בגלל המצב: הזדמנות ענק לאימהות שאיבדו שליטה על הבית לטפל בבלאגן בבית אחת ולתמיד!

לפי העדויות שפורסמו עד כה, אלפי אימהות מתקשות להתמודד עם הבלגן שנותר בבית אחרי משבר הקורונה, למרות ניסיונות חוזרים ונשנים לסדר את הבית. שירי דולב, מנטורית לארגון הבית ומומחית ביצירת בתים שלא צריך לסדר, יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

שירי דולב: מנטורית לארגון הבית ומומחית ביצירת בתים שלא צריך לסדר, מפתחת שיטת
שירי דולב: מנטורית לארגון הבית ומומחית ביצירת בתים שלא צריך לסדר, מפתחת שיטת "שירי פופינס" לארגון הבית. (ממאגר אישי)

החלום הרטוב של בית מסודר הפך יותר אימהות למיואשות מאשר מרוצות. הסיבה העיקרית היא שאימהות רבות מגששות באפלה, עוקבות אחרי הוראות לא נכונות ומקשיבות לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם שירי דולב לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

שירי, אלפי אימהות לא מצליחות להגיע למצב שהבית באמת מסודר, מה את עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

רוב הנשים חושבות שבשביל שהבית יהיה מסודר צריך לזרוק מלא חפצים. זאת טעות כי זה לא יוצר בית מסודר אלא בית ריק. בנוסף, למיין ולזרוק אלה פעולות שלוקחות המון זמן ואנרגיה ואם הן כבר הצליחו לזרוק, אז כשהבית מתמלא שוב בחפצים (והוא תמיד מתמלא שוב) כל הבלגן חוזר וזה ממש מייאש. בנקודה הזו רוב הנשים יוותרו ובצדק. 

בשיטה שלי לא צריך לזרוק שום דבר. מה שאני עושה זה לעזור לנשים לארגן את הבית כך שהוא מותאם להרגלים ולצרכים שלהן ושל שאר בני הבית. זה יוצר באופן מיידי בית שנעים להיות בו וכזה שיש בו מקום ברור ונוח לכל דבר ואז הוא לא מתבלגן כל הזמן. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת אימהות ברחבי הארץ 

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית שלך? 

בשיטה שלי אנחנו מתאימות את הבית להרגלים של המשפחה וזה בניגוד לשיטות אחרות שבהן דורשים מאימהות לשנות את עצמן ואת ההרגלים שלהן כך שהם יתאימו לבית. בגלל זה הסדר והארגון מחזיקים מעמד לאורך זמן ובלי שום מאמץ. 

כל התפיסה שלי בנושא ארגון וסידור הבית היא אחרת. דבר ראשון הבנתי שהשפה שבה אנחנו משתמשות סביב הנושא של סידור וארגון הבית היא לא נכונה. פיתחתי שיטה חדשה לארגון הבית שמשתמשת במושגים חדשים שעוזרים להבין את הבעיה ואז מאפשרים לפתור אותה באופן שאף שיטה אחרת לא מאפשרת. בתוכנית הליווי הלקוחות שלי לומדות לעשות את זה בעצמן. הן רוכשות את הכלים ואת המיומנות לארגון נכון של הבית ואז הן לא תלויות בי. אני מכשירה אותן להתמודד עם הבית שלהן גם אחרי התוכנית. 

עשרות אמהות כבר עשו מהפך בבית ועכשיו הן לא צריכות לסדר אותו כל הזמן
עשרות אמהות כבר עשו מהפך בבית ועכשיו הן לא צריכות לסדר אותו כל הזמן (ממאגר אישי)

זה ממש פשוט תראה את הסיפור של נועה – נשואה + 3, היה לה בית גדול ועמוס. היא הרגישה שהיא איבדה שליטה על הבית. היא היתה אבודה וחסרת אונים לגמרי מול הבית שלה. הבית היה בבלאגן תמידי. עם ערימות של בגדים, ניירת, חפצים ומה לא… היא התביישה מהמצב שלה בבית. כשאורחים היו באים לבקר היא היתה פשוט זורקת הכל לחדר השינה ונועלת אותו. 

נועה נרשמה לתוכנית הליווי והתחילה לעבור חדר חדר ולארגן אותו לפי עקרונות השיטה שלי. במקום רק לראות את מה שהיא לא אוהבת בבית ומה לא בסדר, עברנו להתמקד במה שהיא רוצה שיהיה בבית. גם ארגנו את הבית שיתאים להרגלים שלה ושל המשפחה ובמקביל גם דייקנו את העיצוב שהיא אוהבת בבית. עם כל שיעור בתכנית הבית חזר להרגיש כמו בית ונועה הרגישה שהיא לוקחת חזרה את השליטה לידיים שלה. 

אחרי שהבעל והילדים התחילו לראות תוצאות, גם הם הצטרפו לתהליך, זה היה ממש כיף לראות איך כולם עושים את זה ביחד. השקט והשלווה חזרו לבית ונועה מספרת לי שהיא כבר לא מתביישת בו וגם כשמצטבר קצת בלאגן בבית זה כבר לא מאיים עליה כי היא יודעת שיש לה את הכלים לטפל בזה. 

שירי לאחרונה יצרת תוכנית חדשה בשם “מפסיקות לסדר את הבית”… מה יש שם? 

התוכנית בעצם מחזירה לאימהות את השליטה על הבית. בסוף הקורס יש להן בית שלא מתבלגן כל הזמן ובנוסף יש להן כלים לשמור עליו מאורגן גם כשדברים ישתנו בבית (הילדים יגדלו וכדומה). הבית שלה מעוצב ויפה ואין יותר עומס ומחנק בבית. היא לא מבזבזת זמן על לסדר כל היום ולה ולכל בני הבית יש מקום וסוף סוף נעים וכיף להם להיות בבית. את כל זה הן משיגות בלי שהן חייבות לזרוק חצי בית. הקורס בנוי כך שכבר בשבוע הראשון הן רואות תוצאות ומרגישות את השינוי בבית. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לאימהות שרוצות לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת ייעוץ קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להן אפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי משירי – תלחצי כאן 

שירי דולב: מובילה אימהות ליצירת בתים שלא צריך לסדר
שירי דולב: מובילה אימהות ליצירת בתים שלא צריך לסדר (הדר בני-כהן, מועדון אמהות בחל” ד כפ”ס)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.