בזק בינלאומי תספק את תשתיות המחשוב והתקשורת למרכז הסטארטאפים Lighthouse

חוזה ההתקשרות בין הצדדים נחתם ל-3 שנים ועלותו מוערכת ביותר מחצי מיליון שקלים

מתחם לייטהאוס לסטרט-אפים צילום: יח"צ

חברת בזק בינלאומי תספק ל Lighthouse, מתחם הסטארטאפים החדש ברעננה, את תשתיות המחשוב האינטרנט והתקשורת כפתרון כולל קצה לקצה, שיאפשר למקום לתת ליושביו סביבה טכנולוגית יעילה ומתקדמת.

בין היתר הוקמו במקום: מרכזיית ענן של בזק בינלאומי (IP CENTREX) לעשרות שלוחות, תשתית רשת אינטרנט לחברות הסטארטאפ המתארחות במתחם, רשת WIFI, פתרון אבטחת מידע מבוסס FORTIGATE ופתרון NETWORKING מבוסס JUNIPER. לצד תשתיות המחשוב והתקשורת תספק בזק בינלאומי גם את תמיכת ה-IT הנדרשת לכ-350 יזמים ויזמיות המתארחים במקום.

הפרויקט, שהושלם בימים אלו, ארך כ-4 חודשים וחוזה ההתקשרות נחתם ל- 3 שנים. העסקה מוערכת בלמעלה מחצי מיליון שקלים.

Lighthouse הוא מרכז סטארטאפים חדש שהוקם לאחרונה ברעננה, החולש על כ-1500 מ”ר ומיועד לתת תמיכה וליווי לסטארטאפים שעוסקים בתחומי אבטחת הסייבר, מובייל, דיגיטל, מדיקל  ופינטק. המקום מאפשר לסטרטאפים סביבת עבודה תומכת לצד מנטורינג בתחומים השונים.

אייל צפריר, סמנכ”ל פתרונות לעסקים בבזק בינלאומי אמר כי “בזק בינלאומי גאה להעמיד לרשות יזמי Lighthouse את התשתית הטכנולוגית המתקדמת ביותר בשוק וזאת על מנת לתת ליזמים לנסות ולקדם את הסטארטאפ שלהם בצורה מיטבית. בזק בינלאומי מאמינה בסטארטאפים הישראלים ושמחה לסייע להם בכל הקשור לפעילותם”.

עמוס טלמור, יו”ר ומייסד Lighthouse הוסיף, “אנחנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם חברה כמו בזק בינלאומי שמאפשרת לנו ליהנות ממגוון גדול של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ותשתיות אינטרנט במקום אחד, החל מהרגע שיצאנו לדרך נתקלנו בשירות מקצועי, אדיב ומהיר שענה בצורה מיטבית על כל צרכינו”.