בגלל המצב: הזדמנות אמיתית עבורך להשיג אהבה וזוגיות ולהרגיש מאושרת כפי שלא הרגשת מעולם

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות רווקות או גרושות מתקשות במציאת אהבה וזוגיות ארוכת טווח, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. כששמענו שבמרכז המיסטיקה יצאו בתכנית חדשה שמאגדת את מיטב היועצים בתחום האסטרולוגיה, נומרולוגיה, קבלה, תקשור וקריאת קלפים ומטרתה לשים סוף לתופעה, יצאנו לבדוק!

מיטב היועצים בתחום האסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור וקריאת קלפים מתוכניות הרדיו והטלוויזיה.
מיטב היועצים בתחום האסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור וקריאת קלפים מתוכניות הרדיו והטלוויזיה. (ממאגר אישי)

החלום של מציאת זוגיות אמיתית הפך את שוק הרווקות והגרושות בישראל למיואשות מאשר מסופקות מבחינת האהבה והזוגיות, כך מספרת לנו חגית ממרכז המיסטיקה. הסיבה העיקרית היא שרובן מגששות באפלה, עוקבות אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבות לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את המערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם חלק קטן מהמיסטיקנים המובילים בישראל מהאתר מרכז המיסטיקה לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

דנית, עשרות רווקות וגרושות בישראל נכשלות במציאת אהבה וזוגיות ארוכת טווח. מה את עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

אז ככה, היום בשוק יש אין ספור אתרים למציאת אהבה וזוגיות, וכל מיני טרנדים בעולם הדייטים. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו שיטה שונה. נשים שמחוברות לרוחניות ואוהבות את עולם המיסטיקה יכולות למצוא שלווה פנימית ותובנות בייעוץ עם המיסטיקנים המובילים שלנו. אנו מעניקים ייעוץ מרחוק ייחודי שמנגיש אותנו לכל האוכלוסיות בארץ, ובשיחה עמנו אנו מחסלים את חוסר הוודאות וחוסר הביטחון של הלקוחות שלנו על מנת שהן תיקחנה צעד קדימה להגשמת כל חלומותיה ומטרותיה. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת את עולם הרווקות והגרושות ברחבי הארץ. אם את רוצה באמת שינוי ולהרגיש מאושרת אז מיטב היועצים בתחום האסטרולוגיה, מיסטיקהנומרולוגיהתקשור וקריאת קלפים מתוכניות הרדיו והטלוויזיה זמינים עבורך לשיחת ייעוץ דיסקרטית בהרמת טלפון וזאת מבלי לצאת מהבית. לחצי כאן ותוכלי כבר עכשיו ליצור קשר עם מיטב היועצים בתחום המיסטיקה. 

איך, את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים בשירות שלך? 

יש עשרות אתרים בארץ בתחום הייעוץ האישי בתחומי המיסטיקה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה וקלפי טארוט. כל האתרים עובדים באותה שיטה. מתקשרים למספר טלפון בקידומת 1901 או 1902 בחיוב בשיחה קצרה עד 50 שקלים או 100 שקלים לשיחה קצרה שמתנתקת לאחר מספר דקות או בחיוב בכרטיס אשראי. בכל אחד מהשיטות אין קשר אישי בין הלקוחה ליועץ, אין שיחת ווידאו, אין אפשרות להתייעצות קצרה בווטסאפ ולמעשה ללקוחה אין את המספר האישי של היועץ וזה יוצר חוסר אמון מוחלט. 

אנחנו מעניקים תוכנית ייעוץ וליווי אישי מתמשך במספר אפשרויות: שיחת ווידאו, צאט בווטסאפ או בשיחת טלפון רגילה בשונה משאר העסקים שדורשים הגעה עצמית, או רק בשיחת טלפון מוגבלת בזמן. 
 
בשונה מכל המתחרים בשוק, הבנו את כשל השוק ויצרנו חבילת ייעוץ לתקופה של 30 יום, אטרקטיבית שמקשרת בין הלקוחה ליועץ המתאים ביותר לפתרון הבעיה האישית שלה הכוללת 4 שיחות טלפון במהלך כל התקופה מבלי לצאת מהבית עם אפשרות לשיחת ווידאו אישית ליצירת אמון וקשר אישי. בנוסף, במסגרת בונוס מיוחד בתקופת הקורונה ולזמן מוגבל, אנו מאפשרים ללקוחות לשאול שאלות קצרות ולהתייעץ ולקבל תשובות מיידיות במהלך תקופת הייעוץ גם בצאט בווטסאפ, מה שמשפר משמעותית את החוויה ושביעות רצון של כל הלקוחות שלנו. 

מה יאנה כתבה לאסתר תהילים וקבלה?
מה יאנה כתבה לאסתר תהילים וקבלה? (ממאגר אישי)
מה שירה כהן כתבה לריתה בר?
מה שירה כהן כתבה לריתה בר? (ממאגר אישי)

זה ממש פשוט תראי את הסיפורים הבאים של… 

דליה תמיר המתקשרת מספרת על אירוע מדהים, אחד מני רבים לדבריה, ובו הגיע אליה בחור בעל הופעה מרושלת שהתיישב במשרדה ו”לא רצה לזוז”. הוא מיאן לחשוף בפניה את תאריך לידתו, שכן טען שאם היא מתקשרת, הרי שהיא אמורה לדעת פרטים שוליים כגון אלה בכוחות עצמה. ואז הוסיף כי אם בתוך חמש דקות היא לא תגלה את זהותו, הוא יקום וילך ממשרדה – מבלי לשלם עבור הפגישה. “אז,” היא מספרת, ” עצמתי את עיניי למשך שלוש דקות, וכאשר פקחתי אותן אמרתי לו: ‘אתה עיתונאי מידיעות אחרונות’!” 

