בלעדי: האישה שמנקה ומסירה מיידית אנרגיות שליליות ע”י חכמת עתיקת היומין של קלפי הקבלה (Brith Cards)

בשבועות האחרונים אלפי נשים בישראל חוות סטרס מטורף וחוסר ודאות כי הן מרגישות שהקרקע נשמטה להן מתחת לרגליים: לקחו להן את השיגרה, את הודאות בחיים שלהן וזו לאט לאט הופכת להיות השיגרה שלהן. הבריאות, הפרנסה ואפילו השפיות -מדירות שינה מאלפי נשים בישראל. רונית מנשורי, משתמשת בשיטה שפיתחה שלה הוסיפה את חכמת הקלפים Brith Cards, קלפי הטארות ועוד סוגי קלפים שעוזרת לנשים להעצים את עצמן, כבר עכשיו!

Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי
Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי

(הקלפים Brith Cards נוצרו ע”י מיכל אוחיון)

אולי יעניין אותך – הפגישה שתעזור לך לקבל תשובות מדוייקות מהעולם מעבר כדי שתוכלי לחוות רוגע ועוצמה וכלים כדי להעצים את עצמך כבר היום.  לחצי כאן ותוכלי לפגוש את רונית ולקבל הדרכה מדויקת עבורך 

בתקופה ההזויה הזאת יותר מתמיד, רונית מנשורי הצליחה להוביל נשים שחוות סטרס, חרדות ואי ודאות לצאת מהמשבר הזה שלוות יותר ומחוזקות יותר ובנוסף ליצור בהירות ואיזון בעזרת הכלי המדהים שהיא משתמשת בו שזה תהליך של יעוץ והכוונה עם הקלפים כולל קלפי הטארות.

היא עושה כל מה שצריך כדי להגשים את מטרתה להיזכר בספרי ההיסטוריה בתור מי שחיסלה לנשים את הסטרס והביאה להן איזון במשבר הקורונה.

רונית מנשורי המוכרת בתור מי שמחסלת לנשים את הסטרס ואת האי ודאות ומביאה להן בהירות איזון ועוצמה. בתקופה הזאת רונית העבירה לייבים שעוסקים באיך לחזק את הבטחון העצמי, איך לזהות את החוזקות שלהן ולהשתמש בהן כדי להתעצם ולהתחזק, איך לעבוד עם אמונות מגבילות ולשנות אותן לאמונות מקדמות ותומכות. איך החיוך והצחוק עוזרים לנו לחזק את הבטחון העצמי ואת מערכת החיסון שלנו. 

המידע החדש פה שזה שזו לא פתיחה בקלפים רגילה, אלא יש אפשרות  לעשות תיקון בתחום מסויים שבו צריך תיקון – בשיטה הזו אפשר להסיר די בקלות אנרגיה שלילית ולהביא במקום אנרגיה חיובית. 

לעומת הקריאה בקלפי הטארות שגם בהם אני קוראת שהם גם קלפים מצויינים רק שבהם אין אפשרות של תיקון אנרגיה.

רונית מה היית מייעצת ללקוחה שלך שנמצאת עכשיו בסטרס?

קודם כל להוריד מינון של צפיה בחדשות – זה רעל שנכנס לגוף. מספיק חצי שעה ביום לא צריך יותר תאמינו לי.

אני שנים לא ראיתי חדשות ולא קוראת עיתונים לצערי אין שם שום דבר טוב בחדשות ואני לא מוכנה להזין את הגוף שלי ואת הראש שלי ברעל אבל במשבר הנוכחי אני כן רואה חצי שעה גג ביום לא יותר כי באמת לא צריך יותר!

דבר נוסף לשנות את השיח עם אנשים אחרים כולל משפחה קרובה לדברים שמחים.

לראות סרטים מצחיקים, סטנד אפ – בשום אופן לא לראות סרטי אימה או מתח.

להיות בחוץ, במרפסת מתחת לבניין לא משנה העיקר באוויר הפתוח לפחות חצי שעה ביום לעצמכן.

