בגלל המצב: הזדמנות ענקית לנשים להשיג מערכת יחסים מכבדת ותומכת שבה הן אהובות, מוערכות ומחובקות מעומק הלב, בזכות מי שהן.

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות נשים מתקשות להיות בזוגיות מתאימה, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. שרית אושרי, המקסמת הסודית למערכות יחסים משמעותיות, יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

שרית אושרי: המקסמת הסודית למערכות יחסים משמעותיות, עוזרת לך להשיג את הנס הפרטי שלך בזוגיות קרובה, תומכת ומכבדת
שרית אושרי: המקסמת הסודית למערכות יחסים משמעותיות, עוזרת לך להשיג את הנס הפרטי שלך בזוגיות קרובה, תומכת ומכבדת (ממאגר אישי)

החלום להיות בזוגיות מאושרת ומוצלחת הפך יותר נשים למיואשות מאשר מתלהבות. הסיבה העיקרית היא שנשים רבות מגששות באפלה, עוקבות אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבות לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם שרית אושרי לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

שרית, עשרות נשים ממשיכות להרגיש לבד ומחפשות זוגיות שתמלא אותן סיפוק. מה את עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

“תראי, כדאי לזכור שבשביל מערכת יחסים טובה חשוב להיות קודם כל שלמה עם עצמך. 

מערכת היחסים שלך עם עצמך היא התשתית האמיתית למערכת היחסים הזוגית שלך ולמערכות היחסים שלך בכלל.  

התפיסה של השיטה שלי היא שקשר מלא בכנות, עמוק, אמיתי, תומך ואוהב, קורה כשמסכימים להתגלות, להיות מי שאנחנו באמת. כשאנשים מנסים להשתנות עבור אחרים בניגוד למה שמדויק להם, הם יוצרים מאבקים פנימיים. העזרה שלי מאפשרת להן לשחרר את עצמן ממה שהן מפחדות להיות, כדי שיתחברו למי שהן בוחרות להיות.  

כדי להמחיש את זה בצורה יותר ברורה, אפשר להגיד שהעבודה היא קודם כל על מה שמבעבע בתוכן – לנקות ולפנות מקום לזוגיות. הדגש הוא על יצירת תשתית ויסודות בריאים מבפנים. משם לעבור לזוגיות שתחזק ותתמוך בהן באהבה, הערכה, העצמה, כבוד ואכפתיות למי שהן, במקום שזה יהיה על חשבונן. יצירת זוגיות כמדרגה נוספת בחיים שלהן, שתהיה מרחב לתקשורת בריאה ופתוחה להמשך ההתפתחות האישית, הזוגית והמשפחתית.  

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת המון נשים שמחפשות זוגיות ברחבי הארץ 

שמעתי שיש לך אחוזי הצלחה חריגים בתכנית שלך, איך את מסבירה אותם? 

“פשוט, המשתתפות מוצאות את הדרך האישית והייחודית להן בתוך הפתרון שאני מציעה. במקום להכתיב להן מה לעשות, הן משתמשות בקורס כדי לבנות את עצמן לפי מה שמתאים להן ספיציפית. 

התוכנית עובדת בגלל שהיא מנקה את הרעשים מבחוץ ומבפנים וממקדת אותן בהקשבה פנימית, שיוצרת בהירות לגבי מה שחשוב להן באמת. כשקולטים לעומק איך המערכת האישית שלנו פועלת, זה מאפשר לעבוד איתה בקלות ולחולל שינוי ממשי בתפיסה ובמודעות. זה הפתיח ליכולת שלנו כבני אדם להשפיע על החיים שלנו.  

תדמייני שיש לך כדור צמר מבולגן ומלא קשרים, וכל היום את מתעסקת איתו כדי שהמצב הסבוך הזה יפתר. ככל שאת עסוקה בסבך הזה יותר, ככה כל יתר הדברים מתמוססים, כי עיקר הזמן שלך נמצא על זה ושואב ממך אנרגיות. כשיש לך יכולת לזהות מה מוביל אותך למצב כזה ואיך לצאת מזה ואפילו מראש, את מצליחה ליצור פניות שהיית שמחה להשתמש בה לכל מה שיותר תורם לך. 

משהו בתהליך הזה יוצר הזדמנות אדירה של חופש. חופש לבחור, לעשות, להגיד ולהיות, ואפילו לאפשר זוגיות למרות או בזכות המצבים שמופיעים בחיים שלנו. 

הן לומדות לזהות, לבחור וליישם את הבחירה שלהן במציאות.  

