחוות טיפול אבחון ראשוני הכולל אבחון חוויתי ומעצים בכף הרגל + שיחה אישית לגבי המצב הנפשי והגופני של האדם שבה גם בונים תכנית מותאמת אישית להמשך הטיפול (טיפול האבחון עולה בדרך כלל 250 שקל) ומכיוון שאני חווה כל יום את השינוי והשיפור המשמעותי והגדול בחיי האנשים שבקהילת “החוש השמיני” ,החלטתי לתת קישור מיוחד שרק ה 17 האנשים הראשונים שלוחצים עליו, עוברים לדף הבא וממלאים את הטופס, מקבלים טיפול אבחון ללא עלות.

זה ממש קל, תכנסו לקישור המיוחד, תמלאו את הטופס אם עדיין קיים ונחזור אליכם לקביעת תור ללא עלות:

>> הנה הקישור המיוחד לטיפול אבחון ללא עלות, מוגבל ל17 האנשים הראשונים.

הטופס שמחכה לכם בצד השני של הקישור
הטופס שמחכה לכם בצד השני של הקישור – ממאגר אישי
הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.