בגלל המצב: הזדמנות אמיתית להיגמל מהסוכרים והפחמימות אחת ולתמיד

לפי העדויות שפורסמו עד כה, מאות נשים וגברים עם סוכר בדם מעל 100מ״ג/ד״ל, מתקשים להפסיק לאכול מתוקים ופחמימות, למרות שמאכלים אלו מהווים סכנה לחיים שלהם דנית אליאב N.C. מומחית בלהפוך סוכרתי שלא שולט ברמות הסוכר, למאוזן וללא חשקים לפחמימה, יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לחשק הבלתי נשלט למתוק. יצאנו לבדוק!

דנית אליאב: מחברת הספר ׳התרופה האחרונה לסוכרת׳ עוזרת לסוכרתיים להיגמל מהדחף הבלתי נשלט לסוכרים והפחמימות
דנית אליאב: מחברת הספר ׳התרופה האחרונה לסוכרת׳ עוזרת לסוכרתיים להיגמל מהדחף הבלתי נשלט לסוכרים והפחמימות (ממאגר אישי)

החלום להיגמל מהחשק הבלתי נשלט לסוכר ופחמימות הפך יותר סוכרתיים למיואשים מאשר, גמולים מהדחף לפחמימה. הסיבה העיקרית היא שסוכרתיים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם דנית אליאב לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

דנית, מאות סוכרתיים נכשלים בהתמודדות עם החשק לסוכר והפחמימה בייחוד עכשיו לאחר השבועות של סגר בבית מול המקרר. האם יש לך דרך לעזור להם? 

תראה, החשק למתוק והפחמימות הוא חזק ובלתי נשלט, הוא ׳קודח׳ לסוכרתי במחשבות ובגוף,  

וזה בגלל שרוב הסוכרתיים נמצאים כבר במצב של התמכרות וזקוקים לגמילה. להגיד לסוכרתי תאכל במקום עוגייה חופן שקדים, זה לא יעיל כי הוא נשאר להתמודד עם החשק המנדנד וחוסר הסיפוק, דבר שהופך את הגמילה לקשה ובלתי יעילה לטווח ארוך.  

עם המטופלים שלי אני עובדת קודם כל על נטרול החשק, למתוק והפחמימות, שמנדנד להם בראש, ובמחשבות. אנחנו בעצם הופכים את התקליט בראש מנדנוד בלתי פוסק של ״תן לי מתוק עכשיו!״, לשקט בראש עקב חוסר עניין וחשק במתוק.  

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שגומלת סוכרתיים מהסוכר והפחמימה ברחבי הארץ 

למה דווקא השיטה שלך הופכת את הגמילה לקלה יותר עבורם? 

הפתרון שלי עובד בגלל שבתהליך הגמילה שעוברים המטופלים שלי, אנחנו מעבירים את השליטה על המחשבות והגוף מהחשק לסוכר והפחמימה חזרה למטופלים. אנחנו מנקים לגמרי את הצורך בסוכר והפחמימה.  

ברגע ההתמודדות הקשה מאד עם החשק למתוק, יש להם כלים שבהתחלה מפחיתים את העוצמה ואחר כך משתיקים לגמרי את ה ׳חפירה׳ המנטלית של ״תן לי מתוק עכשיו!״ כך שהגמילה היא קלה ומהירה יותר,  ובסופו של התהליך גם ארוכת טווח.  

בזמן קצר של 5-7 ימים אפשר כבר לראות תוצאות של שליטה טובה יותר עד מלאה בחשקים. 

 בלעדי: השיטה שעובדת עם כוח המחשבה ומשנה את העדפות המזון ממזיק לבריא (ממאגר אישי)

נגיד שבא אלי מטופל שלא מצליח, למרות שניסה מלא פעמים, לשלוט בחשק לסוכר והפחמימות. אני עובדת ביחד איתו בעזרת תרגילים ייעודיים על גמילה מהסוכר והפחמימות ועל שינוי ההרגלים כך שיישום דרך החיים החדשה וההתמדה בה יפכו לקלים עבורו. לאחר שבעה ימים הוא מתחיל להרגיש פחות עייף והעוצמות של החשק למתוק והפחמימה פוחתות והוא ביותר שליטה על הדחפים. 

דנית לאחרונה יצרת תוכנית חדשה לגמילה מסוכר ופחמימות מה יש שם? 

התוכנית מבוססת על השיטה שלי לגמילה מסוכרים ופחמימות. בשלב הראשון בתוכנית שנמשך 7 ימים כל  בוקר, החברים בתוכנית מקבלים בקבוצת ווטסאפ ייעודית סרטון וידאו קצר וחוברת עבודה עם המשימות לאותו היום. התהליך הוא מדורג כך שכל יום יש התקדמות בגמילה ושינוי התקליט בראש עד השגת שליטה בחשק למתוק והפחמימה.  

החלק השני של התוכנית מתרכז בלהטמיע את ההרגלים החדשים של חיים ללא סוכר ופחמימה בחיי היום יום כך שבסיום התוכנית לא תהיה נסיגה אחורה חזרה להתמכרות לסוכר והפחמימה. לכן אורך החלק השני של התוכנית הוא 21 יום כי זה הזמן שלוקח להטמיע הרגל חדש. 

מעבר למשימות מקבלים המשתתפים בתוכנית גם כלים להבחנה בין מזון מיטיב למזיק, ודרך לזהות את הסוכרים המסתתרים במזונות הנחשבים בריאים.  

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לקוראים הרוצים להיגמל מהסוכר והפחמימות ומוכנים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי מדנית – תלחץ כאן 

 דנית אליאב: מומחית בלהפוך סוכרתי שלא שולט ברמות הסוכר, למאוזן וללא חשקים לפחמימה (תמונה:depositphotos)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.