אקזיט מרשים: נוירודרם הישראלית נמשכה ביותר מ-100 מיליארד דולר

העסקה כבר אושרה על ידי הדיקרטוריון של נוירודרם וכעת ימתינו הצדדים לאישור הרגולטורים. על פי הערכות השלמת העסקה תיעשה בסופו של דבר, לקראת סוף השנה האזרחית

ד"ר עודד ליברמן, מנכ"ל נוירודרם צילום: יח"צ
תעשיית ההיי-טק הישראלית ממשיכה לרשום אקזיטים: חברת הפארמה ניורודרם, המפתחת שילוב בין תרופה למכשור עבור הפרעות הקשורות למערכת העצבים, הודיעה הבוקר (שני) כי היא תירכש על ידי תאגיד הענק היפני מיצובישי.
הרכישה תיעשה בתמורה לשווי מניה של 39 דולרים, כך ששווי החברה המשתקף מהעסקה עומד על כ-1.1 מיליארד דולרים.
העסקה כבר אושרה על ידי הדיקרטוריון של נוירודרם וכעת ימתינו הצדדים לאישור הרגולטורים. על פי הערכות השלמת העסקה תיעשה בסופו של דבר, לקראת סוף השנה האזרחית.
ד”ר עודד ליברמן, מנכ”ל נוירודרם ציון הבוקר, “אנו מאמינים שהעסקה תניב יתרונות חשובים לבעלי המניות של נוירודרם ולחולי מחלת פרקינסון הזקוקים בדחיפות לטיפולים חדשניים”.
“מיצובישי טנאבה, הפגינה מומחיות בפיתוח ומסחור בתחום הנוירולוגי ואנו בטוחים ששילוב משאביהם והנתונים החזקים התומכים ב-ND0612, התרופה המתקדמת שלנו למחלת פרקינסון והנמצאת בניסוי שלב III, יסייע להפוך את הטיפול החדש והחשוב הזה לזמין במהירות האפשרית. העסקה גם מעניקה לבעלי המניות שלנו תשואה משמעותית על השקעתם בנוירודרם ומשקפת את הערך שכבר יצרנו”.