רונית, מה היית ממליצה לנשים כדי לא לחוות סטרס וחרדה? 

אני מתאימה לכל אחת את מה שנכון לה, כשאני משתמשת בחכמת הקלפים הבהירים, למשל, יש אשה שתדר הודיה משמעותי עבורה, לאשה כזו אולי אציע לכתוב כל יום עשרה דברים שהיא מוקירה עליה תודה ולקרוא את זה פעמיים ביום. עצם הקריאה תעביר אותה לתדר הודיה וכתוצאה מהתרגיל הזה ההיקום ותת המודע יתנו לה עוד סיבה שעליה היא תוכיר תודה. יכולה להיות אשה עם אותו צורך של חיזוק תדר ההודיה שאציע לה לכתוב את כל היש בחיים שלה – מדבר קטן ועד גדול. עבורה, זו הדרך להגדיל את התחושה של החיזוק שהיא זקוקה לה. 

לכל אחת מהנשים מותאם מה שנכון לה. זה קשור בשילוב של תכונות וצרכים ואני רואה את זה בקלפים

רונית בהרצה מול קהל
רונית בהרצה מול קהל (מאגר אישי)

רונית, מה זה בכלל  Brith Cards ולמה התהליך עם הקלפים הבהירים, מיוחד יותר מתהליך עם קלפים אחרים כמו טארות למשל?

הקריאה בקלפים הבהירים נעשית ע”פ עץ החיים, בתהליך אנחנו בודקות ביחד 10 תחומים בחיים שלך, בקלפים האלה יש אפשרות של תיקון. – זה אומר היה ו שאם בתחום מסוים שבדקנו ומצאנו  אנרגיות שליליות, חוסמות אני עוזרת לך, ע”י תהליך מובנה לנקות את האנרגיה השלילית ולהביא אנרגיה חדשה –  נשים מדווחות לי שהן ממש מרגישות פיזית ורגשית את התהליך.

מדובר בתהליך שלם שהאשה עוברת. היא מקבלת יעוץ והכוונה וכמובן מסרים מלמעלה שעוזרים לה לשנות ולאזן, לתקן דברים בחיים שלה. התהליך יוצר בהירות איזון ושלווה, ונותן לה ידע וכלים מה לעשות עכשיו!

בתהליך היא מסירה מעצמה כל אנרגיה שלילית שחוסמת אותה ומתמירה אותה לאנרגיה גבוהה.

אין לי שום דבר נגד קלפי הטארות הם מצויינים ואני גם קוראת בהם רק השוני הוא שבקלפי טארות אין אפשרות לנקות אנרגיה אבל כשאני מוסיפה את קלפי הטארות לתהליך נוצר תהליך מעצים עוד יותר כי היא מקבלת מסרים מעוד סוגי קלפים שזה מדהים!

בוא אני אתן לך דוגמא מהימים האחרונים- לקוחה היתה בסטרס נוראי היא הרגישה חוסר ודאות לגבי המצב שלה גם מבחינה כספית וגם היא חשבה כל הזמן מחשבות שליליות.

היא אמרה לי כל הזמן אני חושבת מה יהיה ואיך יהיה ואיך הסיוט הזה ייגמר וזה הטריף לה את המוח.

עשיתי לה פתיחה בקלפי הקבלה וראיתי שהיא כל הזמן חושבת על חוסר ועל לא מספיק. המשבר העצים את התחושות האלה בעוצמה גבוהה וזה גרם לה לסטרס מטורף.

ייעצתי לה מה לעשות, ניקינו את כל האנרגיות השליליות שחסמו אותה מלהתקדם וכמובן נתתי לה כלים פרקטיים איך לצאת מהמשבר הזה מחוזקת.

