בגלל המצב: אושיית האינסטגרם מירי ליברמן, מגלה לבעלי העסקים את הסודות ליצירת מותג וקהילת עוקבים באינסטגרם שמביאה להם לקוחות וכסף.

בעלי עסקים רבים חווים ירידה קשה במכירות ומבינים שחייבים למנף את הביזנס דרך האונליין. מירי ליברמן, מומחית במיתוג עסקים והסושיאל מדיה יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה ללמד בעלי עסקים איך להצליח להביא לקוחות והרבה כסף דרך האינסטגרם. יצאנו לבדוק.

אושיית האינסטגרם מירי ליברמן, מומחית בתחום מיתוג העסקים והסושיאל מדיה.
אושיית האינסטגרם מירי ליברמן, מומחית בתחום מיתוג העסקים והסושיאל מדיה. (ממאגר אישי)

החלום לבנות מכונת מכירות משגשגת דרך האונליין הפך יותר בעלי עסקים למיואשים מאשר עשירים. הסיבה העיקרית היא שבעלי עסקים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. 

כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמטרתה לעזור לבעלי עסקים להיות מותג מצליח, מוכר וריווחי באינסטגרם, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם מירי ליברמן לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

מירי, למה עשרות בעלי עסקים נכשלים בפירסום ושיווק באינסטגרם? ומה את עושה אחרת עם הלקוחות שלך ועם עמוד האינסטגרם המצליח שלך? 

תראה, הרבה בעלי עסקים נכשלים עם העמוד העסקי שלהם באינסטגרם ומספרים לי שיש להם עמוד אינסטגרם אבל הוא לא מקדם אותם לשום מקום, אין תנועה בעמוד ואנשים לא מתעניינים ומגיבים לתכנים שהם מעלים וכמובן שהם לא מצליחים לבנות קהל עוקבים שמתעניין ורוכש את השירות או המוצר שלהם. 

תבין, הם כנראה נפלו באחת מ-2 הטעויות הכי נפוצות שהרבה מאד עסקים ואנשים טועים בניהול עמוד האינסטגרם שלהם. 

שתי הטעויות הן בעצם 2 העקרונות המנחים והחזקים שעליהם בנוי תוכנית ההדרכה שלי. 

העיקרון הראשון שאני מלמדת הוא הנראות החזותית והוויזואלית של העמוד, בעלי עסקים צריכים לזכור שהאינסטגרם הוא בעצם החנות הווירטואלית של העסק שלהם, אנשים אוהבים לטייל ולהישאר בחנות יפה, מושכת ומעוצבת… 

אני, לצורך העניין, משקיעה המון ביצירה ובצילום התמונות שלי וכמובן עורכת באופן מקצועי את כל התמונות על מנת ליצור אחידות נעימה לעין בנראות של העמוד שלי. 

העיקרון השני שאני מלמדת בתוכנית הוא ההבנה שאינסטגרם היא רשת חברתית ולא אתר תדמיתי או עמוד מכירה יפה… יש צורך להשקיע ולהעניק לעוקבים שלנו הרבה ערך מוסף, ידע והשראה שיגרום להם להתחבר ולהכיר אותנו. 

עמוד אינסטגרם מצליח הוא עמוד שמשלב בצורה קוסמית ומדויקת בין 2 העקרונות הללו לאורך זמן ובהתמדה. 

ובדיוק בשביל זה, יצרתי תוכנית הדרכה מפורטת ומושלמת עם סודות, טיפים וכלים מעשיים המלמדים את בעלי העסקים צעד אחרי צעד איך ליישם את 2 העקרונות הללו בצורה מושלמת…  

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת בעלי עסקים ברחבי הארץ שרוצים להיות מותג שמוכר באינסטגרם! 

נשמע מעניין, תגידי איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית שלך? 

פשוט מאד, אני מעצבת גרפית במקצועי למעלה מ-10 שנים, יש לי ניסיון מקצועי במיתוג וניראות חזותית לעסקים ומותגים רבים בישראל. 

ובנוסף, אני בלוגרית אופנה ולייף סטייל ומובילת דעת קהל באינסטגרם עם קרוב ל-12 אלף עוקבים. 

מוזמנים להכנס ולהתרשם מעמוד האינסטגרם שלי

עם הזמן צברתי ניסיון והצלחתי לפענח ולהבין איך עובד העולם הזה של האינסטגרם, למדתי איך לייצר תמונות ייחודיות ויפות ותוכן ממגנט ומרגש שאנשים אוהבים, מגיבים ומתעניינים. 

הצלחתי להבין איך לייצר קהילת עוקבים אמיתיים באינסטגרם ומה התוכן שכדאי לכתוב כדי לעורר את הקהל לקרוא ולהתחבר אלי… וכמובן, עם הזמן החלו להגיע אלי פניות והצעות מחברות יח”צ, עסקים ומותגים בארץ ובחו”ל בבקשות שאקדם ואפרסם את המותג שלהם אצלי בעמוד. 

שני תחומי הידע והניסיון שלי גם בעיצוב גרפי ומיתוג וגם בעולם האינסטגרם – משלימים זה את זה ובכך אני יכולה להביא את בעלי העסקים לאחוזי הצלחה גדולים במיתוג העסק שלהם באונליין ובכלל… ובנוסף, תינתן אפשרות לייעוץ אישי ממוקד וליווי מקצועי. 