התוכנית הזאת עובדת בגלל שהיא הופכת את הדילמה והתסכול למשחק מעניין ומרתק. ככה יש מוטיבציה להיחשף לחיים ממקום מסוקרן ומהנה. במקביל, גם התוצאות משתפרות פלאים והכל נפתח ואפשרי בקלות גדולה יותר.  

הרבה נשים אומרות לי: 
‘שרית, התייאשתי כבר מלנסות, ולפני כמה שנים התחלתי לקחת כדורים. הכי פשוט… להרגיע את כולם שהכל בסדר. לצאת מהאטרף הזה מבפנים ולהיות כמו כולם’.  

יכול להיות שזה נותן מענה שאולי מתאים לחלק מהאנשים, אם הם מרוצים מהפתרון שמצאו. 

עם או בלי כדורים, אישה שהולכת ונובלת עם כל יום שעובר ומסתפקת ביומיום של רק להיות ‘בסדר’, זאת אישה שמתרחקת ממה שבאמת היתה יכולה להיות. אם זה מטריד אותה ומכביד עליה, היא כנראה נשאבת למקום שכדאי מאוד לצאת ממנו.  

על פי התפיסה שלי, להעז לחשוף את האמת העמוקה שלה מול עצמה ומול כולם, יעשה אותה הכי מוצלחת, מיוחדת ומאושרת, אם היא עושה עבודה מודעת ומדויקת לה. בנוסף – לעומת הכדורים, האפשרות הזאת נקייה מתופעות לוואי כימיות ואפילו להיפך, היא ממלאה ומטעינה בתחושות מדהימות של חופש להיות ולחיות.  

החופש הזה מרומם כשמרגישים אותו בפנים, והוא גם נקלט על ידי אנשים אחרים, וזה כמו מגנט, עושה חשק להתקרב ולהרגיש את החוויה הזאת ביחד … זאת הדרך הטובה ביותר לאפשר לזוגיות מקום להכנס לחיים ולהשאר משמעותית וארוכת טווח.  

תמונה שמכילה טקסט

התיאור נוצר באופן אוטומטי
נשים שעברו תפנית מדהימה ובחרו לשתף את פריצות הדרך המשמעותיות שלהן  
בתהליך לעבר זוגיות (ממאגר אישי)

תראי למשל את הסיפור של מיכל. כשהיא הגיעה אליי, היא היתה בת 34, רווקה, מתוסכלת, מנסה כל כך להבין מה היא רוצה, ומה כל כך מעכב אותה במציאת זוגיות. היא אמרה לי: ‘שרית, אני משתגעת, הגיל שלי בכל שנה עולה עוד קצת, וכבר מתחילים לנעוץ בי מבטים בכל מיני אירועים ומפגשים משפחתיים שכנראה איחרתי את הרכבת, האביר על הסוס הלבן דהר מכאן בלעדי ומה יהיה???’ זאת היתה נקודת ההתחלה בתהליך שלה.   

מיכל היתה מאוכזבת, סקפטית ואפילו על סף פיצוץ לפעמים. הציפו אותה תחושות של דכאון וזה עבר דרך קורבנות שרק לה הכל מתחרבש כל הזמן. היא אמרה לי: ‘אני רוצה לתקן את המצב, ואת יודעת מה, אפילו לתקן אותי! אני כל הזמן נלחמת עם עצמי וברור שזה מוביל לעצבים מול כולם, כמעט בכל תחום. אני ביקורתית, אין לי סבלנות ובתכלס אני מרחיקה ממני אנשים, גם את אלה שרק רוצים להיות שם בשבילי ובטח את אלה שממש קיוויתי שיש שם איזשהו סיכוי לזוגיות. אז החיים דפוקים ואין מה לעשות. עובדה!’  

היתה בה זעקה ענקית לעזרה והיא לגמרי האמינה שזה המצב בצורה אובייקטיבית והחיים פשוט מתאכזרים אליה. ככל שנכנסנו יותר לעומק, היא עברה תהליך של התפקחות. היא גילתה את האשליה שגרמה לה ‘להכנס בקירות’ בכל הכוח, במקום לאפשר חיבור טבעי וזורם בינה לבינה ובקשרים שלה עם אחרים בכלל ובזוגיות בפרט.  

זה כמו לגלות עולמות חדשים, כאילו צועדים בטיול בטבע ביום חם, התיק כבד, האויר עומד. צמאים נורא ומרגישים שעוד רגע נתייבש ונתעלף. ואז מגיעים לדרך צרה ותלולה כל כך, שיש כבר סחרחורת והרגשה שעוד רגע אפשר ליפול ממנה ישר לתהום.  

