בגלל הקורונה: הזדמנות ענק לנשים בגילאי 50+ להשיג שינה רצופה, תוך 3 חודשים. אולי גם את גילית לאחרונה, כמה כיף לישון 7 שעות שינה ולקום מלאת אנרגיה, בלי השעון המעורר?

לפי עדויות שפורסמו עד כה, עשרות נשים 50+ מתקשות להשיג שינה רצופה, למרות שעקבו אחר ההנחיות המקובלות. ד"ר אירית שמשון – עו"ס ומפתחת שיטת שינה רצופה, מומחית ומובילה בתחומה, יצאה בתכנית ליווי חדשה שמטרתה לשים סוף לתופעה. יצאנו לבדוק!

ד
ד"ר אירית שמשון - מפתחת שיטת שינה רצופה - עו"ס ומחברת הספר "רשת של מלאכים" (צילום: צליל מרגלית)

החלום, להגיע לשינה רצופה, כל לילה, כל הלילה, הפך יותר נשים בגילאי 50+ למיואשות, מאשר חופשיות מתשישות ומלאות אנרגיה ליום שלם. הסיבה היא שנשים רבות מגששות באפלה, עוקבות אחר הוראות לא מותאמות ומקשיבות לחצאי אמיתות ברשתות. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ קצרות עם ד”ר אירית שמשון, לראיון קצר, למרות היומן המלא.  

אירית, עשרות נשים בגילאי 50+ נכשלות בהשגת שינה רצופה. מה את עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

תראי, כדי להשיג שינה רצופה, כל לילה, כל הלילה, אישה חייבת לבנות לעצמה מפת דרכים, בה היא מתכננת מדדים פשוטים וקלים ליישום מיידי, בארבע רמות הקיום שלה. ברמה הפיזית, הרגשית, המנטלית והרוחנית. רק תמונה רחבה מספיק תאפשר לה לנווט את הדרך לשינה רצופה בקלות. בכדי לשמר את ההישג ולחזור אליו פעם אחר פעם, אם חלה סטייה קלה מהמסלול, אנחנו בונות כאן ג’י.פי.אס פנימי למחוזות השינה הרצופה ומצרפות מורת דרך = מנטורית אישית. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת נשים בגילאי 50+  ברחבי הארץ 

איך, את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים בתוכנית? 

בגלל שברוב המקרים נשים בגילאי  50+ מוצאות את עצמן לבד מול רופא משפחה שרק רושם תרופות, או שקוע בהקלדה במחשב שלו, כמעט מבלי להישיר את עיניו אליך או להקשיב באמת (זו לא תמיד אשמתם, זו דרישת המערכת לקבל עשרות מטופלים ביום). הן, לבדן, נוטלות בחוסר חשק או ברירה, תרופות שלא תמיד מתאימות והגוף בהדרגה מייצר עמידות כלפיהן והמינון חייב לעלות או להחליף תרופה. בגלל זה פיתחתי את שיטת שינה רצופה.  

בניתי תכנית ליווי אישית צמודה ל – 3 חודשים, עם מורות דרך = מנטוריות, מומחיות בשיטה, מהצוות שלי, שאני הכשרתי במיוחד, תהליך אבחון ומיפוי אישי, המוביל למפת דרך ייחודית המותאמת אקסקלוסיבית לכל אישה, בצירוף קורס דיגיטלי, היוצר הבנה מעמיקה יותר של כל שלב וכולל תרגילים נוספים, צ’ק ליסט להכנת חדר השינה והבית לשינה רצופה, חוברת טיפים, מדריך לשינה רצופה, קובץ אודיו של הכנה לשינה רצופה והקלטה של מדיטציה המותאמת אישית לכל לקוחה. כל אלה יוצרים מעטפת בטחון, המקנה אמון של אישה בשיטה ובעצמה – בדרך שקל להצליח בה. 

