בגלל המצב: הזדמנות ענק להייטקיסטים, שמאסו מהבוס שלהם, להחזיר את השליטה לידיים!!

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות הייטקיסטים אשר יצאו לחל"ת בעקבות משבר הקורונה מתקשים להשאיר את השליטה בידיים שלהם, למרות שעקבו בעבר אחר ההנחיות המקובלות. מוטי כץ, המושיע של ההייטקיסטים, יצא בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה, יצאנו לבדוק!!

מוטי כץ, בערב ההשקה של החברה.
מוטי כץ, בערב ההשקה של החברה. (ממאגר אישי)

החלום לשלוט בהכנסה בלי תלות קבועה בבוס שלהם הפך יותר הייטקסיטים למיואשים יותר מאשר חופשיים. הסיבה העיקרית היא שהייטקיסטים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם מוטי כץ לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

מוטי ,עשרות הייטקיסטים עדיין לא מצליחים להשיג שליטה על העתיד הכלכלי שלהם. מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך ?  

כדי לעזור להייטקיסט שאיבד שליטה על היכולת לשלוט בהכנסה שלו, כזה שמתמסר לעבודה מסביב לשעון , אין לו זמן לילדים או פנאי לדאוג לעתיד שלהם ,אתה צריך לדעת לנפץ את תקרת הזכוכית של ההכנסה שלך . זה צעד אשר לוקח את ההייטקיסט  לאחר מספר חודשים – ואגב, אין צורך לעזוב את העבודה – לנקודה בה ההכנסה הפסיבית החדשה יכולה לגרום לו לפרוש כהוא מחליט ולנפץ את תקרת הזכוכית בה הוא שבוי. וכמובן לדעת שהחזיר את השליטה לידיים שלו ולא משאיר אותה לחסדי הבוס . אבל קודם, אנחנו עובדים יחד עם תכנית פעולה מוגדרת יעדים, בונים מפה כלכלית אשר תוביל להחזרת השליטה האישית על הכסף שנכנס לחשבון הבנק 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת הייטקיסטים ברחבי הארץ 

איך, אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית? 

תראה, בגלל שרוב ההצעות היום בשוק מציעות או ללמד את הההייטקיסט לעשות את זה לבד או ללוות אותו בקנייה של נכס אחד ללא מסגרת תומכת. קנייה של נכס אחד לא מוציאה אף הייטקיסט מחוסר השליטה הכלכלי בו הוא נמצא .  

בגלל זה בתוכנית UPSCALE יוצרים מפה כלכלית מדויקת מוכוונת יעד עם שלושה מעגלי ליווי אישיים שלא מאפשרים לטעות בדרך. כל אחד והחלום שלו – בלי להסתמך על הכנסה מהמעסיק. לאחר מכן בזכות הון שמושקע וממונף נכון – ניתן להגיע  להכנסה פסיבית, ללא תלות בזמן האישי של כל לקוח,  המובילה אותם להשתחרר מחבלי המעסיק ולהפסיק להסתמך על המשכורת. 

מוטי ו-2 שותפיו לפני רכישת מתחם מגורים של 27 יח' בארה"ב
מוטי ו-2 שותפיו לפני רכישת מתחם מגורים של 27 יח’ בארה”ב (ממאגר אישי)
מוטי וסמנכ״ל HYFIT GEAR, לכוס קפה על ביזנס נדל"ן ומה שביניהם.
מוטי וסמנכ״ל HYFIT GEAR, לכוס קפה על ביזנס נדל”ן ומה שביניהם. (ממאגר אישי)

זה ממש פשוט .תראה את הסיפור של ל’ (השם המלא שמור במערכת), ל’ הגיע אלי כשהוא כבר מרגיש אבוד כי נכנס לכמה השקעות לא נכונות עבורו בעבר. הבין שהוא חייב את ההכנסה הנוספת הזה כמו אוויר לנשימה . הוא פנה אליי אחרי שנתיים שהוא נאבק  והרגיש שמישהו אחר מחליט במקומו מה גודל הצ’ק שיגיע לו לחשבון – והחליט לייצר שליטה אמיתית על ההשקעות שלו. יצאנו לתקוף – הבחור הבין  שנכס אחד  לא יוציא אותו לחופש כלכלי ורכש אצלי 4 נכסים – היום הבחור מייצר הכנסה של 4000$ בחודש מנכסים מניבים – כל חודש. 

מוטי : לאחרונה יצרת תכנית חדשה בשם UPSCALE” “…מה יש שם ?  

זאת תכנית אשר טורפת את הקלפים של עולם השקעות הנדל”ן בארה”ב .היא מאפשרת להייטקיסטים לקחת את המושכות לידיים שלהם, ולצאת בצד השני עם תוכנית מדויקת לאיך לשלוט בהכנסה שלהם לבד. הכי פשוט –  כבר בשלב ההכנה לתוכנית הם יוצאים עם מפת דרכים מה בדיוק לעשות כדי לצאת עם הצ’ק הראשון שלהם כבר בחודש הקרוב.  

זה לא קורה סתם ככה, אני בונה עם הלקוחות שלי תכנית אסטרטגית אישית לפי היעד שהם רוצים להגיע אליו וכמות ההון שברשותם, מספק להם מסגרת תמיכה ע”י מומחי המימון שלי ומשרד רו”ח מוביל ומחדד איתם את השלבים בדרך ליצירת הכנסה יציבה וחזקה ,מבלי הצורך לעמוד מול חברה שרק רואה את האינטרסים שלה.  בגלל זה אני מעביר 2 סדנאות אונליין שבכל אחת מהם, החבר’ה יוצאים עם תכנית כתובה ומפורטת. ויותר מזה…. אפילו חיברתי להם עו”ד שיסייע בצד המשפטי במהלך כל הדרך. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור אתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד להייטקיסטים שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת ייעוץ קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף. 

 הנה הלינק שקיבלתי ממוטי – תלחץ כאן 

מוטי במפגש עם יזם ישראלי מצליח בתחום בניית עסקים אונליין ומנטור עסקי מהמובילים באסיה
מוטי במפגש עם יזם ישראלי מצליח בתחום בניית עסקים אונליין ומנטור עסקי מהמובילים באסיה (ממאגר אישי)

מוטי כץ, מנפץ תקרת הזכוכית של ההייטקיסטים. 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.