בגלל המצב: הזדמנות ענק למאמני כושר למלא את היומן בלקוחות תוך 60 יום

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות מאמני כושר מתקשים להחזיר את העסק לפעילות שוטפת ולגייס לקוחות חדשים, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. לאון, הנשק הסודי של מאמני הכושר בארץ, יצא בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

לאון גברילוב: הנשק הסודי של מאמני הכושר, עוזר למאמני כושר למלא את היומן תוך 60 יום או פחות
לאון גברילוב: הנשק הסודי של מאמני הכושר, עוזר למאמני כושר למלא את היומן תוך 60 יום או פחות (ממאגר אישי)

החלום למלא את היומן עד אפס מקום הפך יותר מאמני כושר למיואשים מאשר, עשירים או מרוצים. הסיבה העיקרית היא שמאמני כושר רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם לאון גברילוב לראיון קצר, למרות היומן המלא.    

לאון, עשרות מאמני כושר נכשלים בגיוס לקוחות חדשים. מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

תראה, לעומת חברות פרסום אחרות שעובדות עם כולם אנחנו הלכנו על התחום שאנחנו מכירים הכי טוב, ולאחר שבחרנו במאמני הכושר הכנו להם מעטפת שיווקית מלאה שמכירה לעומק את סוג הלקוחות שהם מחפשים וממוקדת אך רק בעולם שלהם ובעזרת המעטפת שלנו אנחנו ממלאים להם את היומן עד אפס מקום ובמקביל אנחנו מלמדים אותם עוד שיטות להגברת הכנסות, מכירות וטיפול בהתנגדויות. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת מאמני כושר ברחבי הארץ 

איך, אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים של הלקוחות שלך? 

בגלל שגם אני התחלתי ממכירות מוצרים ושרותים בתחום הכושר, מכרתי למאות ישראלים וצברתי מעל 5 שנים של ניסיון.. אני אמנם לא מתיימר להיות מאמן כושר אבל אני מכיר את סוג הלקוחות שלהם לעומק ובשילוב עם כמות ניסיון ענקית בעולם הפרסום והשקעה של מעל 200K בלימודים והכשרה, אני מכיר כל פינה שבה ניתן לפרסם ללקוחות פוטנציאליים של מאמני כושר. אחרי המון ניסוי טעיה והפקת לקחים הרמנו סיסטם שיודע לחבק וליצור מעטפת, עבור מאמן הכושר, שמרימה את השיווק שלו לרמה הגבוהה ביותר וככה בעצם אנחנו מצליחים לגייס לו מאות לקוחות פוטנציאליים. ואחרי שגייסנו אותם, אנחנו לצידו גם בתהליך המכירה שלו. הכל על מנת שיסגור כמה שיותר. וגם אחרי זה אנחנו לא עוזבים את הלקוח שלנו וממשיכים לתקוף כדי להוציא את המקסימום מהלקוחות שלו ולהגביר את ההכנסות שלו. 

כשרוצים הכל אפשרי: לידים רותחים בפחות מ שקל לליד. אני מאתגר אותכם להגיע לתוצאה הזאת!
כשרוצים הכל אפשרי: לידים רותחים בפחות מ שקל לליד. אני מאתגר אותכם להגיע לתוצאה הזאת! (ממאגר אישי)

תראה את המקרה של אור.. אור הגיע אם תקציב פרסום אפסי ואולי כמה לקוחות בודדים שגם לא היו קבועים. בנינו לו את מערך השיווק שלו והתחלנו להזרים לו תנועה של לקוחות מתעניינים. ברגע שהתחילו להיכנס הלידים סיכמנו עם אור שיתחיל להוציא להם שיחות. כל יום. לפחות כמה שיחות. וכל כמה ימים היינו עושים עצירה ובודקים כמה מכירות היו מתוך כמה שיחות. מנתחים את התוצאה , מבנים את ההתנגדויות שהלקוחות העלו , משחיזים את המוצר ותהליך המכירה. וחוזרים לתקוף. וככה חוזר חלילה כל כמה ימים. התוצאה… יומן מלא עד אפס מקום ומעבר לחבילות אונליין להגברת ההכנסה 

לאון, לאחרונה יצרת שירות חדש למאמני כושר.. מה יש שם? 

כן, החלטנו לשים דגש על מאמני כושר בלבד! הכנו תוכנית פעולה בשבילם שתביא מאמני כושר עם ניסיון ומחסור בלקוחות מאפס ליומן מלא תוך 60 יום או פחות. אנחנו בונים להם את כל המערך השיווקי שלהם ותומכים בחלק המכירתי שלהם. עוקבים אחרי ההתקדמות שלהם ומקשיבים להתנגדויות של הלקוחות שלהם, מנתחים את התוצאות, עוזרים להם לזקק את המוצר שלהם ומכוונים אותם בכל מה שהם צריכים לעשות על מנת להגביר את כמות המכירות שלהם. ממש בונים את המיתוג השיווק ומערך המכירות שלהם מאפס ובועטים בהם אם צריך כדי שיישמו את מה שאנחנו מסכמים איתם. בתנאי כמובן.. שהם באמת רוצים להצליח… 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד למאמני כושר שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת אבחון קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תיהיה להם אפשרות להצטרף. 

 הנה הלינק שקיבלתי מלאון – תלחץ כאן 

לאון: מוביל מאמני כושר ליומן מלא תוך 60 יום או פחות (ממאגר אישי) 

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.