בגלל המצב: הזדמנות ענקית לפורשים, למצות את הזכויות שלהן מול גופי הפנסיה ולקבל פנסיה פטורה ממס תוך 70 יום

לפי העדויות שפורסמו עד כה פורשים רבים אינם מודעים לזכויות שלהם, מתקשים לדבר בשפת הביטוח והפנסיה ואינם יודעים לבקש פנסיה, ולהמשיך לעבוד ולקבל את הפטור ממס ההכנסה, למרות שעקבו אחרי ההנחיות המקובלות. סמדר נתן מומחית בתחום הפרישה יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה!

דע את זכויותיך – קבל את הזכויות להן אתה זכאי!!!
דע את זכויותיך – קבל את הזכויות להן אתה זכאי!!! (ממאגר אישי)

החלום לקבל פנסיה פטורה ממס לצד ההכנסה או במקומה הפך לאתגר לא פשוט עבור פורשים, הסיבה העיקרית היא שפורשים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות החברתיות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעת אי הבנת זכויות הפרישה, הצלחנו לתאם 30 דק’ קצרות עם סמדר נתן   לראיון קצר. 

סמדר, עשרות עובדים בגיל פרישה מתקשים לקבל את הפנסיה הפטורה בזמן שהם  , איך את מצליחה להשיג להם את הפטור ? 

תראי, קודם כל “הפטור על הפנסיה” אינו עומד בפני עצמו, אלא הוא חלק מתכנון הפרישה. אני רואה חשיבות רבה לשלב התכנון שהוא בעצם כמו: “מפה אדריכלית”   לתכנון בית חדש, במסגרתה נדרש לבחון מהו גובה הפנסיה הרצוי, על פי בדיקה כלכלית של רמת הוצאות מול הכנסות. 

בחינה נוספת: כסף הוני – סכום חד פעמי המשמש להוצאות שוטפות הנדרשות לפורש, ש לקחת בחשבון שיש חשיבות רבה לסעיף הפיצויים מכיוון שגובה הפנסיה הפטורה הוא פונקציה של כמה פיצויים ברצוני לממש. לאחר מכן, ניתן לפנות לשלב הביצוע מול הרשויות ולהגיש טופס “קיבוע זכויות” (161  ד), זהו הטופס הנדרש על מנת לקבל את הפנסיה הפטורה.   

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה של הפורשים בשמחה ברחבי הארץ   

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה בשירות שאת נותנת לפורשים מעבודה? 

פורשים רבים מתקשים לקבל את הפנסיה הפטורה ממס לה הם זכאים על פי חוק. כאן אני נכנסת לתמונה: מאחר ואני באה מתוך המערכת עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הפנסיה והזכאות אני יודעת למי לפנות ואילו גורמים צריך להפעיל מול גופי הפנסיה השונים. במידה ועברתי על הנתונים וראיתי שיש אפשרות לקבל את מלוא הזכויות לפורש, אני מתחילה תהליך ומצליחה להשיג ללקוח את המבוקש באחוזי הצלחה גבוהים.    

(צילום מסך)

אספר לך על אורי, הוא עובד בעבודות שונות מגיל 21 ועד היום. זקוק מאוד להכנסה שלו, משתכר כיום סדר גודל של 30 אלף נטו אך, העבודה כוללת משמרות לילות ולעיתים ועבודה פיזית מול מכונות. אורי כיום בן 68, יש לו לעיתים קושי פיזי לעבוד. מה שאורי לא ידע שהוא יכול להמשיך לעבוד או להפחית משרה ועדיין להישאר באותה רמת הכנסות לה הוא זקוק, וזאת מכוון שעזרתי לו לקבל פנסיה פטורה ממס, ראו הודעה למעלה שהשאיר לי. 

 סמדר, לאחרונה יצרת תוכנית חדשה: “קבלת פנסיה תוך  70  יום” מה זה אומר? 

כן, זאת תוכנית מיוחדת שבודקת את צרכי הפורש כמערך של כלכלת המשפחה הזוגית הוצאות אל מול הכנסות בפרישה, ממנה אני גוזרת את הפנסיה החודשית הנדרשת ואת סכום ההון אליו נזקק הפורש כחלק ממערך תכנון פרישה. לאחר מכן בחירה במסלולי הפנסיה המותאמים לפורש, וטיפול אל מול גופי הפנסיה ורשות המיסים תוך 70 יום. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט, אני אתן לך לינק במיוחד לפורשים ,שרוצים לקחת את הצעד הבא, לחיצה על הלינק, מילוי הפרטים, נשוחח ונבדוק כיצד ניתן לסייע.   

הנה הלינק שסמדר העבירה לי – לחץ כאן

סמדר נתן מתכננת את הפנסיה שלך במקצועיות ואנושיות
סמדר נתן מתכננת את הפנסיה שלך במקצועיות ואנושיות (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.