אתגר 14 הימים שגרם למאות ישראלים לעשות את השקל הראשון שלהם באינטרנט

אדם טל, היזם בשנוי במחלוקת, טוען: ״בדוק אותי במשך 14 יום ואראה לך את השקל הראשון שלך באינטרנט (ואולי הרבה יותר)״

מאת: יונית גלנפידיך

״אני בטוח בעצמי מאוד, לכן אני פותח את האתגר הזה ללא תשלום״ אומר טל, 36, מת״א. מעל 800 איש כבר עשו את השקל הראשון בתוך פחות משבוע – ועוד היד נטויה״.

איך זה עובד?

בקלות, נרשמים לגמרי בחינם, ומקבלים בסמס משימה יומית סופר-קצרה, הארוכה ביותר לוקחת בערך חצי שעה, הרוב פחות. מיישמים אותה באמצעות אפליקציה שאני נותן בחינם, והדרכות וידאו שאני משחרר בחינם, ובתוך כמה ימים רואים את השקלים הראשונים – משם השמיים הם הגבול״.

מה דרישות הסף כדי להשתתף?

אין. אם יש לך מחשב, טלפון, ואתה מתפעל את המחשב מספיק טוב כדי להגיע לכתבה הזו ולקרוא אותה – יש לך כל מה שצריך כדי לבצע את המשימות״.

למה אתה עושה את זה? מה יוצא לך מזה?

״אנשים מאוד ספקנים בנוגע לאפשרות לעשות כסף באינטרנט, ואלה שמבינים שזה אפשרי – מאוד ספקנים לגביי היכולת שלהם עצמם לעשות את זה.

עכשיו כשכולם בבית, אני חושב שזו הזדמנות פז, גם לתת משהו לקהילה לעזרה, וגם לקדם את המטרה שלי: לגרום לכל ישראלי להבין שזה אפשרי עבורו לעשות כסף אונליין.

בתקופה כזאת הכישורים האלה חשובים במיוחד, ואני חושב שיכולים לעשות הבדל עצום בחיים של אנשים, אולי אפילו להציל נפשות, מי יודע.

צריך להשקיע כסף בזה?

לא, בניתי את ההדרכה של אתגר 14 הימים בצורה מאוד מאוד פשוטה, סיפקתי את כל הכלים שצריך בחינם, ותכננתי אותה בצורה שלא צריך להשקיע שקל.

ואתה לוקח אחוזים מהרווחים של התלמידים?

לא. האינטרס הכלכלי שלי הוא שאחרי שאנשים יראו את השקל הראשון ויתגברו על החשש, חלקם יבחרו לרכוש ממני הדרכות יותר מתקדמות שיראו להם איך להגיע מהשקל הראשון למשכורת חודשית קבועה מזה, או לשאפתנים במיוחד שמוכנים להקריב: איך להגיע למיליון הראשון.

ובאמת אין לך אינטרס סמוי?

לא. אבל יש לי עוד אפיק רווח נהדר – חלק מהתלמידים שמצליחים נרשמים לרשת שלנו, שבה אנחנו עובדים עם מותגים גדולים כמו הוט, ישראכארט, ענת הראל ועוד – ומרוויחים כסף מקידום המותגים האלה, ומהרווח הזה אני כבר גוזר קופון מאוד מאוד קטן, אבל זה מצטבר להרבה כסף….

אוקיי עכשיו אני מבינה למה זה חינם – יש לך בעצם את כל האינטרס שהתלמידים יצליחו.

בדיוק.

אז איך נרשמים לאתגר?

לוחצים על הקישור הזה, נרשמים בחינם, ומקבלים מיד את המשימה הראשונה.

יש סיכוי שלא אצליח בזה?

מאוד מאוד לא סביר, הסיבה העיקרית לא לקל תוצאות היא רק אנשים שנוטשים את המשימה היומית.

ומה אם פספסתי יום?

אלה משימות קצרות, קל להלשים את הפער.

כדי לקבל גישה מיידית ללא צורך בכרטיס אשראי לחצו כאן

אדם טל ו״הצבא״
אדם טל ו״הצבא״