בהול: האתגר ששובר את עולם העסקים בישראל! מי עוד יצליח להביא החודש 100,000 ש”ח הביתה?

עידן וולר, מיליונר ישראלי מתל אביב הצליח להרעיד תעשייה שלמה באתגר יוצא דופן: לקחת עצמאים ולהכריח אותם להביא 100,000 שקל בחודש, רווח. המתחרים לגלגו, הלקוחות היו סקפטיים, אבל סיפורי ההצלחה נוהרים פנימה. מה מסתתר מאחורי האתגר השנוי במחלוקת? יצאנו לבדוק.

עידן וולר, מייסד מועדון ה-100k והבעלים של קוברה מרקטינג
עידן וולר, מייסד מועדון ה-100k והבעלים של קוברה מרקטינג

יום רביעי 6:15 בבוקר, הפארק בכוכב הצפון מתחיל לקבל מתיחת פנים חדשה. השמש רק עלתה. אור ראשון, אבל כנראה השעה המוקדמת לא מעניינת אף אחד. אט אט מתקבצת קבוצת אנשים בגילאים שונים. פורסים מזרן ומחזיקים ביד בקבוק מים. אני כבר מתחילה לתהות האם הגעתי למקום הנכון.

כמה דקות מאוחר יותר עידן מגיח עם הכלב. עושה איתו סיבוב, קושר אותו בצד ומתקרב לחבורה. עובר להגיד שלום, זוכה למבטים של הערצה ופורס מזרן כמו כולם. מלפנים ניצב איש גדול מימדים, אני מנחשת שהוא המאמן של החבורה. מתבצע תדרוך זריז על תרגיל ‘הברפיז’, סמוך-קום בסלנג הצבאי. הבאזר מצלצל לתחילת האימון ועשרות ראשים מקפצים מעלה מטה במשך 30 דק’ ארוכות של מאמץ פיזי,זיעה, ומבטים של סבל טהור בעיניים. 

אני נחרדת מהצד, מחכה לסוף האימון. הבוקר הלא סטנדרטי והבקשה המוזרה להגיע לאימון לפני העלו אצלי את רף הסקרנות והציפייה. את הריאיון ניהלנו בהילטון, במרחק כמה דק’ ליד.

עידן, 100,000 שקל בחודש. לא הגזמת?

קודם כל, אני רוצה להבהיר שלייצר 100k רווח בחודש מהביזנס, זה לא חלום אלא הכרח עסקי. החיים של יזמי ה-100k שלי לא מאושרים הרבה יותר מהחיים שלך. ההבדל הוא שעם 100k בחודש בכיס, היזמים הבוערים האלה לא פועלים מפחד ומחסור כרוני בכסף, אלא מכוח, ביטחון וגב כלכלי. זה משחרר אותם לתקוף מטרות גדולות ומרגשות יותר. 

מאיפה האומץ להבטיח סכומים כאלה?

המטרה שלנו באתגר החדש היא לצאת לתקוף ביחד ולהביא את המשתתפים ל-100,000 ש״ח רווח בחודש. נשמע מופרך, יודע. תאמיני או לא, רעדתי על הבמה כשהצגתי את תוכנית הליווי מועדון ה-100k לפני שנה וחצי, בזמן שאני אומר למיקרופון: ״המטרה שלנו: להגיע ל-100,000 שקל בחודש!״

זה לא שלא האמנתי שזה אפשרי. כבר ייצרתי סכומים הרבה יותר גדולים בחברות שלי בארץ, ובחברה שלי ושל אחי אלון באסיה. פשוט פחדתי לאכזב ולהרוס את המוניטין הטוב שבניתי. למזלי ולמזל המצטרפים, זה בדיוק מה שקרה. בגלל זה אנחנו מדברים עכשיו. מאז, מועדון ה-100k, תוכנית הליווי שבניתי, הפכה לפס ייצור אנושי ליזמים שמרוויחים 100,000 ש״ח בחודש. 

