זה יוצא משליטה? אתגר ‘הדיאטה האחרונה’ שמטריף את נשות ישראל: “מורידים טון 1 של שומן תוך 21 יום”

נראה שאתגר הדיאטה האחרונה:מורידים טון 1 של שומן תוך 21 יוםמטריף כל אישה בישראל

כל אישה שמחפשת להתחטב בזמן שהיא ממשיכה לאכול במסעדות, ארוחות שישי, ונהנית מתפריט שכל עין ממוצעת תצעק “היי! זה תפריט השמנה!”. אין ספק שהורמון הסקפטיות מדגדג פה… האם זה חלום או מציאות של אלפי נשים?  שצוחקות, בסתר, עמוק בליבן, על האחרות שמתאמנות 7 פעמים בשבוע, מרעיבות את עצמן, ורק מחכות ל’מנת החלומות’ שכוללת קישוא, מלפפון ופרסות לחם, קל, לחם קל…

מה אותו קומץ הנשים יודע, שהאחרות לא?

אחת הסכנות בעולם היופי הדי אכזרי שאי אפשר לדעת על מי לסמוך, יש היום אין ספור המלצות מאנשי מקצוע, מדיאטנים, מאמני כושר, מאמני בריאות, נטורופתים ועוד

אולי יעניין אותך גם:
תוכנית פעולה ל- 72 השעות הקרובות לנשים שרוצות לרזות אבל לא יכולות לוותר על מתוק
מה ההבדל היחידי שייגרום לכל הורדה של 2 ק”ג להראות כמו 4 ואפילו 6 ק”ג?
הפעילות היחידה שמזיזה בטטות כורסא שלא הצליחו לשמור על תפריט יותר מ- 24 שעות?

ולכולם ברור דבר אחד די עגוםכל אישה יכולה לרדת במשקל. אפילו די בקלות. בכל פעם שהיא תחליט לבצע תפריט דל קלוריות ומשעמם? היא תרד במשקל, על זה כמעט כל אנשי המקצוע מסכימים. יחד עם זאת זו הדרך הכיעתיקה’, לא יעילה ואף מהמסוכנות שגוף האדם יכול לחוות בשביל לשפר את מראה הגוף.

והעובדה שהמחקרים מראים, היא קשה: 95 מתוך 100 נשים שיעשו דיאטה ייכשלו.

המטרה שלנו: למצוא נשים שמצליחות ליהנות מהתפריט, לאכול מה שהן אוהבות, להתחטב, והכי חשוב? לשמור על התוצאהוהאתגר של גניה רומסקי תפס לנו את העין. אז יצאנו לקבל הוכחות מנשים שכבר הספיקו לחוות את האתגר של גניה רומסקי, שאותו רומסקי… תשנאי או תאהבי אותו? נראה שאי אפשר לברוח ממנו. למרות גילו הצעיר, הוא הופך להיות סוג של מאמן הדיאטות הלאומי לאלפי נשים בישראל.

גניה, למה כל כך הרבה נשים סיפרו לנו שיש לך את הפיתרון היחידי והשפוי שעובד על גוף האישה?”

אני לא אשקר. יש היום המון פתרונות שתפקידם לתת מענה לירידה במשקל. ויודעת מה? רובם עובדים.

“איך אתה אומר את זה, אתה לא אמור למכור לנו את השיטה שלך?”

(גניה צוחק). תקשיבי, רוב הפתרונות באמת ייגרמו לך לרדת במשקל, אבל אני אגלה לך סודהיום כמעט כל אחת יודעת איך לעשות את זהיותר מזה, בעולם של היום כמעט כל אישה שמנסה לרזות? היא אשת מקצוע לכל דבר.

זרקת פצצה, תסביר…”

כולן יודעות איך לרדת במשקל, כולן יודעות מה צריך לעשות, כולן יודעות על חשיבות איכות וכמות המזון, על חשיבות הפעילות הגופניתובכל זאת, משהו לא עובד שם. ואפשר להיות לרגע שחצן?

תהיה שחצן, רק גלה לנו למה זה לא עובד?”

אני לא מבין כלום על החיים. אני מבין רק שני דברים, והשני מביניהם? הוא זה שאחראי על מעל ל- 10,075 נשים שהצליחו בשיטה שלי.

נו נו דבר אלינו…”

הדבר הראשון הוא שאני מכיר את גוף האישה ואיך הוא פועל ומגיב בתהליך החיטוב, לפרטי פרטים, זה כולל את תקופת המחזור שמתחלקת לשלב הלוטיאלי והופולוקולארי, ושחייבים לעשות התאמות בתקופות האלה, ואי ההתאמה הזאת? זאת אחת הסיבות שנשים לא מצליחות בתהליך, זה תקף גם לנשים שאין להן כבר מחזור

והדבר השני שחשוב?…”

הבדיקות מראות תוצאה חד משמעיתאישה שלא רואה תוצאות בימים הראשונים? המוטיבציה שלה צונחת ב– 50%. הימים הראשונים הם קריטים לתהליך.

