בשורת החוכמה הרפואית העתיקה שכבר סייעה לאלפי נשים: אפשר גם בלי הורמונים, כימיקלים ותופעות לוואי

יוזמה שהחלה בבית צנוע של חכם ירושלמי לפני עשרות שנים הפכה למפעל חיים שוקק של מוצרים טבעיים המופקים מצמחים ומסייעים לפתור בעיות רפואיות רבות באופן פלאי וללא תופעות לוואי. הכירו את החברה שמציעה פתרונות טבעיים לבעיות רפואיות, עם סדרת דגל לבעיות בתחום רפואת הנשים – פוריות, תופעות בהריון, אנמיה, ורידים, מחזור, ועוד

״המוצרים טובים ומועילים מאוד בנושא פוריות״
״המוצרים טובים ומועילים מאוד בנושא פוריות״ (מקור: יח״צ)

שנים ארוכות בתחום השיווק לא הכינו את דבורי קרנובסקי לשיחות הטלפון האלה, שמגיעות אליה בכל שעה. בעיקר על בעיות פוריות, ביוץ והורמונים, אבל גם על ציסטות, ורידים ברגליים, צירים מוקדמים בהריון, אנמיה, כאבי מחזור, ועניינים רבים אחרים מעולם המרפא של נשים, ולא רק. קרנובסקי הירושלמית, אם ל-8 ילדים, עוסקת שנים רבות יחד עם בעלה בתחום השיווק בהצלחה רבה, ושמם הולך לפניהם. לפני כשנה, זכו בני הזוג לקבל שליחות מיוחדת לשמש בתפקיד הגשר בין העבר המרפא להווה הצמא, בהפצת הבשורה של טיפות המרפא הטבעיות המיוחדות המעניקות מזור כבר עשרות שנים, ויוצאות כעת לשוק הרחב במוצרים של חברת mother nature.

טיפות הפלא, שהחלו כמפעל חיים של אדם אחד גאון וחקרן, מבוססות על כתבי רפואה עתיקים שנבדקו יד ביד עם מדע הרפואה. באמצע המאה הקודמת שמעו על גדולתן ויעילותן רק בסביבה קטנה ומצומצמת, עד שהצלחתן העצומה חצתה גבולות גיאוגרפיים וביקשה להתפרץ ולהגיע גם לקהל הרחב שעוד לא שמע על הפתרון המופלא. חברת mother nature מייצרת כיום את המוצרים, המבוססים על אותן נוסחאות עתיקות וחכמות, בתשומת לב מרבית והקפדה גבוהה על איכות. המוצרים הינם באישור משרד הבריאות, והם זוכים להמלצות מטפלים ורופאים, וכמובן לאינספור סיפורי מטופלים שזכו לישועה ומצאו מזור לבעיותיהם.

“ישנן בעיות רפואיות רבות שלא תמיד מוצאות מענה הולם ובריא ברפואה הקונבנציונאלית, ולנו יש פתרון. מהלך הגדילה והייצור במפעל הופך את הפתרון לנגיש יותר ומאפשר לנו לספק אותו ליותר אנשים”, מספרת קרנובסקי.

לאילו סוגי בעיות יש לכם מענה?

“למגוון בעיות. בעיקר בעיות נשים – כמעט כל מה שתעלו על דעתכם בתחום, שרבות מכירות לצערנו מקרוב. אבל קודם כל ולפני הכול, ומניסיוננו מדי יום – המוצרים טובים ומועילים מאוד בנושא פוריות. בנושא זה מגיעים אלינו טלפונים רבים עם שאלות של נשים שחולקות את הכאב הגדול ביותר שלהן. ומספר חודשים אחר כך גם טלפונים משמחים ביותר של ‘תודה’, לאחר שהצליחו להיכנס להריון וללדת. מוצרי החברה יכולים להיות יעילים מאוד ולהצליח היכן שלעיתים הרפואה כשלה, ובלי כמויות ההורמונים העצומות שמציעה הרפואה, שברור שאינן באות בהרמוניה עם הגוף. המוצרים הטבעיים עובדים בהרמוניה ובזרימה טבעית עם הגוף”.

