בגלל המצב: הזדמנות ענק לבנות רווקות להגיע במהירות לקשר קרוב משמעותי וממלא, בדרך הבטוחה לחתונה.

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות בנות רווקות מהמגזר הדת"ל, מתקשות להיכנס לקשר משמעותי, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. מנחם ומעיין אמתי, גלגל ההצלה של הבנות הרווקות במגזר הדתי-לאומי, יצאו בתכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

מנחם ומעיין אמתי: גלגל ההצלה של הבנות הרווקות במגזר הדתי-לאומי. מפתחי שיטת רא
מנחם ומעיין אמתי: גלגל ההצלה של הבנות הרווקות במגזר הדתי-לאומי. מפתחי שיטת רא"ם לקשר קרוב במהירות. מייסדי המרכז למציאת זוגיות. (ממאגר אישי)

החלום לעמוד תחת החופה עם האחד, הפך יותר בנות רווקות למיואשות, מאשר למאושרות.  הסיבה העיקרית היא שרווקות רבות מגששות באפילה, עוקבות אחרי הוראות לא נכונות ומקשיבות לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם מנחם ומעיין אמתי לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

מנחם, עשרות רווקות נכשלות בכניסה לקשר קרוב ויציב. מה אתם עושים אחרת עם המתאמנות שלכם? 

“תראי, הבנות שמגיעות אלינו, הן בד”כ מאוד מחוברות לאינטואיציה שלהן ולא צריכות שיגידו להן מה לעשות.  הבעייה, שכשאת מחוברת לאינטואיציה שלך, אוטומטית את גם יותר מרגישה את הכאב כשזה לא הולך, ואת גם ‘מתבחבשת’ המון בכל שאלה או התלבטות שיש לך. ואז מה שקורה זה שבמקום להתמקד בפעולות המדויקות שיעזרו לך להתקדם ולהגיע לקשר קרוב ויציב, את עסוקה בלהתמודד עם הכאב או בלנסות להרגיש מה נכון לך. 

מה שאנחנו עושים ב’צופן הקשר’, אנחנו קודם כל נותנים לך ליד נוסחה פשוטה של 6 שלבים, שממקדת אותך בפעולות המדויקות שבאמת יביאו אותך להגיע לקשר קרוב ויציב. אבל כדי שזה גם תכל’ס יצליח, אנחנו מלמדים אותך את שיטת רא”ם, שבעזרתה את לומדת לכוון את האינטואיציה והעולם הפנימי שלך, בצורה שבמקום לעכב אותך, תקדם אותך. 

רא”ם זה ראשי תיבות של רוח-אש-אדמה-מים. בעזרת המונחים האלה, אנחנו מכניסים את המושגים המופשטים של העולם הפנימי והרגשי לתוך כלים פרקטיים ומדויקים. וזה מה שמאפשר לנו לעבוד נכון עם העולם הפנימי ולכוון אותו לפי הצורך, בהתאם לשלבים השונים בנוסחה”. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמסעירה את הרווקות במגזר הדת”ל ברחבי הארץ 

איך אתם מסבירים את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית? 

“בגלל שאין עוד מאמן או מאמנת אחת בארץ שמשתמש בשיטה הזאת. בד”כ אם את מגיעה למאמנת, מה שהיא תעשה איתך זה לנסות לזהות ולשחרר חסימות. הקטע, שלכל אחד מאיתנו יש חסימות, וזה גם אף פעם לא מסתכם בנקודה אחת, פחד אחד או אמונה מגבילה אחת וזהו. זה יכול להיות גם תהליך אינסופי. ב’צופן הקשר’ הקפדנו לבנות נוסחה מדויקת שמובילה אותך צעד אחר צעד מא’ עד ת’ במסלול המהיר ליצירת קשר קרוב ויציב, ודאגנו להסביר בצורה מאוד מדויקת ופרקטית איך ליישם את הנוסחה, בעזרת שיטת רא”ם. 

שיטת רא"ם: קשר קרוב במהירות ב-6 שלבים פשוטים, הדרך הבטוחה לחתונה.

צופן הקשר: קשר קרוב במהירות ב-6 שלבים פשוטים, הדרך הבטוחה לחתונה. (ממאגר אישי)

זה ממש פשוט, תראי את הסיפור של רונית. היא הגיעה אלינו עם חוסר בהצעות ודי מיואשת מכל הסיפור. גם הקשרים שכן היו לה, נגמרו בדרך-כלל אחרי 3-4 פגישות. וכבר לא ידעה מה היא יכולה עוד לעשות. היא כבר ניסתה אימון בעבר ולא הרגישה שזה קידם אותה יותר מדי אז גם איתנו היא הייתה מאוד סקפטית בהתחלה.  בתהליך איתנו, הדבר הראשון שהיא אמרה זה שסוף-סוף היא מקבלת תכל’ס כלים לעבוד איתם ולא רק דיבורים באוויר ושיחות עומק, שאפילו שהן חשובות, הן לא מביאות אותה לתוצאות. היה מדהים לראות איך אחרי חודשיים שלושה של יובש, פתאום היא מתחילה לקבל הצעות , ולא סתם הצעות, אלא הצעות מאוד מדויקות למה שהיא מחפשת.  כמובן שזה לא נגמר בהצעה. השלב הבא בעבודה שלה היה לבנות נכון את הקשר הראשוני שהתחיל. הקטע, שהפעם במקום להרגיש שהקשר תקוע, הלחיץ אותה שהקשר מתקדם מהר מדי. אז עבדנו גם על זה וב”ה היום הם נשואים”. 

מעיין, לאחרונה יצרתם תוכנית חדשה בשם ‘צופן הקשר’… מה יש שם?

“התוכנית מורכבת מ 6 שיעורים, כל שיעור מתמקד בשלב אחד של הנוסחה. השיעורים מלווים במשימות ממוקדות ופרקטיות במיוחד עם הסברים מדויקים. 

לאורך התוכנית אנחנו מלווים את הבנות דרך המייל, מכוונים אותן ונותנים מענה אישי לשאלות. 

הוספנו גם בונוסים מיוחדים: מדריך וידאו מלא לכתיבת כרטיס שידוכים שמושך הצעות מדויקות, לפי שיטת רא”ם.   מדריך וידאו איך לברר על הצעות ולהבין באמת אם יש טעם להיפגש. 

ובנוסף כל אחת מקבלת, איתי או עם מנחם, שיחה אישית שנותנת מענה מדויק למקום בו היא נמצאת”. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתכם קשר? 

“זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לבנות שרוצות לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להן. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להן אפשרות להצטרף”. 

 הנה הלינק שקיבלתי ממעיין- תלחצי כאן 

מנחם ומעיין: מובילים בנות רווקות מהמגזר הדת"ל למצוא את האחד ולהתחתן
מנחם ומעיין: מובילים בנות רווקות מהמגזר הדת”ל למצוא את האחד ולהתחתן (צילום: אמנון רצאבי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.