היא יצאה מהמפגש הרבה יותר רגועה ועם הרבה עוצמה ויותר מזה עם כלים תכלס מה לעשות עכשיו. דיברתי איתה יומיים אחרי – וסיפרה שהתחושה הרגועה נשארה איתה. המסרים שקיבלה והתכנית הפרקטית שהצעתי לה עוזרים לה להמשיך לשמור על התחושה הזו. 

רונית, איך את רוצה להקרא במיוחד בזמן חירום כמ עכשיו?

אני יכולה להגיד ממה שהנשים שאני עוזרת להן קוראות לי גלגל ההצלה שלהן.  

אולי יעניין אותך – הפגישה שתעזור לך לקבל תשובות מדוייקות מהעולם מעבר כדי שתוכלי לחוות רוגע ועוצמה וכלים כדי להעצים את עצמך כבר היום.  לחצי כאן ותוכלי לפגוש את רונית ולקבל הדרכה מדויקת עבורך

Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי
Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי

רונית, יש הרבה נשים שקוראות בקלפים ומסירות אנרגיות שליליות – מה הההבדל? 

את צודקת לחלוטין, יש הרבה קוראות בקלפים בישראל ובעולם בכלל. הרבה קוראות בקלפים מתיימרות לספק לך את העתיד להגיד מה יהיה ואיך יהיה. העתיד זה דבר מורכב. אני לא נכנסת לשם, ההתמקדות שלי היא על עזרה ליצור שינוי אנרגטי עבור כל אשה ואשה. השיטה הזו מאפשרת לאשה, מעבר להסרת האנרגיות השליליות וחיזוק נקודות החוזקה – להגיע לפוקוס כאן ועכשיו. הפגישה מסתיימת ולאשה יש מה לעשות פרקטי כדי לשנות את מצבה כבר עכשיו, היא יודעת מה הצעדים שהיא עושה: אחת, שתיים, שלוש – כדי להביא לשינוי שהיא מייחלת לו.

תוכלי לתת לי דוגמא – איך זה עובד? 

בשמחה. לקוחה הגיעה אלי שהיא חווה סרטי אימה עד כדי כך שהיא לא היתה ישנה בלילה מרוב מחשבות נוראיות שהעסק שלה יקרוס וכתוצאה מזה היא תקרוס. זה סיפור שחזר על עצמו כמה פעמים בתקופה האחרונה, להרבה עצמאיות המצב לא פשוט. הקלפים עזרו לנו לראות את האפשרות שלה לא רק לא לקרוס אלא לעבור את המשבר בהצלחה. היא קיבלה כלים ברורים איך להעצים את עצמה ואת העסק שלה. 

כבר באותו הרגע ראיתי איך היא מתחילה לנשום, היא בכתה והבינה שהכל היה בראש שלה ולא באמת במציאות שלה. היא יצאה רגועה ומחוזקת ויותר מזה עם ידיעה ברורה מה היא הולכת לעשות עכשיו עבור העסק שלה ועבור עצמה. זה תמיד ביחד. העסק ואת – כשאת עצמאית – זה אותו הדבר. 

מה ששימח אותי שהיא התקשרה אלי ואמרה לי שהיא ישנה לילה שלם שזה מבחינתה היה שווה הכל!

Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי
Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי (מאגר אישי)
המלצה חני
המלצה חני (מאגר אישי)

שמעתי, שלמרות שאת ממש עסוקה, בחרת לתת עכשיו הנחה של 50% על פגישה איתך. תוכלי להגיד לי למה? 

אנחנו בתקופה לא פשוטה, שמעלה סטרס אצל הרבה נשים, כל אחת מסיבותיה שלה, כל אחת מהמקום שבו היא נמצאת. גם אני בעצמי חוויתי משברים והייתי במקומות נמוכים בחיים שלי והיעוד שלי הוא לעזור לכמה שיותר נשים להפטר מהסטרס ולחוות ודאות ולקבל כלים מטורפים כדי להעצים את עצמן עכשיו! 

