בעקבות עונת הסגרים: הזדמנות נדירה למתאמנים צעירים שמשקיעים שעות על גבי שעות מזמנם החופשי באימונים לשמור על השיגרה והתוצאות ע”י תזונה נכונה מוכנה בקלות כבר ממחר בבוקר.

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות אלפי מתאמנים בחשש וחוסר אונים ומתקשים לשמור על הגוף החטוב שעבדו בשבילו כל כך קשה עקב ההגבלות על מרחק התזוזה בחוץ. התחליף בדמות אימונים ביתיים לבד- לא הביאה את התוצאה. יוני קרוניש, מומחה לחיטוב הגוף מרגיע את החשש ומספר על תוכנית החירום שייצר במטרה להביא פתרון מידי לכל המתאמנים כדי שלא יתחילו לעלות באחוזי השומן ולאבד את תוצאות הגוף החטוב שעמלו עליו כל כך קשה. יצאנו לבדוק!

יוני קרוניש, מומחה לחיטוב הגוף, מדריך עשרות מתאמנים לגוף חטוב ואסתטי. (צילום: ניר סלקמן)
יוני קרוניש, מומחה לחיטוב הגוף, מדריך עשרות מתאמנים לגוף חטוב ואסתטי. (צילום: ניר סלקמן)

החלום המבוקש לגוף חטוב ואסתטי רק מתגבר עם הזמן, והאתגרים העומדים בין המתאמנים הצעירים לחלום שלהם רק מתרבים. הסיבה העיקרית לפי יוני קרוניש היא שמתאמנים מתרכזים בפן הפעילות הגופנית אבל לא נותנים חשיבות רבה לתזונה שלהם ביום יום. למעשה מנסים מלא שיטות שעולם הדיאטות מציע אבל לרוב רק אחוז קטן מצליחים באמת לראות תוצאות.  

יוני, אלפי מתאמנים נכשלים שוב ושוב בניסיון לחטב את הגוף שלהם גם אם הם מתאמנים בחדר הכושר, בפארק או בבית. מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

תראה בני, יש המון פתרונות חיטוב בחוץ, המון אימונים וסוגי ספורט שונים בין אם בחינם ובין עם השקעה כספית בבעלי מקצוע בתחום הדיאטות. כמעט כל השיטות מבוססות על עקרונות ‘נחמדים ועקיפים’ שלא עובדות לטווח הארוך. חלקם נותנות תוצאות לשבוע שבועיים ומעלות אותך פי 2 בחזרה אחרי זה כי הרעב והחשק למתוק תמיד מנצח. חלקם כל כך רובוטיות וחסרות גיוון בלי אוכל טעים או חטיפים שלא עובר חודש ואתה בדיכאון ומתייאש עם חשקים בלתי הגיוניים למאכלים רווי סוכר ומתוקים עם בור ללא תחתית.  

בסוף היום כמעט כל השיטות מתעלמות מהעובדה שלפני כל שיטה כזו או אחרת, יש חוק אחד שחייב להתקיים בחיי היום יום של מי שרוצה לרזות והתחטב. החוק הזה לא קל אבל מאוד פשוט- מאזן קלורי שלילי. ברגע שמבינים את החוק הזה (והרוב לא), זה נותן הרבה יותר חופש בתהליך ההרזיה והחיטוב כי הוא מרכך את כל החוקים האחרים בצורה משמעותית. אתה יכול לסיים את היום כמו בנאדם, עם תיאבון וחשקים. זה גורם למצפון שלך על המחשבה לנשנוש טעים לרדת לרמת הבנה שזה בסדר גמור לאכול את מה שאתה רוצה כל עוד אתה מקיים את החוק הזה. 

השיטה שאני יצרתי מורכבת מכמה שלבים שיוצרים את הפורמולה שלי להרזיה וחיטוב הגוף. הפורמולה פשוטה ובו זמנית מאוד מיוחדת בעיקר בגלל שהשיטה שמה את הגוף במצב שריפת שומן 24/7 והכל עובד עם תזונה בצורה טבעית. אם מתאמנים ברחבי הארץ ידעו לאכול בצורה נכונה ומתאימה לפי הפורמולה של השיטה הזאת, יוכלו גם לאכול אוכל יותר טעים. לא יצטרכו לוותר על כל כך הרבה פחמימות, ממתקים ושטויות. בנוסף, בסוף היום במידה ויחרגו ממאזן הקלוריות שלהם, ייגרם הרבה פחות נזק אם בכלל, לעומת מקרה של יום רגיל אצל רוב האוכלוסייה שלא מנצלים את הפורמולה הזאת, ולרוב אפילו עושים ההפך שגורם להרבה יותר נזק. 

אולי יעניין אותך גם: תוכנית התזונה לחיטוב הגוף החדשה שמשגעת מתאמנים צעירים ברחבי הארץ

אוקיי ומה כל כך מיוחד בפורמולה הזאת שגורם לה לעבוד כל כך טוב? 

אז ככה…צריך להבין. יש לנו בגוף רקמות שריר ושומן. בהתאם לגנטיקה שלנו, לכל מבנה גוף יש יכולת חילוף חומרים שונה. זה אומר במילים פשוטות, שלכל אחד ואחד מאיתנו יש יכולת טבעית של הגוף לאגור את המזון שנכנס לגוף שלנו בתאי שומן או בתאי שריר.  