 ד"ר אירית שמשון – בהרצאה "שינה קוונטית = שינה רצופה" – 230 אנשי עסקים     באירוע נקסט סטייג' - פברואר 2020
ד”ר אירית שמשון – בהרצאה “שינה קוונטית = שינה רצופה” – 230 אנשי עסקים באירוע נקסט סטייג’ – פברואר 2020 (צילום: פלג אלקלעי)

שאלת על אחוזי הצלחה, אז לפעמים זה ממש קל, תראי את הסיפור של אישה אחת מדהימה: 

המלכה, כך היא מכונה בפי כל מכריה, היא חוזרת בתשובה, גרושה מזה שנים. אם ל- 8 ילדים וסבתא ל- 11 נכדים. הפרעת השינה שלה אמנם נסיבתית, אך נמשכה למעלה מ 20 שנה!  למלכה קרה נס האמונה – בזכות הבנתה הרוחנית, היא הבינה את משמעות השינה ברמה גבוהה ביותר, מה שגרם לה, עוד באותו היום, לשנות את סדר היום. היא יצרה מעגלי השפעה נוספים לא רק על עצמה אלא על כל משפחתה הגדולה.  

היא הגיעה למחרת בבוקר ואמרה שהיא לא הרגישה כל כך נמרצת ואנרגטית מזה שנים. אפילו לא בא לה הקפה של הבוקר. היא לא הייתה מתחילה את היום בלעדיו. היא מתמידה בזה עד היום ומספרת לכל מי שרוצה לשמוע על חשיבות השינה. גיסתה שסבלה מסוכרת ויתר לחץ דם, החלה לישון, בהמלצתה. הרופא, בעקבות השיפור בערכי הסוכר ושיפור בלחץ הדם, המליץ לגיסתה על הפחתת תרופות… זה עובד. ואפילו במעגל השפעה שני ושלישי. 

אירית, הזכרת קודם שלאחרונה יצרת תכנית ליווי אישית חדשה… מה יש שם? 

כן, זאת תכנית ליווי, ששוברת את עולם השינה הרצופה בישראל. היא מאפשרת לנשים בגילאי 50+ להשיג שינה רצופה – כל לילה, כל הלילה, תוך 3 חודשים, בליווי מורת דרך = מנטורית אישית, שאני הכשרתי במיוחד. יחד, הן יוצרות דרך פרקטית ויישומית, המורכבת מצעדים קטנים שניתנים למדידה בקלות. כי כל מה שמודדים – משתפר. אני קוראת לזה עקרון הצומי. כולנו זקוקים לצומי. מה שאנחנו מעניקים לו שימת לב – משתפר ומשגשג. 

זה לא קורה במקרה. האישה, בשיתוף עם מורת הדרך = המנטורית האישית, פועלות יחד לבניית מפת דרכים, התפורה אקסקלוסיבית לצרכים הייחודיים של כל אישה, להשגת שינה רצופה – כל לילה, כל הלילה. בגלל זה צירפתי לתכנית הליווי גם קורס דיגיטלי, המאפשר לכל אישה, בזמנה הטוב, אפילו בפיג’מה, ללמוד את רזי השפה המיוחדת של השינה. ובכך להפוך כל לילה לדיאלוג ללא מילים, שבו האישה מקשיבה לגוף, שמדבר אליה דרך הלא מודע במהלך השינה, והיא – מבינה, עונה דרך היישום וזוכה בשינה רצופה. 

ולקוראות שלנו שרוצות עוד פרטים, איך אפשר ליצור אתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לנשים בגילאי 50+ שרוצות לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר ונעלה לשיחת ייעוץ קצרה, שבה נראה איך אפשר לעזור להן. ואם זה יתאים בינינו? גם להן תהיה אפשרות להצטרף. 

>> הנה הלינק שקיבלתי מד”ר אירית שמשון – תלחצי כאן 

ד"ר אירית שמשון – מפתחת שיטת שינה רצופה – בהרצאה ל- 230 אנשי עסקים נקסט סטייג' – פברואר 2020
ד”ר אירית שמשון – מפתחת שיטת שינה רצופה – בהרצאה ל- 230 אנשי עסקים נקסט סטייג’ – פברואר 2020 (צילום: פלג אלקלעי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.