בלי בושה: האיש שהמליך דור חדש של מנטורים שמגלגלים 100,000₪ בחודש דרך הדיגיטל, מספר איך לחטוף את לקוחות המתחרים בזמן הפאניקה

בחודשים האחרונים עשרות מנטורים 'אנונימיים' לשעבר, תפסו לפתע את המקום הראשון בצמרת השוק שלהם. החל מתעשיית ההשקעות, כלכלת הבית, טיפול רגשי, ייעוץ עסקי, הכשרות להייטק ועוד. המשותף לכולם? עידן וולר. המשווק היקר בישראל והאיש מאחורי השמות המבוקשים ביותר בתעשייה ב-2020.

עידן וולר: המשווק היקר בישראל, מייסד מועדון ה-100k והבעלים של קוברה מרקטינג

מגפת הקורונה טרפה את עולם העסקים הישן. לצד קריסת העסקים הפיזיים, המצב החדש הביא גם לצמיחה אדירה של תעשיות חדשות באונליין. כמעט ולא שומעים עליהן בחדשות, הן לא מקבלות סיקור תקשורתי, ורוב הציבור לא מכין או שמע עליהן בכלל. עידן טוען שנוצרה עכשיו הזדמנות לתפוס את המקום על ‘כס הברזל’ של התעשייה שלך, לחטוף את הלקוחות של המתחרים ולסתת את השם שלך בשוק לשנים קדימה. איך? יצאנו לבדוק.

עידן תוכל להסביר על המצב החדש בעולם העסקים?

כן, אני חושב שזאת הדוגמא הכי פשוטה: בזמן שכל חדרי הכושר והסטודיו סגורים בגלל הנחיות מגוחכות… מורה אחת ליוגה הכפילה את הביזנס שלה פי 10 דרך הדיגיטל, בלי לוקיישן פיזי ובלי שיעורים חינם בזום. איך? נוצר ‘יקום מקביל’ ליזמים שפועלים באינטרנט, שלא קשור בכלל לרעש התקשורתי…

עולם העסקים הישן התבסס על ‘לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן’. תמצא מיקום הומה אדם לפתוח בו את החנות שלך… והנה – קיבלת צ’אנס אמיתי לעשות עסקים. הגישה הזאת פאסיבית, מלאה בתחרות, וכמו שאנחנו רואים… מסוכנת מאד במציאות של 2020.

רוב העסקים הישנים איבדו את העורק הראשי שלהם. איפה נמצא הכסף והלקוחות אם הם לא מסתובבים ברחובות? הם בטלפון! אבל עכשיו הם חייבים למצוא אותו בעולם חדש עם חוקי משחק שונים לגמרי.

אולי יעניין אותך:

מה הם חוקי המשחק בדיגיטל?

כולם מדברים על לעבור לאונליין, לפתוח אתר תדמית, לכתוב פוסטים… אבל אף אחד לא מדבר על שני דברים קריטיים. הראשון – איך לעזאזל אפשר לספק את כל השירותים שלך מרחוק, לחתוך את העלויות השמנות, עדיין לספק חווית לקוח וורלד קלאס ולהשאיר שולי רווח של 60-90%.

והשני – אם חשבת שלכתוב כמה פוסטים בשבוע זה מספיק… בדיגיטל שם המשחק החדש הוא ‘Attention, ‘Attention, ‘Attention’. כלומר – תשומת הלב. היכולת שלך לגרום להם לראות אותך, להפסיק להיות משעמם, לחטוף את תשומת הלב ולבלוט מבין כולם. האחריות פה היא עלייך בלבד, אתה חייב להיות אקטיבי. וזאת אולי ההזדמנות הכי גדולה. כי כשאתה אקטיבי בעולם פאסיבי… נוצרות הזדמנויות של פעם בדור.

מיטל עובדה: מדריכת יוגה. הכפילה את העסק שלה פי 10 בזמן הקורונה

מה הכוונה שלך בהזדמנות?

העסקים הישנים מגיבים לאט. אין להם מושג איך חוקי העולם החדש פועלים בדיגיטל וזה הצ’אנס לעקוף את כל התור! זאת האמת – כבר לא מספיק להיות באינטרנט עם אתר תדמית מטופש, וכמה פוסטים בדף העסקי… היום שם המשחק כמו שהבנו הוא Attention. תשומת לב. אתה חייב רעיון גדול, חזיון גדול, קהל בית, הצעה רוצחת, וכשאתה אקטיבי בזמן שכולם קופאים במקום?

הלקוחות שנעלמו מהרחובות ובנו עסקים של מליונים של אנשים אחרים… מגיעים אלייך! תוך 3 חודשים אתה יכול להפוך לשם הכי חם ומבוקש בתעשייה שלך, להביא 100,000₪ בחודש, ואפילו הרבה יותר… ראינו את זה קורה פעם אחר פעם אצל היזמים שלנו שפועלים לפי ההנהחיות השיטות והאסטרטגיות שלימדנו אותם.

