בגלל המצב: הפתרון שיגרום לבעלי עסקים להרוויח פי 2, להוריד מהם את כאב הראש של השוטף תוך חודש ולעשות רק מה שהם אוהבים

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות בעלי עסקים מנהלים לגמרי לבד את העסק ונקברים תחת לחץ של "דדליינים" ומשימות שהם שונאים לעשות. מפסידים זמן יקר ומפספסים לקוחות... כל זאת למרות שהורדת משימות אדמיניסטרטיביות זה המפתח לפיתוח ומינוף העסק. עדי אדר, שולחת גלגל הצלה לעסקים שטובעים בעומס, רוצים להגדיל רווחים אך נתקעים בתקרת זכוכית, יצאה בתוכנית חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה בדרך פשוטה שמאפשרת לבעלי העסק להתמקד רק במה שהם אוהבים ומומחים בו וכך להכניס יותר כסף לכיס. יצאנו לבדוק!

עדי אדר, עוזרת אישית אונליין, מלווה בעלי עסקים לצמיחה אגרסיבית של ההכנסות
עדי אדר, עוזרת אישית אונליין, מלווה בעלי עסקים לצמיחה אגרסיבית של ההכנסות (ממאגר אישי)

החלום להוריד מהראש את השוטף שעסק דורש, להתעסק רק במה שאתם מומחים בו ולהרוויח יותר, הפך בעלי עסקים קטנים למיואשים מאשר, חופשיים ועשירים. הסיבה העיקרית היא שבעלי עסקים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחרי הוראות לא נכונות, רצים לבד, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תוכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם עדי אדר לראיון קצר, למרות היומן המלא. 

עדי, עשרות בעלי עסקים של “one men show” נקברים בעומס משימות. הם לא מצליחים להגדיל את העסק או לקבל לקוחות חדשים. מה את עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

אני אסביר. אני בונה סיסטמים מסודרים שמפנים 30-40 שעות בחודש לבעל העסק כדי שיפרוץ את תקרת הזכוכית של ההכנסות בלי לאבד ראש. באופן מיידי זה מאפשר להרוויח יותר כסף בלי להיות כל היום במרדף אחרי זמן ובירוקרטיה ויותר מזה לעשות מה שבעל העסק באמת טוב בו. 

אחרי שנעשה אפיון ונתאים עוזרת אישית כל לקוח שלי מקבל גם שירותים משלימים שמספקים מטרייה כוללת המאפשרת לו לצמוח.  

דוגמא לשירותים אלו זה ניהול לידים להגדלת מכירות- סינון ראשוני כך שיגיעו אליו רק לידים רלוונטיים שהוא יודע מה הם רוצים. מפגשי zoom out על העסק-בניית הצעדים הבאים שיגדילו את הרווחים שלו. מפגשי money time – ניהול התזרים ובניית סיסטם כדי לוודא שלא ינזל לו כסף ושיעמוד ביעדים. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת בעלי עסקים ברחבי הארץ 

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים של הלקוחות שלך? 

בגלל שאני בונה אפיון עבודה מדויק, בעל העסק יכול להוריד משימות מעיקות מהראש שלו ולהיות בטוח שהן יבוצעו בצורה מקצועית ומסודרת, אם זה בניהול לקוחות- בניית תהליכי עבודה מסודרים שיישארו אצלו לשנים הבאות ויוודאו שהוא לא מבזבז זמן או מפספס לקוחות. אם זה מפגשי הגדלת רווחים- מפגשים אישיים כדי לוודא שהוא מנהל את הכסף בצורה מקצועית ולתכנן צעדים חדשים שיכניסו לו יותר כסף.  

מה שתמיד מפתיע שכל זה במחיר מצחיק 2250 ש”ח בחודש ויש לו 30 שעות פנויות. תחשוב מה אפשר להרוויח כשמתפנות פתאום כ”כ הרבה שעות? 

"עשרות בעלי עסקים בחרו להכניס עוזרת אישית אונליין והגדילו רווחים פי 2 גם בתקופת המשבר".
“עשרות בעלי עסקים בחרו להכניס עוזרת אישית אונליין והגדילו רווחים פי 2 גם בתקופת המשבר”. (ממאגר אישי)

תראה את הסיפור של יהודית פסל, בימאית סרטים מבוקשת ועמוסה. היא ביימה סרט לפני 5 שנים. אחרי הרבה עבודה קשה יצאה איתו לשוק. ההצלחה הראשונית נרגעה אחרי שנה והסרט נתקע בארכיון. פה אני נכנסתי לתמונה. 

לפני כחודש בנינו יחד תוכנית עבודה מסודרת, הגדרנו מה היעד וכיצד נבצע את זה. אספתי עבורה תגובות של קהל שצפה בסרט, פניתי לאנשי מפתח בתחום והצעתי להם לצפות ולשתף פעולה יחד איתנו. התהליך כלל טלפונים, מיילים, עדכון תוכן באתר ובפייסבוק, ממש מעטפת שלמה כדי שהרעיון ירוץ בכל הכוח. יצאנו לדרך והתוצאה הייתה מטורפת.   

זה הגיע לרמה שביומיים האתר קרס כמה פעמים מרוב כניסות. היו לנו עשרות פניות ופידבקים מכל הארץ. עכשיו אנחנו עוברים לשלב הבא- שיווק התוכנית לחו”ל. בתקופת המשבר זו הייתה תוכנית מגירה שאפשרה לה להרים את הראש ולחזור להרוויח בגדול. 

עדי, לאחרונה יצרת שירות חדש- מפגשי zoom out  ומפגשי money time  לעסק..מה יש שם? 

התוכניות מאפשרות הגדלת רווחים לעסק ממחר בבוקר. אחרי שעבדנו על השוטף – ניירת, דוחו”ת, תהליכי עבודה וכדומה וכן בעל העסק פינה לעצמו זמן לפתח ולהגדיל את ההכנסות שלו, אנחנו נפגשים אישית אונליין ומריצים רעיונות ותוכניות מגירה, מורידים אותם הלכה למעשה לשלבים פרקטיים, ויוצאים לדרך עם יעד מוגדר. 

החלומות שחיכו בצד יכולים לצאת לפועל ולהפוך את בעל העסק לאטרקטיבי בתחום ולהכניס לו לקוחות חדשים והרבה כסף לתזרים, דבר קריטי בימים אלו כשהשוק במיתון והתחרות בשיאה. אחרי שהתקדמנו אנחנו נפגשים פעם נוספת לוודא שגם עומדים ביעדים הכלכליים שבעל העסק הציב ובונים תוכנית עסקית לשנה הקרובה. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לבעלי עסקים שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר להכניס עוזרת אישית בעסק שלהם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי מעדי – תלחץ כאן 

עדי אדר: מובילה בעלי עסקים למינוף כלכלי בראש שקט
עדי אדר: מובילה בעלי עסקים למינוף כלכלי בראש שקט (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.