בגלל המצב הזדמנות ענק למטפלות הוליסטיות, הדרכה לזמן לקוחות לקליניקה, “לשמור גבולות”, ליצור חיוניות בקליניקה שתתמוך בך ובלקוחותיך ולהגן על בני המשפחה אם את עובדת מהבית.

מטפלות הוליסטיות כותבות לאחרונה ברשתות, שלקוחות לא מחדשים טיפולים ובגלל זה הן חייבות לעבוד מהבית. הן גם מתוסכלות בגלל ההשפעה של העבודה מהבית על הילדים. אפשר להתגבר על שתי הבעיות דרך השיטה הייחודית שפיתחה דר' אסתיה חטר גזה לריפוי הקליניקה עם קולנים, שיטה היוצרת גבולות הגנה בתוך הבית, ועוצמה אנרגטית התומכת בעבודת המטפלת ההוליסטית.

החלום הכי אוטופי של מטפלות בתחום ההוליסטי הוא לעבוד בקליניקה אנרגטית עם גבולות הגנה שישמרו עליהן, חלום שהפך יותר מטפלות מצליחות למיואשות, עייפות וסחוטות נפשית ואנרגטית, מאשר עשירות ומאושרות בהצלחה שלהן. הסיבה העיקרית לתופעה זו היא שמטפלות הוליסטיות רבות עוקבות אחרי הצעות פעולה לא נבונות ומקשיבות לחצאי אמיתות מיסטיות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה המבטיחה לשים קץ לתופעה העגומה שחוות המטפלות בקליניקה, הצלחנו לתאם 35 דקות עם דר’ אסתיה חטר גזה לראיון קצר, למרות סדר היום העמוס שלה. 

אסתיה עשרות מטפלים הוליסטיים נכשלים ביצירת קליניקה תומכת בעבודתם בלי מוזיקת רקע או נרות בוערים מה את עושה אחרת? 

“איריס, מוזיקה ונרות הבוערים בקליניקה ממלאים את הקליניקה בהפרעה, בשינוי מיקוד והסחה אנרגטית של הלקוחות והמטפלת ההוליסטית גם יחד. הסחות אלו בקליניקה שואבות אנרגיה מהמטפלת, ולמעשה מהוות חלק מהחורים בגדר ההגנה, בגבולות שחשוב ליצור בזמן מפגש.” 

“השיטה שפיתחתי ושהוכיחה את עצמה בקליניקה ובבתים של התלמידות שלי ושלי מתבצעת לפני תחילת יום העבודה וכדי לשפר את החיוניות של המטפלת ולשנות אווירה בחדר הקליניקה היא תטהר את הקליניקה בין לקוח ללקוח ב 3-5 דקות. אם הקליניקה נמצאת בבית המטפלת תרפא ותטהר את הקליניקה בסיום יום העבודה וכך במקום להקרין על הבית את הקשיים שהיו ללקוחות הקליניקה תקרין על הבית תדרי בריאות ורעננות.” 

“נכון להיום, אין שיטה נוספת עם כלי טיפולי-הוליסטי ממשי לריפוי הקליניקה והבית. כל השיטות האחרות מנסות לטהר את הקליניקה או ליצור הסחות דעת כמו הדלקת נרות או מוזיקת רקע, הן שואבות חלק מהעוצמה והחיוניות של המטפלות.” 

“אולי יעניין אותך מידע על שיטת הריפוי והטיהור של הקליניקה שהכפילה את היכולת האנרגטית של המטפלות בשיטה הייחודית של ריפוי וטיהור קליניקה חדרי עבודה ובתים” 

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים בוורקשופ שלך לריפוי וטיהור קליניקה ובתים במזלגות צליל? 

“אני חושבת איריס, שמדובר בשילוב של שלושה דברים: 1. פעולה טכנית פשוטה ככל האפשר, 2. הסבר הגיוני, 3. תמיכה לאורך זמן. 

