בעקבות המשבר: הזדמנות אמיתית לזמן שפע, שגשוג והצלחה מהבית 

במרוץ המטורף של החיים, בין העבודה, הזוגיות והילדים, הרבה נשים חיות בתחושת החמצה. מיכל רונן מנצלת את תקופת המשבר על מנת לערוך שינויים בעיצוב ובאנרגיית הבית, כך שיסייעו לנו להגשים את המטרות שנזנחו ולמגנט לחיינו יותר שפע, הצלחה ושגשוג. יצאנו לבדוק!

מיכל רונן: שיטה סודית ליצירת שפע, שגשוג והצלחה מהבית
מיכל רונן: שיטה סודית ליצירת שפע, שגשוג והצלחה מהבית (צילום: רחלי חי מנין) 

במרוץ המטורף של החיים, בין העבודה, הזוגיות והילדים, הרבה נשים חיות בתחושת החמצה; בין אם זו הרומנטיקה שנעלמה תחת ערמות הכביסה, או הקריירה שנתקעה – לכל אחת מאיתנו יש משאלות שטרם הספקנו להגשים. אנחנו אומרות לעצמנו שוב ושוב שמתישהו זה יקרה, אך נוטות לדחות את האושר למועד עתידי בלתי ידוע בגלל השגרה העמוסה. “הקורונה נותנת לנו הזדמנות נדירה”, אומרת מיכל רונן, יועצת פנג שווי בכירה. “ההפסקה הזו באמצע החיים גורמת לנו לשנות פרספקטיבה ולהתרכז ברצונות וביעדים שהזנחנו בעבר. ההתכנסות בבית מאפשרת להתמקד באנרגיה ובאווירה הביתית, ולערוך שינויים בעיצוב הבית שיסייעו לנו להגשים את המטרות שלנו ולמגנט אלינו שפע, הצלחה ושגשוג”. תוכנית הליווי החדשה של מיכל כבר מסייעת לעשרות נשים להשיב את תחושת הביטחון והסיפוק לחיים. הצלחנו לתאם 45 דקות קצרות עם מיכל רונן לריאיון קצר, על מנת לנסות להבין כיצד היא מצליחה לחולל שינויים מרחיקי לכת בחיים באמצעות שינויים קלים ומהירים בעיצוב הבית. 

מיכל, הרבה נשים חשות בצורך לשיפור מצבן בתחומי החיים השונים, כיצד השיטה שלך מסייעת ללקוחות שלך לחולל שינוי בחייהן? 

תראה, פנג שווי זו שיטה העוסקת בסדר, ארגון ותכנון של הסביבה והשפעתה על חיי האדם. המקור שלה הוא בסין, שם היא מקובלת כבר מאות שנים. במאה השנים האחרונות התפשטה השיטה למערב ומיליוני אנשים ברחבי העולם, כולל ידוענים, אנשי עסקים ומובילי דעה, עושים בה שימוש. רוב האנשים כלל לא מודעים לעובדה שלבית יש השפעה על מה שקורה בחיים שלנו. אנחנו לא מקשרים בין שינויים שאנחנו עושים, אם זה מעבר למקום חדש או בשינויים בתוך בית קיים לבין שינויים במצב הכלכלי, הבריאותי או הזוגי שלנו.  

עד לפני חמש שנים, גם אני לא הייתי מודעת לכך, אבל כשנחשפתי לשיטת הפנג שווי והתחלתי ליישם אותה בביתי, הופתעתי כשהרגשתי בשינויים מהירים ומשמעותיים בחיי. כך למשל, חיפוש דירה של למעלה משנה הסתיים בהצלחה ארבעה ימים לאחר שתליתי חפץ אחד בלבד. וזו רק דוגמא אחת; הרגשתי שהשליטה חוזרת לידיים שלי. החוויה הזו ורבות נוספות גרמו לי להפיץ את הידע כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהשפע שיש לפנג שווי להציע. כשהתחלתי ליישם את העקרונות של השיטה גם על אחרים בשיטתיות מסוימת, ראיתי לנגד עיניי שינויים מהירים לטובה אצל כולם בדיוק כמו שקרה אצלי. עם הזמן שמתי לב שזה עובד על כולם באותה מידה, בין אם אתה מאמין בפנג שווי או לא. 

אולי יעניין אותך: התוכנית החדשה שמשגעת מאות נשים ברחבי הארץ 

ספרי לנו קצת על השיטה שלך. איך זה עובד? 

בכל בית קיימות גם אנרגיות טובות וגם שליליות וההשפעה שלהם על החיים שלנו משתנה בהתאם לנתוני הבית. האנרגיות הטובות יגרמו לנו להרגיש אנרגטיים ושמחים והן יבואו לידי ביטוי בתחושות אומץ, ביטחון עצמי ומזל טוב בחיים. ואילו האנרגיות השליליות תבואנה לידי ביטוי בקשיים כלכליים, קשיים במערכות יחסים, ריבים, צעקות, חוסר סבלנות, עצבנות ולעיתים בבעיות בריאות שונות. 

באמצעות נוסחה מדויקת שלוקחת בחשבון נתונים המבוססים על מיקום גיאוגרפי, שנת הבנייה והתכנון הספציפי של הבית, אני בונה מפה שבעזרתה אני יכולה לדעת היכן ממוקמות האנרגיות השליליות ואיפה האנרגיות החיוביות באותו מקום. לאחר זיהוי המקומות הבעייתיים, אני תולה חפצים מיוחדים שמטהרים ומנטרלים את אותן אנרגיות שליליות ומחזקים את האנרגיות החיוביות. לאורך הזמן הקשיים בחיינו מתחילים להתפוגג, נחוש שינוי לטובה באווירה בבית בתחושת האומץ, הביטחון והרוגע בחיינו וזה יבוא לידי ביטוי בצירופי מקרים ממוזלים ובתחושה שהדברים מסתדרים בדיוק לטובתנו.  