היא מספרת כי באותו רגע הוא זינק וקרא: “בינגו! שיחקת אותה!” והעניק לה מתנה שערכה רב. עוד הוא אמר, כי ביקר אצל חמש עשרה מתקשרות אחרות לפני דליה, ואף לא אחת מהן הצליחה לחשוף את זהותו. בשיחה איתה היא מוסיפה כי באותן שלוש דקות שבהן עצמה את עיניה, התגלה אליה אביה המנוח, והוא שחשף בפניה את הפרטים על אודות אותו בחור. 

סיפור נוסף מספרת אמילי המתקשרת: יש לי אחת מעשרות סיפורים שאני מלווה לקוחות בטלפון.  הלקוחה נקרא כאן ד. בחורה גרושה שהכירה גבר נשוי והתאהבה בו והגבר לא היה בהישג ידה והיא נכנסה למצב נפשי ירוד. אני ליוותי אותה במשך מספר חודשים ובנוסף, פתחתי לה מפה עתידית וחזיתי לה שהיא לא תהיה איתו והיא תכיר בחור אחר גרוש עם שני ילדים שיעשה לה טוב וירומם את רוחה והביטחון העצמי יחזור אליה. במקביל אני נותנת לה המון שיחות עידוד ומשרה בה ביטחון ואופטימיות.  
ד. דיברה איתי במשך חצי שנה על בסיס קבוע קיבלה חיזוקים ותחזיות עתידיות בכל זמן שהיא ביקשה ולבסוף היא הכירה בחור לרוחה והתחתנה איתו והיום היא מאושרת ומתייעצת איתי גם בנושאים אחרים וכל מועקה היא מתקשרת אלי. מה שאני רוצה לציין כאן שהלקוחות שלי הם אנשים שמתמידים להיוועץ בי לאורך זמן אחת לשבוע לפחות מלווה רגשית חוזה עתידות לכל המעוניין. 

רויטל האסטרולוגית מקריאה מכתב מאוד מרגש שקיבלה מלקוחה ותיקה שלה עם הנוסח הבא: “לרויטל היקרה – תודה על חיים שבאו לעולם בזכותך כשבאתי אלייך לפני מספר שנים, הייתי בהריון בחודש ראשון, כאשר בעלי עזב את הבית, והייתי על סף גירושין. באתי אלייך מאחד המושבים במרכז הארץ, כאשר באותו היום היה לי תור לגניקולוג, כדי לקבוע תור להפלה. בשום אופן לא רציתי להנציח את הקשר, על ידי הבאת ילד לעולם, והייתי נחושה בדעתי לחסל את ההריון. 

את נלחמת עימי כאריה שלא אעשה זאת.  הבטחת לי שבן זוגי יהיה אבא מקסים לילד, ושאין לקשור בין הדברים, ושאין קשר בין נישואין לבין הבאת ילד. הסברת לי גם שזה לא ימנע ממני זוגיות בעתיד, והוכחת לי על פי המפה שבאמת כרגע זה הזמן לגדל ילד וקריירה, וזוגיות תתפתח אחר כך. בסוף השתכנעתי, וכיום יש לי ילדה מקסימה בת 5, והיא האושר של החיים שלי, כאשר באמת האבא שלה גם מאוד אוהב אותה ואפילו מפנק אותה.” 

דנית, לאחרונה יצרת שירות חדש, מה יש שם? 

נכון מאוד, יצאנו בתוכנית חדשה לגמרי שיכולה להקל בהרבה על הלקוחות שלנו שלא צריכות לצאת מהבית כדי ליצור קשר אישי עם המיסטיקנים שלנו. עד היום הלקוחות בכל האתרים מתקשרים בשיחות טלפון ורק בתחילת השיחה הלקוחות מוסרים את הפרטים האישיים (לדוגמה: שם, תאריך לידה ושעת לידה) שלהן ואת הבעיה שהיא רוצה לפתור. שיטה זו לא יעילה כלל משלוש סיבות עקריות: 
 
1.  הלקוחה לא יודעת למי לפנות, מי היועץ המומחה לתת תשובות מדויקות לבעיה האישית שלה ומי באמת יכול לסייע לה. 
2.  בשיטה הקיימת שכל האחרים נוקטים, הלקוחות מגיעות לא ליועץ האופטימלי המומחה לפתור את הבעיה האישית שלה. 
3.  כל הדקות הראשונות היקרות בשיחות מבוזבזות להעלאת הפרטים של הלקוחה ולפתיחת מפה, קלפים וכד’ וכל הלקוחות מפסידות זמן וגם כסף.  
 
 
התכנית מאפשרת ללקוחותנו להעביר את הפרטים הראשונים בצאט מסנג’ר האישי, ואנחנו מכוונים את הלקוחות ליועץ המתאים כולל העברת הפרטים האישיים של הלקוחה ליועץ כך שמיד עם תחילת השיחה בתשלום, הייעוץ הוא אישי עם המומחה המתאים ואין צורך לבזבז זמן בשיחת הייעוץ וכמובן גם כסף. אנחנו גם מוודאים מראש לפני תחילת השיחה, שהיועץ המתאים זמין לשיחה במועד הנוח לכל הלקוחות שלנו. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לנשים שרוצות לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, יגיעו לאתר שלנו מרכז המיסטיקה, ונעלה לשיחת צאט באמצעות המסנג’ר שבה נראה איך אפשר לעזור להן. ואם זה יתאים בינינו? גם תיהיה להן אפשרות ליהנות מהשירותים שלנו. 

הנה הלינק לאתר מרכז המיסטיקה – לחצי כאן

טיפים, מבצעים ותחזיות אסטרולוגיות, כדאי להיכנס לדף הפייסבוק של מרכז המיסטיקה כאן 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.