“כאשר אני מלמדת כיצד לרפא ולטהר את הקליניקה חדר העבודה והבית אני לא רק מלמדת שיטה טיפולית לבית אלא גם מסבירה את הסיבה לתהליך, כדי שההיגיון שבה ייצור את ההבנה שתהפוך את התהליך מפעולה מיכנית למערך הגנה ותמיכה לטובתן. בנוסף לכך התלמידות והבוגרות של הוורקשופ יודעות שהן יכולות ליצור קשר איתי אם משהו לא ברור. 

“בעקבות השינויים שתקופת הסגרי הקורונה יצרו, והמעבר מכיתה פרונטלית לוורקשופ דיגיטלי, הוא יצר מערך מלמד ותומך לאורך זמן של סרטוני ההדרכה. סרטונים אלו בנוסף לתמיכה שלי יצרו מערך תמיכה אדיר. 

את יכולה להגיד כמה מילים על מזלגות הצליל, הקולנים, להסביר מהם? 

“מזלגות הצליל הם קולן עם ידית ושתי שיניים שלרוב משתמשים בו ‘לתקן צלילי פסנתר’ וכלי מיתר אחרים. גם מורות למוזיקה משתמשות בו. הקולן שהם משתמשים בו הוא קולן רטט, ערכה שאני משתמשת בה לטפל באנשים. הקולנים שאת השימוש בהם לצרכי ריפוי וטיהור הקליניקה אני מלמדת בוורקשופ הם קולני תהודה רחבים ושטוחים המשפיעים בדיוק לפי כוונתנו אודות לעוצמת הצליל שהם יוצרים.” 

“לפעמים דווקא הדברים הפשוטים ביותר הם היעילים ביותר ובזה הגדולה של ריפוי וטיהור הקליניקה וחדרי העבודה בצליל בקולנים. למעשה כל אדם שיכול להתנועע בחופשיות ולהשתמש בשתי ידיו יכול לרפא ולטהר את מרחב העבודה והמגורים ביעילות בשיטה שפיתחתי. דרישות בסיסיות אלו של התנועה החופשית והקולנים הן הדרישות היחידות ההופכות את התהליך להצלחה.” 

“אספר לך על מורה לשיעורי עזר עם שלושה ילדים צעירים מאד, המלמדת בבית שלה. 

“מי שמגיעים אליה חלקם ילדים עם בעיות, בעיות אישיות ורגשיות קשות יותר מאשר הנושא שהיא מלמדת והיא חששה שזה משפיע לא לטובה על ילדיה ואולי גם על הזוגיות שלה, שהיתה באותו זמן מתוחה. 

” מורת העזר הגיעה אלי לוורקשופ פרטי לטיהור המרחב של הבית ויישמה את שלמדה כבר למחרת. 

“היא יצרה איתי קשר כמה חודשים לאחר הוורקשופ ואמרה כי האווירה בבית השתפרה מבחינת הזוגיות והיא חושבת שאפילו הילדים שמגיעים אליה ללמוד מגיעים יותר שמחים, יותר פתוחים ללמוד מאשר היו לפני שהתחילה להשתמש בקולנים.” 

אסתיה, הזכרת שלאחרונה יצרת וורקשופ דיגיטלי לריפוי וטיהור הקליניקה וחדרי עבודה, מה יש בסדנה? 

“הסדנה הדיגיטלית נוצרה בעקבות הסגר הקורונה הראשון, והיא עפה הרבה יותר רחוק מהסדנאות הפרונטליות. המטרה החשובה ביותר של הוורקשופ היא לשחרר את הקליניקה וחדרי העבודה מהטבעה של בעיות קשיים מחלות והתפרצויות של מי שהיה שם קודם ושל המטופלים בהווה ובעתיד ולהגן אנרגטית על המטפלות ההוליסטיות. אציג לך חלק מהתהליכים ומידע שמקבלות המשתתפות בוורקשופ הדיגיטלי: 

“תלמידות הוורקשופ לריפוי וטיהור הקליניקה חדרי העבודה והבית בקולני תהודה, לומדות כיצד לרפא ולשנות את שנטמע בקולטנים נייחים, לדוגמה חלונות ודלתות הזזה, שיש ומשטחים סופגים אחרים שאפשר לעבוד עליהם רק בצד אחד. 