הצלחתי לבנות עמוד אינסטגרם חזק עם אלפי עוקבים   ועם ניראות חזקה ובולטת שמייצרת לי הכנסה ושיתופי פעולה שווים עם מותגים בארץ ובחו"ל
הצלחתי לבנות עמוד אינסטגרם חזק עם אלפי עוקבים ועם ניראות חזקה ובולטת שמייצרת לי הכנסה ושיתופי פעולה שווים עם מותגים בארץ ובחו”ל (ממאגר אישי)
הצלחתי לבנות עמוד אינסטגרם חזק עם אלפי עוקבים ועם ניראות חזקה ובולטת שמייצרת לי הכנסה ושיתופי פעולה שווים עם מותגים בארץ ובחו"ל
הצלחתי לבנות עמוד אינסטגרם חזק עם אלפי עוקבים ועם ניראות חזקה ובולטת שמייצרת לי הכנסה ושיתופי פעולה שווים עם מותגים בארץ ובחו”ל (ממאגר אישי)

יש לך דוגמא שתמחיש לבעלי עסקים למה כל כך חשוב בעידן של היום להקים ולתחזק עמוד אינסטגרם לעסק? 

בעקבות משבר הקורונה הבנתי כמה עולם העסקים ובעיקר עסקים קטנים זקוקים וחייבים את הבמה הדיגיטלית וכמה עסקים ניצלו ושרדו אודות לכך שהשכילו להשתמש נכון וחכם בפלטפורמת האינסטגרם ובכך הצליחו למכור ולהעניק שירות ללקוחות שלהם גם כשהחנות שלהם פיזית הייתה סגורה, אנשים בבית היו זקוקים לשירות ולמוצרים שלהם ואנשים קנו מהם אונליין דרך האינסטגרם ושיתופי פעולה עם משפיעני רשת.  

תשמע סיפור אמיתי שקרה לי עם לקוחה שלי שאני מפרסמת ומקדמת את המותג שלה בעמוד שלי: 

ערב פסח, משבר הקורונה היה בשיא וכל העסקים היו מושבתים.  

אותה לקוחה מדוברת שמצליחה כל שנה למכור הרבה מאד דרך החנות הפיזית שלה נאלצה השנה להשקיע הרבה בפרסום וקידום המכירות שלה דרך האינסטגרם והאונליין והיא באמת הצליחה למכור הרבה מאד בזכות האינסטגרם ובזכות הפרסום שאני עשיתי לה בעמוד שלי ובעוד עמודים של מובילי דעה באינסטגרם. 

אותה לקוחה גם סיפרה לי שחנות סמוכה אליה שעד היום היו להם שיא במכירות בחנות הפיזית פשטו רגל בגלל שלא היה להם אתר אונליין ועמוד אינסטגרם להציע שם את המוצרים שלהם ולמכור… מטורף לא?! 

עולם האונליין חזק היום מתמיד והוא הולך להתחזק במהלך השנים הבאות. וזה הזמן הכי טוב להתברג חזק בדיגיטל ולהשתמש בכלי החינמי המדהים הזה שנקרא אינסטגרם. 

מירי, הזכרת קודם שלאחרונה יצרת תוכנית הדרכה דיגיטלית לקידום בעלי עסקים באינסטגרם, מה יש שם? 

זאת תוכנית הדרכה מקצועית ומפורטת מאד המאפשרת לבעלי עסקים לפרוץ ולעבור לשווק באינסטגרם את העסק שלהם ולהשיג עוד לקוחות ועוד מכירות דרך האינסטגרם! 

בתוכנית שלי אני מדריכה ומלמדת את בעלי העסקים שלב אחרי שלב החל מהבסיס של פתיחה והקמת עמוד עסקי, קביעת יעדים ויצירת אסטרטגיה שיווקית לניראות החזותית והמיתוג של העמוד. 

אני מלמדת את בעלי העסקים איך לייצר תוכן ויזואלי ושיווקי ע”י מתן כלים וטיפים אישיים שלי לצילום תמונות מדהימות דרך הסמארטפון, איך לערוך את התמונות בקלי קלות ולכתוב תוכן חזק ומוכר 

והכי חשוב לבעלי עסקים – יהיה פרק שלם המלמד צילום מוצר וקומפוזיציה נכונה. 

ובנוסף אני מלמדת איך לייצר שיתופי פעולה ועבודה מול משפיעני רשת. 

ואיך להשתמש בכל הפיצ’רים והכלים של אינסטגרם בצורה נכונה ולהשיג דרכם יותר חשיפה לעמוד והכי חשוב כל הטיפים והדרכים איך לייצר קשר חברתי, אמיתי ומפרגן עם קהל העוקבים כדי להצליח בסופו של דבר להפוך את העוקבים לקהל לקוחות חדש שאוהב ומעריץ אתכם ורוצה לקנות מכם.  

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט, אני אתן לך לינק במיוחד לבעלי עסקים שרוצים לקחת את הצעד הבא בביזנס שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת ייעוץ קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם והאם התוכנית מתאימה להם ואם כן, כמובן לצרף אותם לתוכנית. 

הנה הלינק שקיבלתי ממירי ליברמן – תלחץ כאן

מירי ליברמן, מובילה בעלי עסקים למיתוג בולט ולניראות חזקה וריווחית באינסטגרם
מירי ליברמן, מובילה בעלי עסקים למיתוג בולט ולניראות חזקה וריווחית באינסטגרם (צילום: נתי תורג’מן)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.