דייט עם השטן - כל יום רביעי בשעה 06:30
דייט עם השטן – כל יום רביעי בשעה 06:30

עוד לא נתקלתי בתוכנית עם 97% אחוזי הצלחה. איך אתה מסביר אותם?

יש לי שתי תשובות. הראשונה, אני פשוט אובססיבי לתוצאות בכיס של התלמידים שלי. לא שאני איזה צדיק גדול… הסיבה שלי לגמרי אנוכית. בביזנס המוניטין והשם שלך זה הכל. מה שמייצר מוניטין זה לא הבטחות, אלא תוצאות. במקרה שלי, 100k בחודש לתלמידים. תאמיני או לא, זה אפילו מעוגן בחוזה הכניסה לתוכנית.

והשנייה, יזם אמיתי חייב לפתח אופי מפלדה של קצין במארינס. בגלל זה אנחנו נפגשים לדייט עם השטן בכל רביעי בבוקר. לא בשביל כושר או כיף. המטרה היא לחשל את המוח ולפתח את היכולת להמשיך גם כשקשה, הכל כואב, וקולות פנימיים זועקים לך לעצור. יש לנו משפט שאומר “100k עושים בחיים האמיתיים”. אם תחפרי מספיק לעומק תמצאי אצל כל יזם אמיתי טרגדיה שניסה להפיל אותו לקרשים. השאלה מה אתה עושה ברגעים האלה. נשאר במשחק או מחליט לוותר.

אולי יעניין אותך: פתוח בחינם – האתגר ששובר את עולם העסקים של ישראל

אוקי, ומה בדיוק קורה באתגר החדש שיצא לדרך?

לקחתי את כל מה שעבד עם החברה שלי ב-100k והוצאתי אותו החוצה, בחינם. להגיע ל-100k אומר לצמוח אגרסיבית. לזוז מהר. לכווץ את הזמן מ-3, 5, אולי 10 שנים לכמה חודשים קצרים של טירוף נשלט. זה קורה דרך בניית אריזה סקסית לביזנס שלך, השתלה של ערוצי רווח חדשים, הטמעת סיסטמים ודאשבורדים שמשדרים לך בזמן אמת תמונת עלית של הנתונים הקריטיים ( כמה עלה לך ליד אתמול? כמה הכנסת בינואר? יודע כמה הרווחת?) והכל יושב על היכולת שלך לספק תוצאות אמיתיות ללקוחות שלך. 

בתוכניות שלי התלמידים כבר עושים 100k באופן קבוע כל חודש… באתגר המטרה שלנו היא לגעת ביעד לפחות פעם אחת.

למה אתה מחלק את הסודות שלך בחינם?

תמיד שואלים אותי את השאלה הזאת ואם זה אמיתי. שוב, המטרה שלי אנוכית לחלוטין. אני מחפש את ‘הקייס סטאדיז’ הבאים שלי ב-100k. בקרוב אנחנו פותחים את מחזור 5 ואני יודע שמי שמיישם את האתגר ורואה תוצאות… הוא פוטנציאל אמיתי. את האנשים האלה אני רוצה לראות בשיא של האתגר, וורקשופ פיזי שאני ומנו מעבירים ממש עכשיו ב-16/3 במרץ.

מה הכוונה שלך וורקשופ, זה כנס?

זה ההפך המוחלט מכנס. וורקשופ היא ״סדנת עבודה״. אני סוגר 100 יזמים במרתף מתחת לאדמה מאחורי דלתות נעולות, עם צוות ה-100k שלי. אנחנו רצים שם על תכנים חדשים מתנור המציאות של 2020. תכנים שמייצרים מאות אלפי שקלים בחודש ליזמים שלי ב-100k, בזמן שאנחנו יושבים כאן עכשיו. החומרים והחוברות מבוססים רק על מה שעובד, מוכח ופועל בעולם השיווק והביזנס ממש עכשיו בפברואר-מרץ 2020.