“בכל קליניקה ובית קיימים בנוסף לקולטנים הנייחים גם קולטנים שאפשר לרפא מכמה כיוונים, שמאפשרים לטפל בהם עם שני קולנים.” 

“כשאני מפתחת שיטת עבודה אני בודקת מה אני כתרפיסטית ותיקה הייתי רוצה להשיג מהשיטה  עבור לקוחותי ובשביל עצמי, כי תמיד קיימת השפעה על המטפלת ולא רק על המטופלת. האמת היא שאני מנסה לייעל את ההכנות שלי לפני ובין טיפולים לכן חיפשתי דרך לבצע את תהליך הריפוי והטיהור של הקליניקה במינימום זמן ומקסימום יעילות. את מערכי העבודה האלו אני מלמדת את תלמידותי בוורקשופ.” 

“קוריוז מקצועי, ממש במקרה גיליתי לפני כשנתיים שאפשר לזמן אנשים לקליניקה. בוגרת וורקשופ ספרה לי שמאז שהיא מטהרת את הבית בקולנים אין שבת אחת שלא מגיעים אליה אורחים. חשבתי שאולי עשתה משהו שלא לפי הכללים וביקשתי שתראה לי כיצד היא מבצעת את התהליך. כשהיא הציגה  לפני כיצד היא מטהרת את הבית גיליתי שזה לא כפי שלימדתי. התנסיתי בדרך שלה, גיליתי שזה עובד, והכנסתי את הדרך השונה לחומר הלימודים של הוורקשופ לריפוי וטיהור הקליניקה ובתים בצליל עם קולני תהודה.” 

“איריס, במשך שנות העבודה התרפיסטית שלי עם מטפלים ומיסטיקנים גיליתי שאחת הבעיות היותר מאתגרות-נדרשות היא היכולת ליצור גבולות. או במילים שלהן: ‘לא להישאב, לא להיסחט, להרגיש חיוניות בעבודה, לא להיות סחוטה בסוף יום העבודה’.” 

“אחת התועלות החשובות בוורקשופ לריפוי וטיהור הקליניקה ובתים היא שהשימוש בשיטת הריפוי והטיהור בצליל עם קולני תהודה לא מתחילה ומסתיימת בקליניקה שלך או בחדר העבודה בבית המגורים שלך אלא אפשר להרחיב את התפיסה הטיפולית ולטפל בבית לאחר מקרה טראומטי, מחלה קשה או מתחים בזוגיות ובקשרים בין בני הבית, ואפילו כשהמצב קריטי להפוך אותו לערוץ הכנסה נוסף, ערוץ עזרה לאנשים שלא ניתן לטפל בהם בכלים הרגילים שלך בגלל נכות או בעיה אחרת. מרפאים את הבית תקופתית ונותנים לבית לעזור ללקוח. אולי לבקר קרובי משפחה פגועים ולבצע ריפוי וטיהור הבית, או להכין בית שעבר ריפוי וטיהור כמתנה לבת משפחה יולדת האמורה לחזור הביתה. אני עוברת על אפשרויות אלו גם כן בוורקשופ, לפתוח את אופקי האפשרויות בפני המשתתפות בוורקשופ הדיגיטלי.” 

אסתיה, הקוראים שלנו ומטפלים הרוצים עוד פרטים, איך הם יכולים ליצור איתך קשר? 

זה פשוט, אתן לך לינק מיוחד בשבילם ובשביל הרוצים לצעוד את הצעד הבא שילחצו עליו, ימלאו את פרטי הקשר שלהם וניצור איתם קשר.  

הנה הלינק שקיבלתי מאסתיה – לחצי כאן 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.