פתאום… רואים מן פתח כזה, שמגלה מערה ענקית, נעימה וצוננת, יפיפיה. עמוק יותר בתוך המערה נחשף מפל מים זורמים ומפכפכים בצלילים נעימים. אפשר גם לעמוד מתחתיו וגם לשתות ממנו. איזה עונג. כמו חלום, כמו גילוי של אוצר. שינוי מרענן, אפשרויות חדשות – אויר לנשימה.  

כל מי שתפס אומץ להכנס, למרות שזה עולם אחר, יצא עם המון תובנות והכרות עמוקה עם עצמו. 

גם מיכל קלטה את המקומות שבהם היא נותנת לריצוי מצד אחד ולמרדנות מצד שני לנהל אותה, בין כל יתר הדברים. היא קלטה מאיפה התגובות שלה מגיעות, עמוק בתוכה, אותן תגובות מרחיקות שמשאירות אותה לבד. היא הבינה שהיא ראתה את עצמה כמו איזה ברווזון מכוער בתוך החיים שלה. לאט לאט, בתוך המערה הקסומה, היא קלטה שהיא הרבה מעבר לברווזון מכוער, הרבה מעבר לברבור אפילו, היא ממש דרקון.  

היא הבינה שהיא יצרה מציאות שבה הרגישה כלואה בחיים שלה ותמיד היה לה געגוע פנימי עמוק למערה הפרטית שלה. היא סיפרה לעצמה שהיא ברווזון מכוער בכל פעם שהיא עושה או אומרת משהו. ואז – סוף סוף הסכימה להתנסות בשפה הדרקונית, גם אם האחרים מדברים בעברית. 

ככל שמיכל התקדמה בתהליך והתאמנה במה שלמדה, היתה לה יכולת גדולה יותר להפוך את האש שבוערת בה ליצירתיות והתלהבות. האש הפכה למקור של חום לה ולאחרים שהתחממו בזכותה, במקום האש שהיתה מבעירה בה כל מצב וכל אדם כשהרגישה שהכל סוגר עליה. בדרכים היצירתיות שלה להיות היא עצמה, כמו שכל כך ביקשה להיות, מיכל הרגישה יותר ויותר הקלה.  

דברים התחילו לקרות ולהשתנות. היא גילתה שהשפה הדרקונית היא באמת שונה ואחרת, ועדיין, למרות השוני, התדר שלה עובר לאחרים בצורה הרבה יותר זורמת, קלילה ונקיה. 

היא אמרה לי: ‘שרית, ככל שאני מסכימה להיות מחוברת באמת לכל מה ששונה בי, עם כל מה שמיוחד וכל מה שהזוי בי, פתאום גם האחרים מסכימים לראות את זה ואפילו להעריך ולאהוב את כל זה בתוכי. כל כך פחדתי לעשות את הצעד הזה ואפילו לא ידעתי איך. עולם חדש נפתח לי! זה מעבר למילים של תודה. מעבר לכל’. 

עד היום מדי פעם היא מסמסת לי ומודה על הרוגע והשמחה בחיים שלה. 

לאחרונה היא שלחה לי תמונת הריון מבית החולים, ממש לפני הלידה, מודה לי בשם הילד שעומד להיוולד לתוך המשפחה הזאת, להורים האלה, ובמיוחד – לאמא כזאת.  

אני מאמינה שהשפע קיים בחיים בכל תחום, יותר ממה שנראה על פני השטח. הוא נמצא בבחירה להביא את כל מה שמעל ומעבר לכאן. למציאות. להפעיל את הפלא הזה שנקרא חיים מכאן, מהפרטים הקטנים והגדולים של היומיום. לחיות את מקסימום הקסם ולבחור בזה מבפנים, בכל בוקר מחדש. לפעמים זה מאתגר בהתחלה, לחשוף את הדמות האמיתית שלך, נקייה ממסיכות ועטיפות, במקום לחפש להיות ‘כמו כולם’. זו בחירה אמיצה – להיות בנאמנות לעצמך. כשזה נעשה מהמקום הנכון, זה מה שיוצר את ה’וואו’ שאפילו יפתיע אותך.  

היום מיכל נשואה באושר עם שלושה ילדים. היא יודעת שאם היתה נותנת להפחדות שטיפסו עליה לקחת פיקוד, היא היתה במצב אחר לגמרי, כנראה עדיין לבד ורחוקה מאוד מהאמת שלה. רחוקה מהחופש שלה להיות מי שהיא באמת.  

שרית, לאחרונה יצרת קורס דיגיטלי חדש שכולל תוכנית ליווי מקיפה, מה יש שם? 

“כן, זאת תוכנית שמלמדת ועוזרת לתרגל כלי מדהים שפיתחתי באמצעות מידע שקיבלתי בתיקשור, תוך כדי מפגש ליווי עם מישהי שעברה תהליך.  