זה קשור לאתגר שהוצאת? מורידים טון 1 של שומן תוך 21 יום?”

את טובה… (זורק לי חיוך קל עם רמיזה מאוד ברורה שמבקשת רשות להמשיך לדבר). כן, האתגר קשור באופן ישיר למה שגיליתי ב-11.5 שנים בתחום בזמן שליוויתי מעל ל-10,000 נשיםאפשר לשאול אותך משהו?

מבלי לחכות לתשובה שלי, הוא ממשיך בהתלהבות סוחפת…!”

מה אם לא היית צריכה לשנות כלום מהתבנית היומית שלך, לא מבחינת התזונה ולא מבחינת הפעילות הגופנית, אלא היית עושה רק 2 שינויים שלוקחים לך בערך 7 דקביוםוהשינויים האלה עושים 2 דברים שעד היום לא עשיתמזריקים לך מוטיבציה לווריד, מהסיבה שקל לעשות אותםואת יכולה להתמיד איתם בערךלכל החיים, אם תבחרי קצת יותר מזה? אז את מוזמנת לנסות.

והדבר השניאת מתחילה לראות תוצאות לראשונה בחיים שלך מבלי להתענות בשעות של אימונים ומבלי לסבול עם תפריט הרעבה. אלוהים, תדמייני מצב שאת ממשיכה ליהנות עם החברות במסעדות במהלך השבוע, לאכול את הארוחת ערב הטעימה עם בעלך והכי חשובואני יודע שזה הכי חשוב לךאת ממשיכה לאכול עם רבקה, חמותך האהובהנכון?

שתמות. תמשיך

(יש! הצלחתי, הוא נקרע מצחוק) את מבינה מה קורה פה? אם את יודעת מה לעשות בימים הראשונים, איך להכנס לגרעון קלורי בצורה מאוזנת שמתאימה לאורח החיים שלך, את פתאום מבינה את אחת הטעויות הכי גדולות שהתעשייה הזאת מנסה למכור לך

ג'ניה רומסקי ומיכל צפיר

גלה לי. ומה הטעות הזאת שהתעשייה מנסה למכור לי?”

שכל התהליך מושתת על כוח רצון ויכולת התמדה. בספר המדהיםכוחו של הרגלשאני ממליץ לכל אחד לקרוא, מראים באופן מדעי למה אסור לנו להסתמך על כוח רצון. יודעת למה? כי כוח זה משאב מוגבל.

מרתקספר לי על זה עוד

רגע לפני שנגשת לראיין אותי במשרד שלך, ראיתי שהבחור עם העניבה (“הוא המפיק שלי, אין לי איתו כלום!) הציע לך בורקס קטן, נכון? האם לקחת אותו או סירבת?

על אפך וחמתך! סירבתי!”

(הוא ממש חייכן אליי) מעולה. עכשיו תסתכלי רגע על השעון שבטלפון שלך. (מסתכלת בסקרנות, ואו כמה הודעות!) יופי, ראית שעכשיו 08:47 בבוקר נכון? אז הגיוני מאוד שתסרבי. זה בטח גם המבחן הראשון שאלוהי הבורקסיםשולח לך, נכון?

אני קצת שונאת אותך עכשיו, אבל כן!”

אני יודע. אבל תראי קטע, המבחן השני, השלישי, הרביעי והחמישי יגיעוובמבחן השני אולי תצליחי, ואולי גם בשלישי אבל אחרי זה ייקרה לך משהו. את תרגישי איך שריר הכוח רצון שלך נשחק. למה? כי זה לחלוטין שריר.

פעם ראשונה שאני רואה את זה ככה, אז מה עושים?”

קודם כל תביני שזה שנכנעת לבורקסזה שאולי הורדתי כמה קג בהתחלה אבל אחרי זה חזרת לאותו המשקל, זה קורה ל9 מתוך 10 נשים, זה שאת כבר שנים לא מרוצה מהבריאות ואחוז השומן שלך? זה לא באשמתך. זה לא באשמת הכוח רצון שלך.

אז באשמת מי זה שאנחנו משמינות בחזרות ב-9 מתוך 10 מקרי הדיאטה?”

אותם האנשים שלא לימדו אותך איך את צריכה להתנהל בימים הראשונים, איך לבצע תהליך של חיטוב כשאת ממשיכה ליהנות מאוכל טעים (“אצל חמותי, שתחייה”) ממשיכה לחיות ומבצעת שינויים קטנים שלא מורידים ב-50% את הלפטין (אחד האחראיים לשריפת השומן) ב– 7 הימים הראשונים

אתה מראה את זה באתגר של הדיאטה האחרונה?”

