בגלל המצב: הזדמנות ענק לבעלי עסקים עם הכנסה של 10,000 ₪ ומעלה להשיג שליטה על הכסף שלהם ולאתר את דליפות המזומנים שלהם.

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות בעלי עסקים מתקשים לגמור את החודש, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. יפתח קפלן, מומחה בבנייה וניהול תזרים מזומנים בהתאמה אישית, יצא בתוכנית חדשה בשם "Cash Flow – מאסטרי" שמטרתה להפוך בעלי עסקים למאסטרים בניהול תזרים מזומנים. יצאנו לבדוק!

יפתח קפלן: מומחה לבנייה וניהול תזרים מזומנים, עוזר לבעלי עסקים להשיג שליטה על הכסף שלהם ולהימנע מסגירת העסק.
יפתח קפלן: מומחה לבנייה וניהול תזרים מזומנים, עוזר לבעלי עסקים להשיג שליטה על הכסף שלהם ולהימנע מסגירת העסק. (ממאגר אישי)

החלום להפוך לעצמאי ולהקים עסק מרוויח הפך יותר בעלי עסקים למיואשים מאשר, מרוויחים. הסיבה העיקרית היא שבעלי עסקים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, לא מנהלים תזרים מזומנים מותאם אישית, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תכנית חדשה בשם ” Cash Flow – מאסטרי” שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 35 דק’ קצרות עם יפתח קפלן לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

יפתח, עשרות בעלי עסקים נכשלים בניהול תזרים מזומנים. מה אתה עושה אחרת עם התלמידים שלך? 

תראה, אם אתה בעל עסק, ולא משנה מאיזה תחום, אתה חייב לנהל תזרים מזומנים מותאם אישית לאופי הפעילות הכספית שלך או לתת למישהו אחר לנהל את תזרים המזומנים עבורך. רק עסק שמנהל תזרים מזומנים יצליח להימנע מקריסה כלכלית וסגירת העסק. אבל אם חשבת שכאן זה נגמר… להפך! רק התחלנו את המשחק, מכאן אפשר לצאת ולתקוף, לאתר את מה שמרוויח לנו כסף ואת מה שמפסיד לנו כסף, להגדיל את הרווחים, לתכנן מהלכים כספיים מושכלים שמתבססים על נתונים אמיתיים ולא על רגשות, ובמילים אחרות לקחת שליטה על הכסף שלך. אבל קודם… אנחנו מורידים את הטלפונים המלחיצים מהבנק, מייצרים תזרים מזומנים עתידי בהתאמה אישית, לומדים איך לנהל את תזרים המזומנים, ומציידים את התלמידים שלנו בכלים והידע הנחוצים לצמיחת העסק שלהם. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה ” Cash Flow– מאסטרי” שמשגעת בעלי עסקים עם הכנסה של 10,000 ₪ ומעלה ברחבי הארץ. 

איך, אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידים שלך? 

בגלל שרוב בעלי העסקים אינם מנהלים תזרים מזומנים או לא מנהלים תזרים מזומנים בצורה נכונה, בעל העסק מוצא את עצמו חסר אונים במרדף יום יומי אחר עמידה בהתחייבויות הכספיות שלו (מסגרת האשראי, תשלומים לספקים, החזרי הלוואות ועוד…), נתון ללחצים נפשיים, בעיות שינה, לחץ בבית ובסופו של דבר לרוב גם מגיע למצב של סגירת העסק. בגלל זה בניתי תכנית הכשרה חד פעמית שבה בעל העסק לומד לבנות בעצמו, צעד צעד, תזרים מזומנים מותאם אישית לתנועות הכספיות שמאפיינות את העסק שלו, בנוסף הוא לומד איך לנהל את התזרים בדרך הנכונה ויוצא עם מוצר מוגמר ביד וידע רב שמאפשר לו להתחיל לשלוט בכסף שלו באופן מידי. 