הבחירה אם להשאר קפוא ועני במקום, או לשים יד על הזמדנות מטורפת… היא שלך בלבד.

שיאי הכנסה בקורונה: “וולר, עצרתי את ההרשמות לקורס! לא הספקתי לספור הכל ואנחנו על 170k ואנשים עדיין סולקים את עצמם בלי לדבר איתי! כל זה בלי איש מכירות אחד בזמן שהילדה שלי קופצת מאחורה בוובינרה”

ומה עם הצניעות? 100,000 שקל בחודש זה המון

מכיר את הביקורת… במיוחד מהצד. לא הרבה אנשים מבינים את זה אבל לא צריך לפחד מכסף ועשירים הם לא אנשים רעים. כסף פשוט מחצין את מי שאתה… אם האופי שלך רקוב? הכסף רק יגדיל את התהום. אם יש לך אופי טוב? הוא פשוט יאפשר לך להיות טוב יותר.

היום בביזנס אתה לא יכול להרשות לעצמך להיות יפה נפש.

אנחנו מדברים על בעלי עסקים. יזמים שהחליטו להמר על עצמם ולתפוס בעלות קיצונית על ההכנסה שלהם. אז חלאס. הגיע הזמן להפסיק להתבייש בלעשות כסף!

כיזם אתה לוקח על עצמך סיכון מטורף. אתה האדם היחיד שאחראי להכנסה שלך. אין לך גב מהמדינה, אין לך גב מהרשויות, ואף אחד לא ישמור עלייך…  אם את שואלת אותי, להרוויח כמו שכיר, לעבוד יותר שעות, ולשלם את מדרגת המס הכי גבוהה בישראל… זה לא חמוד. זה עלוב.

להביא 100,000 בחודש זה לא חלום, אלה הכרח עסקי. תן ליזם הנכון את הסכום הזה לכיס כל חודש ותראה איך פתאום הרמה של האושר שלו עולה, של המשפחה שלו, של האימפקט וההשקעה בלקוחות שלו מזנקת. הכסף מסדר את כל המספרים ומאפשרים להפוך את הביזנס למפעל חיים אמיתי.

עידן וולר ומנו בן הרוש: אנחנו לא מצטערים שהפצנו את ההדרכה הזאת בחינם

קייס סטאדי מתועד: מולי רובינזון, מומחה השקעות. שבר שיאי הכנסה של כל הזמנים בזמן משבר הקורונה

עידן יצאת באתגר עסקים חדש, מה קורה שם?

זאת הדרך שלי להביא את הבשורה לעולם העסקים בישראל: זה שנראה שלכולם מסביב רע, לא אומר שלך צריך להיות רע. היזמים באונליין שעשו הסבה עסקית לדיגיטל נהנים מתור הזהב של האונליין! אלפי מתחרים הפסיקו לפרסם, מחירי הפרסום ירדו לריצפה, וקהל עצום של לקוחות משלמים מחפשים בדיגיטל ממי לקנות עכשיו.

בגלל זה באתגר אנחנו מראים מה בדיוק אנחנו עושים שונה, איזה פעולות אנחנו עושים עם החברה שלנו ממש עכשיו, איך ליישם אותן פרקטית על הביזנס שלך, ואם תשים לב… גם תקבל רעיון או שניים איך להביא את ה-100k גם בביזנס ובתעשייה שלך.

אתגר ספר מועדון ה-100k: איך להפוך בלי בושה לבזינס של 100,000 ש”ח דרך הדיגיטל

אתגר ספר העסקים המבוקש בישראל

כל משימה באתגר מתפרסמת ל-72 שעות. אח”כ היא יורדת מהאוויר ונעלמת סופית. לדוגמא במשימה #1 ראינו את חמש יבשות הפרסום באונליין, איזו מתאימה לכל סוג עסק ולמי רלוונטי לפרסם שם. בשימה השנייה לקחנו את זה צעד קדימה וחילקנו תבניות מלא-את-החסר לכל יבשת פרסום. ביום שלישי החבר’ה באתגר העלו איזה 400 מודעות ביום אחד! עושים שם כסף רציני.

בקיצור יש לנו מקום באתגר ל-1,000 יזמים ובעלי עסקים. ושלא יהיה ספק – אנחנו יוצאים לתקוף יחד את כל אזורי החיים. החל מחישול הגוף בראשון, תחרות משימה בשלישי, יוצאים להתאוורר בחמישי וכמובן משימות ביזנס פרקטיות שמייצרות תוצאות לתלמידים ולשותפים שלנו ממש עכשיו. 

הכניסה בחינם, והכנתי גם חבילת וולקאם קטנה בדואר 100% במתנה לכל מי שמצטרף. עליי.

>> זה הלינק מעידן: איך לעשות עושים הסבה עסקית לביזנס של 100,000 בחודש מבוסס דיגיטל? כניסה לאתגר ולכל המשימות

פתוח ל-1,000 יזמים בלבד