עם דגש על כאן ועכשיו. כשאשה נמצאת בסטרס – אין שום סיבה לחכות. צריך לטפל בזה כאן ועכשיו. זה משפיע על כל החיים שלה – על הילדים שלה, על המשפחה שלה וגם על איך שהיא מתנהלת עם העסק שלה, אם היא בעלת עסק. אין היבט אחד בחיים שלא מושפע מהסטרס שהיא מסתובבת איתו. 

חשוב לי לעזור לכמה שיותר נשים, להגדיל את הקהילה שלי ולהיזכר כמי שעזרה לנשים לצאת מהמשבר מחוזקות, מועצמות. 

לשם מה כדאי לך לפתוח בקלפים?

הקלפים עוזרים לך במציאת דרכים וכוונים, מראים אפשרויות אחרות, נותנים תובנות והארות. מפגישים אותך עם נקודות החוזק ונקודות שהיית רוצה לשנות. עם רגשות, מחשבות וחלומות, הקלפים מראים פוטנציאל.

ניתן באמצעות הקלפים לגעת ברעיונות ודילמות שלך,ולבדוק סוגיות מרכזיות בחיים שלך כמו: אהבה, שינוי, אומץ, פחדים, קריירה, יצירתיות ועוד…. הקלפים מתמקדים בדרך ולא במטרה, הם משקפים את המציאות בצורה הרמונית וללא שיפוט. ועוד…..

מה ההזדמנות הכי גדולה ללקוחות שלך דווקא עכשיו?

הזדמנות להפטר מהסטרס ולקבל כלים פרקטיים ומשמעותיים ותשובות מדוייקות מהעולם מעבר כדי לחוות עוצמה ורגיעה עכשיו! וזהו עכשיו את מחוסנת לכל החיים ויודעת להתנהל נכון עם משברים ועם החיים בכלל!

רונית מה עשית לאחרונה? ומה יש שם?  מה התועלת הכי גדולה שתקבלו?

יצאתי בקמפיין פגישה אישית איתי בהנחה של 50% אצלך מהבית.
בפגישה  תקבלי יעוץ והכוונה מדוייקת ומעשית ופרקטית איך להעצים את עצמך עכשיו!

מה שיקרה בפגישה את תקבלי פוקוס, תחזקי נקודות חזקות בחייך, תסירי אנרגיה שלילית ובמקומה תביאי אנרגיה חיובית את תצאי עם כלים והכוונה מעשית ופרקטית איך להעצים את עצמך עכשיו!

רונית למה את נותנת הנחה מטורפת של 50% הנחה על פגישה אישית איתך?

כי חשוב לי מאוד לעזור לכמה שיותר נשים ולהגדיל את הקהילה שלי.

Brith Cards רונית הקלפים עם קלפי
רונית עם קלפי Brith Cards הקלפים

למה זה כל כך חשוב לך?

כי אני בעצמי חוויתי משברים והייתי במקומות נמוכים בחיים שלי והיעוד שלי הוא לעזור לכמה שיותר נשים להפטר מהסטרס ולחוות ודאות ולקבל כלים מטורפים כדי להעצים את עצמן עכשיו! 

כדי שאחרי שהמשבר הזה יסתיים הן ידעו איך לחזק את עצמן ולאהוב את עצמן ולדעת שזה אפשרי עבורן!

איך אפשר להגיע אלייך?

אני נמצאת ברעננה היום אי אפשר להגיע אלי פיזית, אבל אין שום בעיה לפגוש אותי. 

הפכתי את הקליניקה שלי לחמ”ל אינטרנטי – היא לא צריכה לצאת מהבית היא לוחצת על הלינק וממלאת את הפרטים משלמת ואנחנו קובעות פגישה ביומן. כזה פשוט. 

אולי יעניין אותך – הפגישה שתעזור לך לקבל תשובות מדוייקות מהעולם מעבר כדי שתוכלי לחוות רוגע ועוצמה וכלים כדי להעצים את עצמך כבר היום.  לחצי כאן ותוכלי לפגוש את רונית ולקבל הדרכה מדויקת עבורך


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.