בגלל המצב: הזדמנות ענק, בני 45+ עם כאבי גב, צוואר ומפרקים יוכלו להשיג מזור ומרגוע לכאבי הגוף השונים

לפי העדויות שפורסמו עד כה, 36% מתוך מטופלי פיזיוטרפיה שסובלים מכאבי גב, צוואר ומפרקים הינם בני 45 ומעלה, מתקשים להיפתר מכאבי הגב, הצוואר והמפרקים, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. בינשטוק עופר, מנטור מבוקש לתנועה יוגה ואורח חיים, יצא בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

החלום להפטר מכאבי המפרקים השונים בגוף, הפך יותר בני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים למיואשים מאשר, חופשיים מכאב. הסיבה העיקרית היא שבני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים רבים מהם מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם עופר בינשטוק לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

עופר, עשרות בני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים נכשלים בהפחתת הכאב. מה אתה עושה אחרת עם המתאמנים שלך? 

אני מייצר למתאמנים אורח חיים שונה, ומטמיע הרגלים חדשים בכל מעגלי החיים. 

מעביר אותם תהליך מהמקום שבו הם נמצאים כרגע למקום תודעתי אחר,להבנה שהם אחראים לחייהם וברגע שיבינו שהם אחראים לחייהם ובריאותם יהיו מחוייבים לתהליך. כמו כן מספק להם את הכלים השונים שהם, שינוי תזונתי מותאם אשר מוריד דלקתיות בגוף וגורם להרגשה קלילה של הגוף ומלאות אנרגייה. הרגלים מנצחים לסדר יום שתומך בריפוי באמצעות תנועה מודעת, יוגה ויוגה טיפולית. המינון והתרגילים נעשים בהתאמה ולפי הצורך של המתאמן עם סרגל מאמצים נכון. ואחד הכלים החשובים הינו תרגילי הנשימה והאופן שזה תורם להרפייה והורדת הסטרס ותפקוד איברי הגוף והמפרקים. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת בני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים ברחבי הארץ 

איך אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים אצלך? 

בגלל שהפתרון הוליסטי, ראייה של האדם כמכלול של דברים ולא רק כמשהו מכני שצריך לתקן. בניתי ארבעה מעגלי ליווי: הפיסי, החברתי, המנטלי והנפשי אשר מספקים מענה להפחתת הכאבים השונים. כמו כן מקבלים כלים המסייעים ל 4 המעגלים להפחית ואף לרפא את הכאבים. 

עשרות מתאמנים יצאו מהסדנא עם תחושת קלילות בגוף וללא כאבים שליוו אותם במשך זמן רב
עשרות מתאמנים יצאו מהסדנא עם תחושת קלילות בגוף וללא כאבים שליוו אותם במשך זמן רב (ממאגר אישי)

זה לא מסובך תראה את הסיפור של אדם:   

אדם,45 שם בדוי, הגיע בעקבות קשיים גופניים, כאבי מפרקים שונים וקושי בתנועה בחיי היום יום, וכן בעודף משקל. אדם יושב קרוב ל 10 שעות ביום במנח לא טוב לכתפיים ולצוואר ולחלק של הגב העליון כך שנוצר לחץ על איזור הכתפיים וכמו כן יש לאדם לחץ דם גבוהה בשל אופיו הרגזני. לאחר שיחה ומעבר על אורח החיים שלו הבנו יחד שדרוש לאדם שינוי בהרגלים ותרגול קבוע של כמה אספקטים בחייו. 

תחילה ביקשתי מאדם שיבצע בדיקות דם כדי לוודא מה מצבו ואם יש חריגות כמו B12 נמוך שמשפיע ישירות על מערכת העצבים, או רמת כדוריות הדם האדומות, ברזל ועוד. אדם הצטרף לקבוצת יוגה לפעמיים בשבוע וכמו כן ליוותי אותו ב 3 פעילויות אירוביות (הליכה, ריצה ואופניים) בשבוע כדי להניע ולהזרים דם כמובן שלפי סרגל מאמצים ובהדרגתיות. התאמנו לו תפריט תזונה והרגלי אכילה נכונים הוספנו לו עוד כמה הרגלי חיים חשובים, כגון שינה מוקדמת, כתיבה, תחביב שימלא את שעות הפנאי ועוד. אדם למד לתרגל תרגילי נשימה אשר יצרו איזון ברמות לחץ הדם כדי לנהל את רמת הסטרס שהוא נתון בה בעבודתו. 

כיום לאחר חצי שנה , אדם סיגל לעצמו הרגלים חדשים לאורח חיים בריא הוריד מעל 5 קילו במשקל, רמת האנרגייה שלו גבוהה מאי פעם, חותר בסאפ לפחות פעמיים בשבוע ומתרגל יוגה בקבוצה ועבר לקבוצת המתקדמים. הרופא הוריד לו את הכדור ללחץ דם לחצי. אדם מאושר מהתהליך שעבר עם עצמו והמחויובות שלו לתהליך ואינו מוכן לאבד את אשר השיג עד כה בכל מעגלי חייו. 

עופר, לאחרונה יצרת תוכנית חדשה  “40to50” מה יש שם? 

כן זאת תוכנית שמאפשרת למתאמנים לעבור ‘לידה מחדש’ , להתעורר בצד השני עם גוף ותודעה מוכוון הרפייה ואורח חיים מנצחים. הכי פשוט – הם מקבלים הנחיות ברורות במהלך התוכנית, והם רק צריכים ליישם כדי לראות שיפור כבר מהמפגש הראשון. ואפילו בונים ומחזקים את המערכת החיסונית, היציבה ומשפרים את פעולת סילוק הרעלים ועוד. התכנית ממש משדרגת טיפול מסורתי של כאבי צוואר, גב ומפרקים שהנו פיזיוטרפיה וכדורים אנטי דלקתיים. 

זה לא קורה ‘סתם ככה’. אני מחבר למתאמנים שלי תוכנית מקיפה מותאמת אישית לאופי, ולהבנה  שכבר יש להם. זה מקנה להם מסגרת תמיכה מלאה בשאלות תשובות עם הצוות שלי, ולא נותן להם לפשל עם עבודה עצמית מול אתר קורס שומם! הליווי והתמיכה הינם חלק בלתי נפרד מההצלחה בתוכנית. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לבני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת ייעוץ קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תיהיה להם אפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי מעופר – לחץ כאן

עופר מוביל בני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים לאימון להפגת הכאב
עופר מוביל בני 45 עם כאבי גב, צוואר ומפרקים לאימון להפגת הכאב (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.