לחברת mother nature ליין של 70 מוצרים באישור משרד הבריאות, ובכשרות גבוהה
לחברת mother nature ליין של 70 מוצרים באישור משרד הבריאות, ובכשרות גבוהה. (מקור: יח״צ)

אולי יעניין אותך גם:

טובת החולה לפני הכל

לחברת mother nature ליין של 70 מוצרים באישור משרד הבריאות (ובכשרות גבוהה). אחת מסדרות הדגל היא לנשים, ומוצריה מציעים מענה לבעיות רבות שפוקדות את האישה במעגלי חייה. החל מבעיות פוריות, בעיות בהריון ועד אחרי הלידה, וגם לבעיות שכיחות אחרות שפוקדות נשים. לכל תקופה ובעיה ישנה פורמולה שתיתן מענה טבעי והולם לשיפור איכות החיים.

דבורי, שנולדה בעלת אופי של נתינה, משמשת אוזן קשבת ומייעצת בהתמסרות והכלה לפונים ולפונות אליה, החולקים את הנושאים האישיים והאינטימיים ביותר שלהם. “זו שליחות של ממש”, היא אומרת.

המילה “שליחות” היא גדולה ורבת עוצמה…

“את מבינה שזו שליחות כשאת מצליחה לסייע לנשים שפונות אלייך מתוך סבל, ומשתפות בדברים הכי רגישים ונוגעים, ואז כשהן מתקשרות אלייך ובדמעות חולקות איתך שהצליחו בזכות המוצרים להיקלט להריון, וכעבור כמה חודשים משתפות שנולד להן בן בריא, או בת בריאה. כשזוג מתקשה להביא ילד לעולם מדובר בסבל נפשי רב, וגם פיזי, כי הטיפולים שמציעה הרפואה הם אגרסיביים במקרים רבים, ונעשים מתוך דחף להצליח בכל מחיר, מבלי לחקור את שורש העניין. המוצרים שלנו מצליחים לסייע לבעיות פוריות ובעיות מורכבות אחרות שהרפואה הקונבנציונלית לא תמיד מצליחה לפתור. וגם אם כן – יש לזה תופעות לוואי ומחיר שהגוף משלם. ההורמונים שמגויסים לנושא הפוריות מסוכנים ומשבשים את הזרימה הטבעית של הגוף”.

וכיצד עובדים המוצרים שלכם?

“המוצרים של mother nature מקורם בפורמולות צמחים מיוחדות טבעיות לחלוטין שלעולם לא מזיקות, ומעודדות את זרימת הגוף לפתור בטבעיות את המחסומים שעוצרים אותו מלתפקד כראוי, וזאת בלי ההורמונים והתרופות. אנחנו מכירים מקרוב סיפור של חבר ורעייתו שחיכו לילד 9 שנים עם טיפולי פוריות הורמונליים, ולאחר שנולד הילד האישה חלתה במחלה הקשה בגלל כמויות ההורמונים שצרכה במשך שנים. לעיתים הרופאים נותנים יד חופשית מדי לחומרים מסוכנים, ולנו יש פתרון טבעי – ריכוז של צמחים שעושה רק טוב לגוף. חשוב במשך כל הדרך לא לשכוח את החולה, לחשוב עליו ועל טובתו”.

הבשורה שצמחה במטבח קטן וצנוע

הרב והחוקר שפיתח את פתרונות המרפא שהפכו לטיפות ולקפסולות של mother nature הנמכרות כיום בכסות מודרנית הוא הרב אברהם יורוביץ’, שחי ופעל בירושלים בתחילת המאה הקודמת. יורוביץ’ נחשב לגאון, בעל ידע וכושר ניתוח ולמידה מדהים. כבכיר בקהילה שאליו באו להיוועץ, התוודע הרב לאזלת ידה של הרפואה המערבית לפתור תחלואים רבים ובעיות רפואיות בצורה נכונה ובריאה. מתוך כך ביקש למצוא פתרונות טבעיים שיתנו מענה לבעיות הרבות שעימן התייצבו בפתחו, והחל לחקור בספרים ובנוסחאות רפואיות עתיקות. עשרות רבות של ספרים עברו תחת ידיו, ספרי גדולי האומה כמו הרמב”ם, וספרי מרפא, ובמקביל קיים התייעצויות מקיפות עם רופאים ידועים בתחום, ועם תזונאים ומומחים לרפואה טבעית וצמחי מרפא, כשהוא לומד על כוחו של כל אחד מהם, סגולותיו, אופן פעולתו והשפעותיו השונות על הגוף.

