בגלל המצב: הזדמנות ענק לבעלי עסקים לפלוש על כל השוק ולמגנט את הלקוחות דווקא אליהם.

לפי העדויות שפורסמו עד כה ,אלפי בעלי עסקים מתקשים להזרים לקוחות משלמים למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות.רינת גליקו ,מומחית למשחק ומסכות ,יצאה בתכנית חדשה " צופן המסכה" שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

רינת גליקו - מלמדת בעלי עסקים למגנט לקוחות משלמים
רינת גליקו - מלמדת בעלי עסקים למגנט לקוחות משלמים (ממאגר אישי)

החלום להזרים לקוחות משלמים הפך יותר בעלי עסקים למיואשים מאשר שלווים ומסופקים. הסיבה העיקרית היא שבעלי עסקים רבים מגששים באפילה, עוקבים אחר הוראות לא נכונות ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק קצרות עם רינת גליקו לראיון קצר, למרות היומן המלא שלה. 

אלפי בעלי עסקים נכשלים בלהביא לקוחות לעסק שלהם, מה את עושה אחרת עם התלמידים שלך? 

תראי, כדי להצליח כבעל עסק ולהזרים לקוחות, את חייבת לפתח את המומחיות שלך בלהשפיע על אנשים, את חייבת לדעת איך לשכנע אותם ולגרום להם להתאהב בך. כדי שזה יקרה את צריכה ליצור לעצמך סגנון הבעה אותנטי ולעשות שימוש בכלים שטבועים בכל אחד מאיתנו והכי חשוב להימנע מדרכי תקשורת שיקלקלו את היחסים שלך עם הלקוחות. 

אני תמיד אומרת לתלמידים שלי, קורסים בשיווק ומכירות קיימים בלי סוף אבל זה לא שווה הרבה אם הקול שלך לא מחובר, או שהגוף משדר אגרסיה או חוסר ביטחון, את זה אי אפשר להסתיר גם אם עומד לצידך מנטור עסקי מספר אחד. למה הדבר דומה? לרכב נוצץ ומרהיב אבל ללא מנוע!  

ברגע שבעל עסק מיישם את שיטת “צופן המסכה” הוא מתחיל לגלות דרכי השפעה ומגנוט של לקוחות שלא חלם עליהם. ומה הכי יפה? שכל זה נמצא בכל אחד מאיתנו ואת לא צריכה להשקיע ימים וחודשים בלימוד תכניות עסקיות ובהטמעת תהליכים. 

אולי יעניין אותך: השיטה שעזרה לעשרות בעלי עסקים למגנט אליהם לקוחות 

איך, את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידים שלך? 

ראשית בגלל שאני עושה שימוש בכלים נצחיים  שהוכיחו את עצמם אלפי שנים. אני עצמי הופעתי והצלחתי למגנט אליי עשרות אלפי אנשים במאות רבות של הופעות. מאחוריי נסיון עצום ושיטה שהוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אם אני, אישה ביישנית ונחבאת אל הכלים, הצלחתי לעשות זאת, אז אין סיבה שבעלי עסקים לא יגרמו לקהל שלהם לרוץ אליהם. 

בנוסף, אני לא מקבלת כל אחד לתכנית שלי, ההיפך הוא הנכון! אני דואגת להכניס לתכנית רק את אלה שהתחייבו ליישם את הכלים שאני נותנת. זאת האמת, כי בלי יישום אין טעם בכלל להתחיל. 

והדבר הכי חשוב הוא שאני דואגת לליווי אישי ולא משאירה אותך לבד עם התכנית. 

רינת בהרצאה על מסכות ועסקים
רינת בהרצאה על מסכות ועסקים (ממאגר אישי)

זה מאד פשוט, 

תראי למשל את רפי, סוכן הנדלן שבגלל הקורונה כל הפעילות שלו הוקפאה לחלוטין! אפס הכנסות. 

לימדתי אותו תוך שבעה ימים איך לעמוד מול מצלמה, להעביר מסר מדויק שיחדור את כל המחסומים של הלקוחות שלו וכל זה מהבית שלו עם הילדים והאישה. בזמן שכל המתחרים שלו חיכו שיפתחו את הסגר הוא כבר סגר פגישות עם לקוחות שהאמינו בו ורצו לעבוד איתו. 

רינת לאחרונה יצרת תכנית ליווי חדשה בשם צופן המסכה, מה יש שם? 

כן זאת תכנית שמחזירה את הכח והשליטה לבעלי העסקים. היא מאפשרת להם לעבור תהליך הכרות ולמידה של כלים עוצמתיים  מעולם הבמה והתאטרון ולעבור תהליך של צמיחה וגדילה בעסק. מה שיקרה בעקבות התכנית הוא שלקוחות יתחילו להתעניין יותר בעשייה שלך ולרצות לשמוע ממך, המטרה שלי היא להפוך אותך לכוכב עבורם. אני לוקחת כל תלמיד יד ביד ומראה לו איך לשדר מסרים באופן מדויק ונכון, איך להיות מעניין וכריזמטי ואיך  להגיע אל הלב והרגש של הלקוח  ולגרום לו לרצות להיות בקשר רק איתך… זאת אמנות וכל זה נעשה בכיף והנאה עם תוצאות לא רק בביזנס שלך אלא גם בחיים האישיים. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט אני אתן לך לינק במיוחד לבעלי עסקים שרוצים לקחת את הצעד הבא. הם ימלאו פרטי קשר ומשם יתקדמו אל השלב הבא. 

ואם זה יתאים בינינו?  גם להם תיהיה אפשרות להצטרף. 

הנה הקישור שקיבלתי מרינת – לחצו כאן 

רינת גליקו – מלמדת בעלי עסקים איך לכבוש את הקהל שלהם ולגרום להם לשלם בכל מצב.
רינת גליקו – מלמדת בעלי עסקים איך לכבוש את הקהל שלהם ולגרום להם לשלם בכל מצב. (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.