וורקשופ ה-100k החדש ל-2020: 77 ערוצי רווח מעוטרים שהופכים יזם קוטף-כותנה לבעל חברה בע"מ
וורקשופ ה-100k החדש ל-2020: 77 ערוצי רווח מעוטרים שהופכים יזם קוטף-כותנה לבעל חברה בע”מ

נשמע כבד. לאיזה עסקים זה מתאים?

רק למי שכבר עבר את ‘סף הרצינות’ בביזנס ועושה 10,000 בחודש. מי שעוד לא הגיע ליעד הראשון פשוט עוד לא מוכן. זה מוקדם מדי. בנינו מסלול מיוחד לחברה כאלה שנקרא ‘ההזנקה’. אבל זה כבר לפעם אחרת… 

בכל מקרה, מי שכבר חצה את ה-10k, רעב לנקסט לבל ומוכן נפשית להתעורר למציאות של 100k רווח בחודש, יכול להצטרף לאתגר וגם להגיע לוורקשופ. שם נוכל ללחוץ יד, להכיר, ולבדוק אם זה עובד טוב בינינו. אם כן, תיהיה הזדמנות להגיש מועמדות למחזור הבא של ה-100k.

מה הכוונה ‘להגיש מועמדות’, אתה מסנן את האנשים?

ברור. אני לא אתן לאף אחד לדפוק לי את הסטטיסטיקה ב-100k! עבדנו קשה מדי במשך שנתיים כדי לבנות פס ייצור אמיתי ל-100k בחודש. אני מכניס פנימה רק את מי שיש לו סיכוי אמיתי להפוך לקייס סטאדי. הייתי רציני כשאמרתי שזה מעוגן בחוזה.  המטרה של מועדון ה-100k היא להביא כל תלמיד לצילום שלו עם הצ’ק יחד איתי, אחרי שעשינו 100,000 שקל יחד במסגרת התוכנית. רק 23% ממי שמגישים מועמדות בסוף מצליחים להתקבל.

מימן: עידן וולר. משמאל: גלי ניצן. 'המשיחה' של העמותות בישראל. בוגרת מועדון ה-100k
מימן: עידן וולר. משמאל: גלי ניצן. ‘המשיחה’ של העמותות בישראל. בוגרת מועדון ה-100k

צפיתי בעשרות ‘קייס סטאדיז’ שלך. איך אתה מסביר את הכמות?

אני אספר לך סוד… פשוט בנינו win-win אמיתי. בדרך כלל כשאתה משיג לקוח חדש, המחשבה הראשונה שעוברת לך בראש היא “מאיפה אני מביא את הלקוח הבא?”. זה יוצר ניגוד אינטרסים. עסקים מפתחים מיינדסט של ‘דפוק וזרוק’. העיקר למכור…. במיוחד בתעשיית הליווי העסקי. אבל כשאתה הופך את המשוואה ולוקח בעלות קיצונית על התוצאות של התלמידים שלך? נוצר איחוד אינטרסים. יש לך סיבה אמיתית לדחוף אותם קדימה. רק ככה בונים אימפריה. אני יודע היום שכל קייס סטאדי כזה, מביא לי עוד 5 יזמים רעבים. אלה אנשים שכיף לעבוד איתם ולעשות לעשות דברים גדולים יותר יחד.

עידן, איך אפשר להצטרף לאתגר החדש?

הוא פתוח בחינם. פשוט מכניסים את המייל ועוקבים אחרי השלבים. מי שמצטרף מקבל גם חבילת כניסה פיזית שאני שולח הביתה בדואר 100% עליי. רציני. אבל באמת כדאי למהר בגלל שכל משימה יורדת מהאוויר תוך 72 שעות ונעלמת לנצח. שבוע שעבר במשימה 6 החברה ייצרו יותר מחצי מיליון שקל! אז לא כדאי להחמיץ גם את המשימה הבאה…

>> לינק הצטרפות מעידן: האתגר ששובר את עולם העסקים בישראל [פחות מ-72 שעות למשימה הקרובה]

 האתגר ששובר את עולם העסקים בישראל: תצטרף עכשיו
האתגר ששובר את עולם העסקים בישראל: תצטרף עכשיו


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.