במטבח הצנוע בביתו, אוחז במכתש ועלי, ביצע ניסויים וניסיונות, והצליח לרקוח ולפתח נוסחאות מדויקות לעשרות בעיות רפואיות, כשכל נוסחה משלבת מנעד רחב ומדויק של צמחים, וכשכל פרט נלקח בחשבון – כולל תנאי גידול הצמח, עת הקטיף ובדיקת איכות הצמח. אמנות הרקיחה הטבעית הובילה לנוסחאות האולטימטיביות שמובילות לתוצאות הרצויות לכל בעיה.

הרב הגיע להכרה כי בין ידיו בשורה של ממש לבעיות רפואיות אותן אפשר לרפא בדרכים טבעיות מאוצרות טבע טהורים ומבריאים שיניבו תוצאות חיוביות ביעילות ובאופן ידידותי לגוף. שנים לאחר פטירתו המפעל המדהים הזה ממשיך להתקדם ולתפוס תאוצה, כשיותר ויותר אנשים נחשפים למוצרים ונהנים מיעילותם המדהימה והמוכחת.

ורד - תוסף המסייע בהפחתה ניכרת של תופעת דליות ברגלים וורידים נפוחים עד למיגורה לגמרי
ורד – תוסף המסייע בהפחתה ניכרת של תופעת דליות ברגלים וורידים נפוחים עד למיגורה לגמרי (מקור: יח״צ)

הצלחה מגובה בהמלצות רופאים ואנשי מקצוע

בשנים האחרונות הפיתוח והייצור עבר, כאמור, למפעל מקצועי בעל יכולת ייצור גבוהה, לעמוד בביקוש הגואה, תוך שמירת בקרת איכות קפדנית אשר מבטיחה את הדיוק בהרכבת המוצר בצורה האופטימלית שלו.

וכשהכל עובד בהשגחה טובה, ההצלחה אינה מפתיעה – השפעת הפורמולות המוצלחת של מוצרי mother nature באה לידי ביטוי באופן מיידי, מיד עם תחילת השימוש, ובד בבד היא מורגשת גם לטווח ארוך וממושך. מלבד מהמלצות משתמשות ומשתמשים, נהנים מוצרי החברה גם מהמלצות מקצועיות של רופאים ואנשי מקצוע מומחים אשר מפנים מטופלים להיעזר בהם.

הפורמולות, שמשלבות הקפדה על איכות וידע מקצועי, מהוות אלטרנטיבה שיתרונותיה רבים. קרנובסקי: “אנחנו רואים בזה חזון ענק להפיץ את הבשורה הלאה, ולאפשר לכל אחת ואחת בארץ, ובעתיד בעולם, לחזק את המערכת הנשית שלה בצורה טבעית בריאה ובטוחה, וגם ליהנות ממוצרים אחרים שטובים לבעיות שנוגעות לשאר בני הבית”.

מה המלצתך למי שסובל מבעיה רפואית מטרידה?

“המלצתנו היא להיכנס לאתר, ולהכיר את מאגר הפורמולות שלנו שמבקש לתת מענה לרבות מהבעיות המוכרות. אפשר תמיד ליצור קשר ולהיוועץ בנו. אנחנו נשמח להקדים ‘תרופה’ לרפואה”.

למידע נוסף ולהכרת הפורמולות המותאמות לבעיות בריאותיות רבות ומגוונות, ניתן להיכנס לאתר, ולהתקרב עוד צעד לפתרון טבעי ובריא.


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.