אקסטל ו-SMI USA ישתפו פעולה בפרוייקט להקמת גורד שחקים באיזור הסנטרל פארק

שתי החברות ישתפו פעולה בפיתוח בניין המגורים הנחשב לגבוה ביותר בחצי הכדור המערבי

הדמיית מגדל הסנטרל פארק טאוור. גבוה יותר מכל המגדלים בניו יורק

יזמית הנדל”ן ‘אקסטל’ עם פורטפוליו נכסים של יותר מ-20 מיליון מ”ר, וחברת SMI USA, הודיעו הבוקר (ראשון) על הסכם שיתוף פעולה לפיתוח משותף של הפרויקט Central Park Tower.

מדובר בפרויקט של 3 מיליארד דולר להקמת גורד שחקים למגורים ומסחר הממוקם בשדרת המיליארדרים במנהטן.

מגדל ה-Central Park Tower, שיתנשא לגובה של 462 מטר לכשתושלם בנייתו, יהיה בניין המגורים הגבוה ביותר בחצי הכדור המערבי עם גישה מלאה (360 מעלות) לנוף מרהיב חסר תקדים של העיר ניו יורק ומעבר לה.

האדריכלים ידועי השם אדריאן סמית וגורדון גיל שהיו אחראים לפרויקטים כבניין הגבוה בעולם, הבורג’ חליפה בדובאי והקינגדום טאוור בערב הסעודית הופקדו על הפרוייקט.

השלמת בנייתו של מגדל ה-Central Park Tower, הממוקם ב-225, רחוב 57 מערב במנהטן, מיועדת ל-2019, כשהתחלת מכירת הדירות לבניין תתאפשר עוד השנה.

מגדל ה-Central Park Tower יהווה גם בית לרשת האופנה היוקרתית Nordstrom כחנות ראשונה לכלל מוצריה בניו יורק. זו צפויה להיות החנות השנייה בגודלה של Nordstrom והיא צפויה להיפתח ב-2019.

“מצפים לשותפות רבת שנים”

“שיתוף הפעולה האסטרטגי עם SMI מאפשר איחוד כוחות בין שתי חברות בינלאומיות מובילות עם הישגים מוכחים בהקמת גורדי שחקים מהייחודיים ומפורסמים ביותר בעולם. חברת SMI הקימה את גורד השחקים הגבוה ביותר בשנחאי ואנו מצפים לשיתוף פעולה עמה בפיתוח והקמת הבניין הגבוה ביותר בניו יורק”, אמר גארי ברנט, המייסד והמנכ”ל של אקסטל. “

“אנו מאמינים כי המיקום היוקרתי, הנוף, העיצוב והאיכות של מגדל ה-Central Park Tower יהפכו אותו למגדל המגורים החשוב ביותר שנבנה אי פעם בעיר ניו יורק ואנו מצפים כי יהווה הצלחה גדולה לאקסטל ול-SMI”, הוסיף.

תום תאו, נשיא SMI USA הצהיר, “אנו נרגשים מהזכות לקחת חלק בפיתוח והקמה של מגדל המגורים הגבוה ביותר בעיר ניו יורק, על בסיס הערכה שמרנית להחזרי השקעה גבוהים. אנו מצפים לשותפות רבת שנים עם אקסטל, אחת מיזמיות הנדל”ן הגדולות והמובילות בארה”ב”.