לצערנו, מי שיש לו גנטיקה שאוהבת לאגור שומן, יכול כבר להבין שאחוזים גבוהים יותר של אוכל שנכנס לו לגוף, נכנס ונקלט בתאי שומן יותר מאשר בתאי השריר. איך אנחנו יכולים ‘לעקוף’ את זה? כשאנחנו קמים בבוקר, יש לגוף תגובה טבעית לריקון תאי השומן, במידה ולא נכניס קלוריות כלשהם או לפחות מאכלים שהגוף קולט כסוכר (גלוקוז- גליקוגן). חוץ מזה, ככל שהיום עובר ככה תאי השומן פתוחים פחות ופחות לקליטת מזון. אז אם לא אכלנו בבוקר, גם נתנו ליותר שומן להישרף ולהתרוקן וגם דחינו את הזמן שבו כן נאכל, לזמן שבו האוכל הרבה פחות נקלט לתאי השומן… הרווחנו כפול. 

לעומת זאת, אם כן נאכל בבוקר ובמיוחד מאכלים שהגוף קולט כסוכר, כביכול ביטלנו את הכמות והמהירות של קצב שריפת השומן בהמון אחוזים. למה? כי האוכל נכנס גם לתאי השומן ורק ממלא אותם בבוקר במקום לשחרר ולרוקן אותם. רק עצם השימוש בטכניקה הזאת- לא לאכול כמה שעות בבוקר יכולה לעשות פלאים. במיוחד לאנשים שמאוד קשה להם לרזות. מי שרוצה לרזות ולא קשה לו כל כך…אנשים כאלה בכלל ירוויחו המון מזה. יש עוד המון מה להסביר ולפרט על הפורמולה, אבל זה אחד מהעקרונות שאיתם אני עובד בשיטה שלי: “מכונה לשריפת שומן”. 

מחקרים שמראים את ההשפעה של קלוריות מאבות מזון שונות בדיאטה שלנו, כמובן לאחר שאנחנו כבר נמצאים במאזן קלורי שלילי.
מחקרים שמראים את ההשפעה של קלוריות מאבות מזון שונות בדיאטה שלנו, כמובן לאחר שאנחנו כבר נמצאים במאזן קלורי שלילי. (צילום מסך)

זה ממש פשוט לרדת במשקל ולחטב את הגוף ברגע שהתזונה תופסת מקום בצורה ובכמות הנכונה. תראה את הסיפור של לקוח שלי, נ’ (השם המלא שמור במערכת). עד תחילת שנות ה20 שלו כבר ניסה במשך שנים לרדת במשקל ולא כל כך הלך לו. אז הפסיק לנסות, התייאש ועלה 15 קילו וכבר חשב שזה אבוד לגמרי בשבילו… 

בטח אתה מכיר את זה שפעם בכמה זמן יש לך הבזק מוטיבציה שמרים אותך ונותן לך תקווה רגעית ורצון לעשות מהפך כאן ועכשיו ושהפעם זה יצליח. אז נ’ פגש אותי באירוע בתחום עניין משותף לנו וכשהצגתי את עצמי והסברתי למה רוב השיטות לא עובדות נפל לו האסימון שהוא לא ידע את חוק מספר אחד להצלחה בהרזיה וחיטוב הגוף. אז קבענו פגישה אחד על אחד, רשמנו תוכנית פעולה למטרה שהוא רצה להשיג ויצאנו לדרך. לא, זה לא היה קל בהתחלה ולא אנסה לשקר בעניין הזה. לפתח הרגלים חדשים לא בא ברגע אחד, אבל כעבור כמה שבועות כשהוא נתן מעצמו 100% לתוכנית, התוצאות הראו את עצמן. הסיפוק והמשמעת העצמית שלו עלו לשמיים ואחרי חודשיים הוא התעורר עם 10 ק”ג פחות. 

שמעתי שלאחרונה יצרת תוכנית תזונה לחיטוב הגוף בשם מכונה לשריפת שומן…מה יש שם? 

שמעת נכון. זו תוכנית תזונה מלאה שמהווה פתרון מידי למתאמנים ואנשים שרוצים לרזות ולהתחטב עם תוצאות כבר תוך 7 ימים. עם או בלי אימונים. בין אם הם מבינים מה הם עושים ויש להם ניסיון או שהם לא יודעים בכלל מאיפה להתחיל. אנחנו מתחילים עם שיחת ייעוץ להבנת הבעיה, כמה שיטות ניסו כבר ומה המטרה לחודשים הקרובים. בנוסף, יש תוכניות אימונים לבית ולחדר הכושר כבונוס למי שרוצה להעיף את התוצאות שלו לרמה הבאה. 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק מיוחד למתאמנים צעירים שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת אבחון קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף. 

הנה הלינק שקיבלתי מיוני – לחץ כאן! 

יוני קרוניש, מומחה לחיטוב הגוף, מייסד תוכנית החיטוב מכונה לשריפת שומן למתאמנים צעירים
יוני קרוניש, מומחה לחיטוב הגוף, מייסד תוכנית החיטוב מכונה לשריפת שומן למתאמנים צעירים (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.