איך את מסבירה את אחוזי ההצלחה הגבוהים בתוכנית הליווי החדשה שלך? 

הרבה חושבים שבשביל ליצור שינוי משמעותי באמצעות פנג שווי צריך לעצב מחדש את הבית ולעשות שינויים גדולים, אבל זו תפיסה מוטעית. על אף שהייעוץ שלי כולל הרבה מאוד המלצות ומידע, ומתאים גם למי ששוקל שיפוץ ועיצוב מחדש של הבית, השיטה שלי שמה דגש עיקרי על צעדים פשוטים וקלים לביצוע שיכולים להביא לשינוי משמעותי ומהיר, מבלי לשנות את עיצוב הבית ובלי הוצאות כספים מיותרות. אפילו הוספה של חפץ מסוים במיקום ספציפי בבית, כבר מייצרת שינויים חיוביים מורגשים. אותם חפצי פנג שווי מיוחדים, מטהרים אנרגיות שליליות בבית ויוצרים ככל שעובר הזמן יותר איזון והרמוניה בכל תחומי החיים, וכתוצאה מכך תחושת הביטחון שלנו עולה. 

 בלעדי: השיטה שמטהרת אנרגיות שליליות מהבית ומהחיים
     בלעדי: השיטה שמטהרת אנרגיות שליליות מהבית ומהחיים (צילום: רחלי חי מנין)

תראה לדוגמא את הסיפור של אחת הלקוחות שלי. לפני כשלוש שנים שיראל הזמינה אותי לעזור לה לעצב בית חדש שהיא עברה אליו. לאחר שבניתי את המפה של הבית, ראיתי פוטנציאל גדול של האישה בבית לצאת לעצמאות אם הממ”ד יהפוך ממחסן לחדר שממנו תעבוד. בהתחלה כשהיא שמעה את זה היא נרתעה ואמרה שהיא בחיים לא תהיה עצמאית, על אף שזה תמיד היה החלום שלה, שהיא חוששת מהויתור על הנוחות והביטחון בעבודתה כשכירה. כבר במפגש הראשון תלינו פעמון רוח באותו ממ”ד ונתתי לה המלצות נוספות ליישום בהמשך. בחודשים שלאחר מכן שיראל שינתה מיקומים והוסיפה תמונות ופריטים דקורטיביים בהתאם להמלצות שלי. כחצי שנה לאחר מכן, שיחת טלפון מפתיעה ממנה בישרה לי שהיא החליטה ללכת על דרך עצמאית ושהיא הולכת לפתוח באותו ממ”ד סטודיו ללימודי אופנה. 

שנתיים לאחר מכן, התקשרה שוב לספר לי שהיא החליטה להתרחב ולחפש מקום חדש גדול ומרווח יותר. ההצלחה של העסק הפתיעה את שתינו, איך שהכול קרה ועדיין קורה כל כך מהר בלי הרבה מאמץ. שיראל מספרת שמאז שהיא משלבת את השיטה בחייה היא מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמה, ובעיקר שדברים מגיעים אליה יותר בקלות ובדיוק לרצונות שלה. תחושת השפע בכל תחומי החיים מאז היא לא רק בגדר חלומות, אלא שפע שמתממש ומשתקף פיזית גם בחייה ויותר מתמיד היא באמת מגשימה את עצמה. 

מיכל, הזכרת את תוכנית הליווי החדשה שלך, מה יש שם? 

מדובר בתוכנית ליווי אישית ששמה דגש על פנג שווי פרקטי והשגת תוצאות מורגשת בשטח באופן מהיר ואפקטיבי. התקופה האחרונה והשהות הממושכת בבית הציפו אצל רבים מאיתנו בעיות בתחום הכלכלי, הזוגי והאישי. בניתי את התוכנית הזו במטרה לאפשר לכמה שיותר נשים לחוות שיפור מוחשי באווירה בבית ובתחושת הביטחון העצמי והכלכלי שלהן. בחודשים האחרונים למדנו להעריך יותר את הסביבה הביתית ואת החשיבות וההשפעה שלה על מהלך החיים שלנו, זה הזמן לדאוג לבית ולהרגיש איך שינויים קטנים בתוכו יוצרים שינויים גדולים בכל תחומי החיים.  

אני מציעה חבילת ליווי של מספר מפגשים; במפגש הראשון, נכיר אחת את השנייה בבית שלך ונבנה לו מפה ייחודית כדי להבין היכן ממוקמים המספרים “הבעייתיים”, ונתלה יחד חפץ מיוחד שכבר יתחיל לעשות ניקוי וטיהור של חלק מהאנרגיות השליליות בבית. במפגשים הבאים אנחנו נדייק את ההמלצות ונתלה חפצים נוספים שיובילו לשינויים משמעותיים יותר. את כל החפצים תקבלי ממני כך שאין לך ממה לדאוג, מאיפה להשיג וכמה זה יעלה. 

ולקוראות שלנו שרוצות עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אם את רוצה לקחת את החיים שלך בידיים וליצור שינויים משמעותיים ומורגשים באמת, מלאי פרטי קשר בלינק הבא, לשיחת התאמה קצרה חינם וללא התחייבות. בשיחה נגלה יחד איך השיטה שלי יכולה לעזור לך לזמן יותר שפע, שגשוג והצלחה לחייך.   

לחצי כאן ליצירת קשר עם מיכל לשיחת התאמה ללא התחייבות 

מיכל רונן: מובילה נשים לביטחון כלכלי והגשמה עצמית
מיכל רונן: מובילה נשים לביטחון כלכלי והגשמה עצמית (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.