בגלל המצב: הזדמנות ענק לאמהות עצמאיות להפסיק לשלם סכומים מופקעים,עבור ביטוחים מיותרים, ולוודא שתשלומי הביטוח מתאימים לצרכי המשפחה.

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות אמהות עצמאיות מתקשות למצוא תכנית ביטוח מתאימה לצרכים המשפחתיים , למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. עמית וויט, מומחה לניהול סיכונים למשפחה, יצא בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

עמית וויט מומחה לניהול סיכונים למשפחה תמיד לצידך
עמית וויט מומחה לניהול סיכונים למשפחה תמיד לצידך (ממאגר אישי)

החלום הרטוב של האמהות העצמאיות  הפך יותר משפחות  למיואשות  מאשר מרוצות  הסיבה העיקרית היא שאמהות עצמאיות רבות מגששות  באפלה, עוקבות  אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבות  לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם עמית וויט  לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

עמית ,עשרות נשים עצמאיות נכשלות בהתאמת הביטוח המדויק לצרכים האמיתיים. מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך ?  

תראי, המצב החדש שנוצר בחיים שלנו, בגלל משבר הקורונה, גורם לחוסר וודאות רבה אצל אמהות עצמאיות לגבי הכיסויים הביטוחיים שמהווים “רשת הגנה למשפחה”.  

אני נתקל בשאלות רבות כמו: 

האם יש לי את ההגנות הנדרשות? 

נראה לי שמשלמת המון, ולא יודעת על מה? 

האם שיקרה לי משהו, באמת אקבל פיצוי מחברת ביטוח? 

ושאלות רבות נוספות.. 

מה אנחנו עושים?.. אנחנו בונים ביחד תוכנית ,מותאמת אישית לך ולמשפחה שלוקחת בחשבון את כל הסיכונים האפשריים, ובסכום שאפשר לשלם,שתשמש כרשת הצלה ברגע שקורה משהו… 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת עשרות אמהות עצמאיות ברחבי הארץ 

איך, אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית?  

בגלל שברוב המקרים כאשר אנחנו בודקים את התיק הביטוחי הקיים, אנחנו מוצאים פוליסות ישנות, לא עדכניות ויקרות, כיסויים כפולים ומיותרים, שהפכו במשך השנים  ללא רלוונטים למבוטח, ואם קורה לך משהו, ואת צריכה את חברת הביטוח לשאלה,עדכון,ברור או תביעה? בהצלחה…את לבד, בגלל זה בתכנית,” ניהול סיכונים למשפחה”, יצרתי מנגנון ששם לזה סוף אחת ולתמיד: אני בודק את כל הכיסויים הביטוחיים שלך, בכל חברות הביטוח, כדי לוודא שאין כפילויות וחוסרים בשריון הביטוחי שלך וכשיש לי את כל הנתונים, אנחנו נפגשים ,ובונים ביחד תוכנית שתשמש כ”רשת הצלה” לשעת צרה 

עשרות  אמהות עצמאיות הגיעו לפגישה ויצאו עם הגנה מושלמת למשפחה.
עשרות אמהות עצמאיות הגיעו לפגישה ויצאו עם הגנה מושלמת למשפחה. (ממאגר אישי)

תראי את הסיפור של עירית 

פנתה אלי  עירית  (שם מלא שמור במערכת)  מנהלת מרפאת שיניים פרטית בחיפה, ומספרת לי שהיא לא מבינה איך, אבל היא משלמת  כל חודש סכום אסטרונומי של מעל 5000 ש”ח עבור ביטוחי בריאות למשפחה, היא משוכנעת שיש לה ביטוחים כפולים ומיותרים,אבל היא לא יודעת בדיוק מה? ומפחדת לבטל, “כי אם יקרה משהו ,מה אני אעשה?… אחרי בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי נדהמתי לגלות שעירית, פשוט משלמת ארבע פעמים על אותו ביטוח בדיוק, בחברות ביטוח  שונות,  

כשנפגשנו, בנינו ביחד תוכנית מתאימה ומושלמת עבורה,ועבור המשפחה,הוספנו, הורדנו, והתאמנו את הכיסויים הקימיים למצב היום 

והגענו לסכום חודשי נמןך בהרבה הכולל את כל הכיסויים כמו: 

ביטוח בריאות, סיכונים, מחלות, אשפוזים, אובדן כושר עבודה, תאונות, סיעוד, תרופות מצילות חיים וגם לפנסיה דאגנו. בסופו של יום עירית יצאה עם הגנה מקיפה שמכסה ומגנה עליה ועל משפחתה ברמה הרבה יותר גבוהה. 

 עמית לאחרונה יצרת תכנית  חדשה בשם “ניהול סיכונים למשפחה”… מה יש שם? 

כן…זאת תוכנית שנותנת הגנה מושלמת למשפחה, היא מאפשרת לך לדעת על מה באמת חשוב להגן, ומה חשוב פחות! 

זה לא קורה סתם ככה,  אנחנו מוודאים שלא יהיו כפילויות  או חוסרים בשריון הביטוחי שלך וש יתאים לך ולמשפחה , בדיוק רב.לשם כך אנחנו בונים תוכנית שתשמש רשת הצלה  לכל צרה שלא תבוא וברגע שקורה משהו את והמשפחה מוגנים, התוכנית מבוססת על הביטוח הקיים שלך היום כאשר כל מה שמתאים- נשאר.מה שלא מתאים -עף החוצה   ומה שחסר- נכנס פנימה.  אנחנו בונים  מטרית הגנה ביטוחית לך ולמשפחה, התוכנית הזו תלווה אותך ואת המשפחה  לכל החיים ובכל פרק זמן ,אנחנו בודקים מעדכנים  ומודאים שאכן התוכנית מתאימה ומעודכנת. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לאמהות  עצמאיות  שרוצות  לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה  קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו?  גם תהיה להם אפשרות לפגישה. 

הנה הקישור שקיבלתי מעמית – לחצי כאן 

עמית ווייט מוביל משפחות להגנה ביטוחית מושלמת ולשקט נפשי.
עמית ווייט מוביל משפחות להגנה ביטוחית מושלמת ולשקט נפשי. (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.