בגלל המצב: הזדמנות ענק לאמהות שנמצאות במאבקי כוח יומיים עם הילדים .להחזיר לעצמם את הביטחון והתקשורת הבריאה.

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות אמהות מותשות ממאבקי כוח יומיים עם ילדיהם, למרות שחשבו שהן שיצליחו להתמודד לבד ללא עזרה. נהורה מאושר, מומחית בתחום ההורות יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה, יצאנו לבדוק.

החלום להיות אימא רגועה ובטוחה הפך יותר אמהות למיואשות מאשר שמחות ומסופקות. הסיבה העיקרית, אמהות רבות מגששות באפלה ונופלות שוב ושוב למאבקי כוח מתישים עם ילדיהם. הן מתקשות לצאת ממעגל תגובה אוטומטי ויוצאות מתוסכלות מסרבנות יומית. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דקות קצרות עם נהורה מאושר לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

נהורה, עשרות אמהות מותשות ממאבקי כוח יומי עם הילדים מה בדיוק את עושה עם האמהות שמתאמנות אצלך? 

תראי, כדי להיות אימא רגועה ובטוחה את חייבת להתאמן בתקשורת נכונה עם הילד, מודעות רגשית, הקשבה מדויקת והתמדה. אלו הם מיומנויות מפתח, שגורמות לכל הרגלי האמהות שלך, להשתפר לפעול ממקום טוב יותר ולהרגיש את הסיפוק והנחת מגידול הילדים. 

רק כשיש לך את שלושת המפתחות הללו תוכלי להגיע לטופ של האמהות. כמובן, שזה משפיע גם על תחושת העשייה והסיפוק ביום יום. אך אם חשבת שהמסלול נגמר כאן. להפך, רק התחלת את המסלול. אימהות היא חלק ממך, אך יש בך בוודאי כישרונות נוספים שתרצי לגלות במסלול הצמיחה האישי שלך.  

אולי יעניין אותך: התוכנית שמשגעת אמהות ברחבי הארץ  

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה של המתאמנות שלך? 

אסביר, בגלל שברוב המקרים אמהות מוצאות את עצמם מתוסכלות, וחסרות אונים מול עצות לא ישימות, ומידע מבלבל, הבטחות שווא מתוכניות באינטרנט, או הדרכה הורים שנכשלה. מה שקורה הרבה פעמים שאין מי שיענה לך את מרגישה לבד  

לכן, בניתי תוכנית אימון מסודרת, עם מידע מדויק לך, וליווי רגשי שיאפשר לך להגיע לתוצאות מידיות. בנוסף, וובינר שבועי עם מידע חדשני ותרגילי אימון יומי עם קבוצה תמיכה רגשית בוואצאפ. כל זה יחד ייתן לך את המסלול להורות בטוחה. 

תודה מאימא אלופה
תודה מאימא אלופה (צילום מסך)

תראי את הסיפור של רעות אימא לארבעה ילדים מגיעה שעת הערב היא כבר מרגישה מותשת, ואז הילד שלה בן ה-7 הגדול מסרב להיכנס למקלחת, היא מוצאת את עצמה, בהתחלה מבקשת יפה אחר כך דורשת ובאיזה שלב היא כבר צועקת ומאיימת עליו שיכנס מיד למקלחת! וכך כל ערב היא מוצאת את עצמה מתוסכלת ומותשת ממאבקי הכוח, רעות באה לתוכנית מיואשת, ממש היה לה קשה עם תחושת האכזבה מהילד. בתוכנית היא קיבלה מידע חדש שהצליחה ליישם.  ערב אחד כתבה לי וואצפ מרגש, את שעת ההשכבה סיימתי ברוגע ואני מרגישה שלווה וסיפוק! תודה! 

כשנותנים לאמהות את הביטחון והמידע החדשני. האמהות שמחות ומסופקות וזה משפיע על כל המשפחה. 

נהורה: לאחרונה יצרת תוכנית אימון לאמהות מה יש שם ? 

כן זוהי תוכנית אימון לאמהות שמשנה את עולם ההורות, היא מאפשרת לאמהות לעבור תהליך צמיחה משמעותי, להתעורר כל בוקר עם כוחות מחודשים עם סיפוק ואנרגיה בגידול הילדים. הכי פשוט: הם מקבלות ביטחון ומידע מעשי כבר במהלך התוכנית, מאבקי הכוח היום יומי כמעט נעלמים, הם מצליחות אפילו ליצור תקשורת בריאה עם הילדים.  

כל זה לא קורה סתם, אני מחברת לתוכנית תרגילי אימון יומי תוכנית מעשית מותאמת, וקבוצה תומכת, זה מאפשר מרחב צמיחה מקסימאלי לאימא ולכל המשפחה. 

לקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט, אני אתן לך לינק מיוחד לאמהות שרוצות לקחת את הצעד הבא. שילחצו, ימלאו את פרטי הקשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם ואם זה יתאים ביננו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף  

הנה הלינק שקיבלת מנהורה – תלחץ כאן 

רגע של שלווה אימהית (ממאגר אישי)