כן. אם תרצי אני אשלח לך את הלינק ותוסיפי לכתבה, אני אשמח כי זה יעזור לי להגיע ליותר נשים

אני אעשה את זה, אבל רק אחרי שאראה מקרים אמיתיים של נשים שכבר הצליחו באתגר שלך

אחרי שגניה נתן לי רשימה של מאות נשים, החלטתי לחקור את מאחורי הקלעים של האתגר, גם לראות מה עם הבנות שעושות את האתגר, וגם לראות מה קורה ברשת… ולראות האם זה לא טוב מדי בשביל להיות אמיתי… 

“אלינור בן שוהם, למה לדעתך לא הצלחת עד היום?”

לא הייתי מספיק ממוקדת

כמה זמן את באתגר של גניה?”

מיום חמישי 4/10

מה התוצאות שלך (1-2 דברים חיוביים שקרו לך בעקבות תחילת התהליך)?”

התחלתי עם 68 ק”ג, אחרי 4 ימים 67.1.
אני מצליחה להוציא את עצמי כל יום להליכה/ריצה גם אם אלו רק ה 5 דק שג’ניה ביקש נכון ,לעכשיו אני יותר מודעת למה שאני מכניסה לגוף

איך את מסבירה את זה? איך האתגר של ג’ניה כל כך שונה ממה שעשית עד היום?

  1. הקבוצת וואטס אפ, זה מעודד ומתזכר
  2. ג’ניה נותן אתגרים קטנים שהם ברי ביצוע ולא משנה/הופך את כל סדר היום והתפריט בבת אחת

חוץ מהתוצאות החיוביות שקיבלת למעלה, מה הדבר הכי טוב באתגר מורידים טון 1 של שומן תוך 21 יום

זה מרגיש שאני לא לבד באתגר הזה, אני רואה עוד נשים מתמודדות עם הנושא של עודף משקל/בעיית השמנה

מעניין מאוד. החלטנו לדבר גם עם אביבה, ועל הדרך גם לבדוק מה קורה ברשת החברתית סביב אתגר הדיאטה האחרונה של ג’ניה.

“היי אביבה, למה לדעתך לא הצלחת עד היום?”

עד היום לא הצלחתי כי לא הייתה לי הבנה בסיסית איך להתנהל עם הגוף שלי, לא ידעתי איך אני צריכה לאכול בשביל להתחטב…

כמה זמן את באתגר ‘הדיאטה האחרונה’ של גניה?”

תראי, רק התחלנו וכבר יש תוצאות, זה ממש לא מובן מאליו כל התוכנית הזאת שהיא נותנת לנו אמונה שכל אחת יכולה להגיעה לגוף מחוטב, יש אנרגיה מטורפת!

מה התוצאות שחווית עד עכשיו באתגר?

יש לי שליטה מלאה באוכל שנכנס לגוף שלי, מה שלא היה לי לעולם, נכנסתי לתלם של כושר בעזרת שינויים קלים שעשיתי”

מה לדעתך עובד הכי טוב באתגר מורידים טון 1 של שומן תוך 21 יום?

זה קל. אפשר לשלב את זה בחיי היומיום מבלי לוותר על החיים עצמם.

“אז ג’ניה, זה נשמע שונה ממה שהכרנו, אבל בוא נו.. מה הקאץ’? למה כל הטוב הזה בחינם?”

כי אני הסנטה קלאוס של עולם הדיאטות? (הופה! הוא קיבל ביטחון…) אבל ברצינות, האתגר עצמו בחינם כי יש לי מטרה אחת מול העיניים: והיא לגרום ל-100,000 נשים להתחטב ולהפוך לחזקות ובריאות, אבל אני רוצה לקחת את זה שלב אחד קדימה… אני רוצה שכל מי שמצליחה אצלי? היא לא רק תראה יותר חטובה בכל שמלה שיש ותבקר פחות אצל כל מיני רופאים…

אלא שהיא תדע להעביר את זה הלאה. שתדע להעביר את המידע הזה ללפחות 2 אנשים שחשובים לה. וזאת המזימה ‘הנסתרת’ שלי… להפוך את נשות ישראל לחטובות ובריאות יותר, כשהן מבינות איך להעביר את המידע הזה הלאה.

יש לי מעל ל10,075 לקוחות נכון לרגע זה. והן יודעות על התהליכי חיטוב ובריאות שמתרחשים בגוף שלהן, לפחות כמו איש המקצוע הממוצע… ואת זה אני רוצה להעביר ליותר אנשים. למה האתגר הוא בחינם? בדיוק בגלל הסיבה הזאת, זה קריטי לי שהמידע הזה יגיע לכמה שיותר ‘ראשים’ בארץ.

“אוקי, אני נכנסת לאתגר גם, אבל תן לי יחס מועדף! איך מצטרפים?”

יש לך את הלינק הראשי לאתגר, זה שכבר אלפי נשים הצטרפו דרכו, בינתיים הוא בחינם, אבל שימי לב שכל התכנים שמועברים באתגר יהפכו בהמשך לתכנים בתשלום. אז תנצלי את אתגר הדיאטה האחרונה כל עוד הוא בחינם ונגיש לכולן. תצטרפי לאתגר בלחיצה על הקישור הזה


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.