אפי קפיטל קיבלה היתר בניה לפרויקט באור עקיבא

רועי אוליניק, סמנכ"ל השיווק של החברה מבהיר בתגובה, "אור עקיבא חווה תנופת בניה משמעותית בשנים האחרונות והעיר מחדשת פניה. רוכשים רבים גילו את היתרון הגדול של עיר שעוד לא מיצתה את עליית המחירים".

חברת אפי קפיטל קיבלה היתר בניה לחמשת הבניינים הראשונים בפרויקט OPARK בשכונת נווה אור באור עקיבא.

השכונה תוקם על שטח של 48 דונם, ותכלול 400 יח”ד שיתפרסו על פני 10 בניינים בני 7-12 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

בצמוד לבניינים החברה מקימה פארק ירוק בשטח של  12 דונם עם מתקנים ומשחקים לתינוקות, לנוער ופינת ישיבה להורים. השכונה גובלת בקניון אורות ממזרח ושכונת הקוטג’ים היוקרתית גני אור מדרום. השכונה נמצאת מרחק הליכה ממרכז העיר.

דירת 4 חדרים נמכרת החל מ-1.35 מיליון שקל ודירת 5 חדרים החל מ-1.395 מיליון שקל.

לדברי רועי אוליניק, סמנכ”ל שיווק ומכירות בחברת אפי קפיטל, “אנחנו שמחים להתקדם בהקמת הפרויקט, שמאפשר למשפחות צעירות לרכוש דירה חדשה במחיר שפוי. אור עקיבא חווה תנופת בניה משמעותית בשנים האחרונות והעיר מחדשת פניה. רוכשים רבים גילו את היתרון הגדול של עיר שעוד לא מיצתה את עליית המחירים, והשילוב של מיקום נגיש במרכז הארץ לצד מחירים אטרקטיביים מוביל לביקושים גבוהים”.

חברת הנדל”ן אפי קפיטל החלה את פעילותה בשנת 2006 ופעלה בעיקר באזור חדרה. החברה מתמקדת כיום בדיור בר השגה, עם כ-2000 יח”ד בשלבי תכנון וביצוע שונים.