בגלל המצב: הזדמנות ענקית למובטלים להשיג עבודה חדשה

לפי העדויות שפורסמו עד כה עשרות מובטלים מתקשים למצוא עבודה מתאימה לכישוריהם למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. אבי לבס, מאמן מנטלי מבוקש, יצא בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

אבי לבס מאמן מנטלי מבוקש  עוזר למובטלים להשיג עבודה
אבי לבס מאמן מנטלי מבוקש  עוזר למובטלים להשיג עבודה (ממאגר אישי)

החלום למצוא עבודה הפך יותר מובטלים למיואשים מאשר שמחים ומרוצים. הסיבה העיקרית היא שמובטלים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דקות קצרות עם אבי לבס לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

אבי, עשרות מובטלים נכשלים במציאת עבודה. מה אתה עושה היום אחרת עם המתאמנים שלך? 

תראה, כדי למצוא עבודה כלבבו ולהביס מתחרים רבים על התפקיד, המתאמן שלי עובר אימון מנטלי שמטרתו לשדרג ולהבליט אותו מעל שאר המתמודדים על התפקיד. אני עובד אתו על תמונת הניצחון שלו, שהיא תמונת אלופים, פריצת הדרך עם דגש ספציפי על מציאת עבודה, בניית בטחון עצמי , הצבת מטרות להצלחה מיידית של מציאת עבודה, דיבור פנימי מנצח, וויתור על פרפקציוניזם. התהליך מביא אותו להצלחה בלתי נמנעת, עם כלים עוצמתיים להמשך הדרך בתחומי החיים השונים.  

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת מובטלים ברחבי הארץ 

איך אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית? 

בגלל שברוב המקרים המובטל מוצא עצמו חסר אונים מול אתר קורסים שומם, הדרכת ווידאו ישנה , חוברת קטנה ולא בהכרח רלוונטית להורדה, ואם יש לך שאלה? …. בהצלחה לך, אתה לבד. בגלל זה בניתי בתוכנית הליווי המנטלית שלי שלושה מעגלי ליווי אישיים שלא מאפשרים להם לפשל. גם הדרכה עדכנית בכתב ובסרטונים ללימוד עצמי , עם אפשרות לליווי אישי ומענה מהיר של אנשי מקצוע, וגם פעילות הדרכה קבוצתית  פרונטלית.  במקרה הצורך, ישנה גם האפשרות לליווי אישי אחד על אחד של המובטל המתאמן עם מאמן מוביל בצוות , ואפילו איתי במקרים המצריכים זאת.  

מפגש מאמנים מנטליים: מימין לשמאל: אברם גרנט, אבי לבס, איתן עזריה.
מפגש מאמנים מנטליים: מימין לשמאל: אברם גרנט, אבי לבס, איתן עזריה. (ממאגר אישי)

זה ממש פשוט תראה את הסיפור של ורדה (שם בדוי): 

ורדה התקשרה אלי  10 ימים לאחר פרוץ הקורונה. היא מנגנת ומפעילה ערבי שירה בציבור למבוגרים, והיה לה ערב פרוץ הקורונה יומן מלא של אירועי שירה בציבור, בין השאר באולמות מובילים בארץ. ובהינף יד נמחקו לה עשרות הופעות ופעילויות. היא ממש התרסקה מנטלית ולא ידעה איך יהיה לה הכוח והמשאבים להתחיל הכול מחדש.  

בשיחת טלפון העברתי לה משימות ל 10 הימים הקרובים. חלקן מנטליות, חלקן מעשיות לגבי שמירת קשר עם הלקוחות שלה.  אחרי 3 ימים התקשרתי אליה  לוודא שהכול בסדר והיא פועלת לפי מה שקבענו, ושמחתי לדעת שהיא אכן מתחזקת מנטלית.  

כעבור כשבועיים היא התקשרה לספר שביצעה את כל המשימות ואכן החיוך חזר לפניה וברור לה שמיד כשהיא חוזרת לפעילות הקהל מחכה לה בכיליון עיניים.  

אבי, לאחרונה יצרת תוכנית חדשה …. מה יש שם? 

כן, זאת תכנית ששוברת את הדרך הסטנדרטית שבה מגיעים מובטלים לרעיונות עבודה. אם נחשוב על זה לעומק , נוספו כחצי מיליון מובטלים חדשים בחודשיים האחרונים, וכולם מחפשים עבודה דחוף. התוכנית שלי מאפשרת למובטלי קורונה הטריים לעבור “לידה מחדש” מנטלית, ולהגיע נחושים ובטוחים בעצמם לראיונות עבודה, וע”י זאת להתבלט וליצור לעצמם יתרון לא הוגן על פני שאר המועמדים, ולזכות במשרה הנכספת.   

זה לא קורה סתם ככה. אני מחבר למובטלים שבאים אלי תכנית אימון מנטלי שמרימה אותם מהקרשים ומכינה אותם לכבוש את היעד הנכסף. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד למובטלים שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו וימלאו פרטי קשר, ונראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? תהיה להם האפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי מאבי – תלחץ כאן 

אבי לבס: מוביל מובטלים למציאת עבודה מתאימה תוך יצירת יתרון לא הוגן על מתמודדים אחרים
אבי לבס: מוביל מובטלים למציאת עבודה מתאימה תוך יצירת יתרון לא הוגן על מתמודדים אחרים (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.