תוצר מוגמר ביד: עשרות בעלי עסקים שנרשמו למחזור #1 ויצאו בצד השני עם תזרים מזומנים מותאם אישית משלהם.
תוצר מוגמר ביד: עשרות בעלי עסקים שנרשמו למחזור #1 ויצאו בצד השני עם תזרים מזומנים מותאם אישית משלהם. (צילום מסך)

זה ממש פשוט תראה את הסיפור של לירון, לירון ניסתה במשך שנים לנהל תזרים מזומנים בעצמה, אבל כל פעם התייאשה מחדש והפסיקה, זה קרה בגלל שהיא לא ידעה אף פעם מאיפה ואיך להתחיל? היא לא הבינה מה המשמעות האמיתית של ניהול התזרים, איך להבין את המספרים, איך לנתח אותם ואיך לשלוט בכסף שלה באמצעות התזרים. היא הורידה עשרות טבלאות אקסל חינמיות שמצאה ברשת, ניסתה כל מיני תוכנות שונות בתשלום, אבל בגלל שאף טבלה או תוכנה לא היו מותאמים אישית לאופי העסק שלה והתנועות הכספיות הייחודיות לעסק שלה, ואף אחד לא הסביר לה גם מה צריך ואיך לעשות עם התזרים, היא פשוט הרימה ידיים כל פעם מחדש… עד שהיא הגיעה לתוכנית ההכשרה שלי, בנתה לעצמה צעד צעד תזרים בהתאמה אישית, למדה איך לנהל אותו והצליחה סוף סוף, לקחת את השליטה על הכסף שלה ועל העסק שלה. 

לירון: "מאז שנכנסתי לעסק אני חוזרת לתזרים ואז עוזבת אותו... עד שנרשמתי לתוכנית ההכשרה "Cash Flow – מאסטרי" של יפתח קפלן והפכתי למאסטרית בניהול תזרים מזומנים
לירון: “מאז שנכנסתי לעסק אני חוזרת לתזרים ואז עוזבת אותו… עד שנרשמתי לתוכנית ההכשרה “Cash Flow – מאסטרי” של יפתח קפלן והפכתי למאסטרית בניהול תזרים מזומנים (ממאגר אישי)

יפתח: לאחרונה יצרת תכנית הכשרה חדשה בשם ” Cash Flow– מאסטרי”, מה יש שם? 

כן זו תוכנית פורצת דרך לבעלי עסקים בישראל. התוכנית מאפשרת לבעלי עסקים לעבור תהליך של ‘לידה מחדש’ בניהול המזומנים שלהם. בסוף התוכנית הם יוצאים עם תזרים מזומנים מקצועי מותאם אישית, יודעים איך לנהל את התזרים בצורה מקצועית. ובפשטות – הופכים להיות מאסטרים בניהול תזרים מזומנים ולקחת שליטה על הכסף שלהם. 

זה לא קורה סתם ככה. אני מביא לתלמידים שלי ידע ושיטות שאני משתמש בהן כבר שני עשורים, אני מצייד אותם בכלי עזר ובקובץ תזרים מזומנים מקצועי שפיתחתי במיוחד, ומלמד אותם צעד צעד, איך להתאים אישית את הקובץ שקיבלו ממני, איך לעבוד איתו בהווה ובעתיד, את כל המושגים החשובים, מה לעשות ויותר חשוב מה לא לעשות. התלמידים שלי יוצאים בסיום עם תזרים מזומנים מוכן מותאם אישית, הבנה והכרה מלאה בחשיבות והדרך הנכונה לניהול תזרים מזומנים.   

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט מאוד. אני אתן לך לינק מיוחד לבעלי עסקים שרוצי לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר ויקבלו את כל הפרטים, ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי מיפתח – לחץ כאן

יפתח קפלן: מוביל בעלי עסקים להיות מאסטרים בניהול תזרים מזומנים ומציל את העסק שלהם מקריסה.
יפתח קפלן: מוביל בעלי עסקים להיות מאסטרים בניהול תזרים מזומנים ומציל את העסק שלהם מקריסה. (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.