לכלי קוראים: ‘חמשת הבנדיטים’. אחרי כמעט 20 שנה שאני מלווה אנשים, למדתי שיש מכנה משותף בין כולם, שיוצר את הפער בין מה שאנחנו מעוניינים שיהיה בחיים שלנו, לבין מה שיש.  

הכלי הזה עוזר לזהות בקלות את המקום הספציפי שלוחץ לנו על כפתור, ובשיטה מאוד פשוטה וברורה אפשר לפרק את המחסום הזה ולהתקדם לצעד הבא. זה כלי מאוד עוצמתי בנושא של זוגיות וקשרים קרובים במיוחד וכבונוס – תורם בענק לכל תחום בחיים.  

מאז שעבדתי עם המידע הזה, אלפי נשים עוברות את היומיום שלהם בתפיסה אחרת, שמביאה תוצאות מדהימות בכל מה שקשור למערכות יחסים.  

לפני הכל, הן בחיבור מעולה עם עצמן, שזה הפתיח לכל מה שקורה בצורה יותר מוצלחת במציאות.  

הן בוחרות מבפנים את הזוגיות שתואמת להן. אחר כך התשתית מוטמעת בהן כל כך עמוק שזה גם מוביל לקשר נפלא ובריא עם הילדים שלהן. למשל, אני מקבלת המון הודעות מנשים שכותבות לי שפעם היו מגיבות בחרדתיות וביקורתיות למצבים או אנשים מסוימים, ועכשיו הן מצליחות לבחור לשחרר את זה בצורה משמעותית. זה מקל מאוד על עצמן ועל כל הסביבה שלהן והתחושה כשנמצאים לידן משתנה מקצה לקצה.  

הקורס מלמד אותנו לזהות את מה שכן מדויק לנו להיות, לעשות או להגיב, במקום למצוא את עצמנו בדיעבד בחרטה וחשש שהרסנו משהו בקשר. מערכות היחסים בחיים הופכות ממשהו מסובך לדבר פשוט וקליל. כשפשוט לנו, אנחנו יכולים להתקרב, לבטוח, ליהנות ולהכנס לעומק של הקשר וכאן נמצא הקסם. 

הקורס הדיגיטלי מלווה במשימה בכל יום, כדי שהתכנים יחלחלו וישפיעו על המציאות.  

הצעד הראשון מתחיל בפנים, ומשם עובר למערכות היחסים המשפחתיות, בעבודה, בין חברים, ואז נוצרת התשתית הבריאה לאפשר גם מקום לזוגיות.  

התהליך כולל תדר אנרגטי שמלווה אותן לאורך כל שיעור בקורס. כבר כמעט 20 שנה שהוא הוכיח את התרומה שלו לשינוי יותר זורם וטבעי בתהליך. התחושה הפיזית היא שמחה, רוגע והתרוממות רוח, שפותחות דלתות לדברים חדשים. 

אחת מהמשתתפות, רונית, סיפרה לי בהתרגשות: ‘אני יודעת איך הגבתי פעם… מזעזע. ועכשיו – זה פשוט עולם אחר. אנשים בהלם ממני. הם רגילים ללכת לידי על ביצים, רק שלא אתחיל עוד פעם להפגע, והיום הכל עובר לידי. יש לי דברים יותר חשובים שמקדמים אותי ואני מצליחה להתרכז בהם. זאת תחושה מדהימה של סיפוק והנאה. סוף סוף אני מצליחה, ואפילו עוד יותר טוב מכל אלה שהטיפו לי שאני צריכה להשתנות..’   

יש לנו גם תמיכה בקבוצת ווטסאפ כדי שכל אחת תמצא את המקום הייחודי שלה לעשות את הדרך ולהפיק את מקסימום הקסם של התכנים משני החיים האלה. נעבור את השלבים יחד כדי שתהיה לכל אחת מהמשתתפות את האפשרות הכי פשוטה ומלהיבה לממש את הזוגיות ואת החיים המאושרים שלה, כמו שהיא מבקשת לעצמה ואפילו הרבה מעבר לדמיון.” 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

“זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לנשים שרוצות לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להן. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להן אפשרות להצטרף.” 

הנה הלינק שקיבלתי משרית – תלחצי כאן 

תמונה שמכילה חוץ, צעירים, אדום, פריסבי

התיאור נוצר באופן אוטומטי
שרית אושרי, המקסמת: מובילת נשים לחגוג את החיים בזכות העוצמה שלהן, 
מחובקות בזוגיות של אהבה, כבוד, תמיכה, הערכה ואושר (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.