גבר, תפסיק להתחנן! איך מין מחוץ לקופסא מביא אותך למקומות שרק חלמת עליהם.

היא טוענת שגם עם כל המידע, האתרים והפתיחות, עדיין יש סודות שיטות/טכניקות שלא כולם מכירים והן שמורות בידי יחידי סגולה ■ וגם חוששת שיש זוגות שעדיין לא הדליקו את האור בחדר המיטות ■ לטענתה גברים שעוד לא התייאשו מלהתחנן בפני בחורות, הם זן שהולך ונעלם ■ היא לא סולחת לאותן נשים שחושבות שההנאה היא רק של הגבר והן מפסידות את אחת החוויות הטובות ביותר ■ והיא בטוחה שסקס מחוץ לקופסא הוא מאסט בכל בית ■ שני דניאל בראיון חשוף.

אישה רוצה את הגבר שיוביל אותה ויגרום לה הנאה

מאת: עידית שני

בצל הביקורות הקשות: שני דניאל מאמינה שהמשפט של נפוליאון היל: ״תשוקה בוערת היא הצעד הראשון בבניית העושר״ הוא הבסיס לשיטה הבדוקה לחיי מין מלאי עוצמה וחידושים. אחרי שהוציאה רב מכר אינטרנטי שהצליח ללמד 12,147 נשים איך לענג את הגבר שלהן היא מסכימה לחשוף את  הטכניקה הסודית העומדת כמכשול בין גבר ואישה למין מהנה ועוצמתי.

״יחסי מין הוא פעולה טבעית בין גברים ונשים שביחד עם כל חלקי הגוף משלבים גם טעם, תחושה, ריח, שמיעה וראיה. וכשכל החושים מתעוררים ומתחדדים בזמן האקט  – החגיגה רק מתחילה. אני גיליתי, ששני הצדדים רוצים סקס פראי ללא עכבות שמשאיר את הסדינים מקומטים, את השמיכות זרוקות על הרצפה, את כל השכנים ערים, ואתכם, מתנשפים בכבדות ומיובשים.

אצבעות, פה, שרירים ורצון לתחושות חדשות, זה החוט שמחבר בין כל ההדרכות שלי. אין סיבה לא לנצל את המשאבים הטבעיים לטובת המטרה שלשמה זוגות חיים, מתענגים ונהנים ביחד.

אולי תרצה לקרוא עוד:

 

כשיש ביניכם אינטימיות ויש אמון הדרך לגן עדן רצופה באורגזמות ללא שליטה

תסבירי לי מה זה ״סקס מחוץ לקופסא״ ?

נשים, גברים ומין! משולש נצחי עם הרבה שאלות מביכות ופנטזיות לא ממומשות.

חוקרים חכמים ואינטליגנטיים ממני כבר גילו שאישה רוצה לדבר, להסביר, לספר, לשפוך את הלב וגבר רוצה אקשן.

זה הזוי, את ואני יודעות מי המובילה בחיי היום יום בבית. אבל כשהם במיטה, אישה רוצה גבר שייקח את המושכות, ידריך ויכוון, אחד שיודע איך להביא אותה לפסגות של הנאה כל שבוע מחדש.

כשאני מדברת עם זוגות נשואים או כאלה שנמצאים בזוגיות ארוכה והלכו קצת לאיבוד בקשר,

שמקיימים יחסים ביום ההולדת שלה וביום ההולדת שלו, האוזניים מאדימות מכעס ומרחמים. זה מה ששיגרה עושה ליחסי מין?

אני לא מבינה מה קרה, זה טבעי שזוגות יכנסו לאיזו רוטינה…

הרוטינה היחידה היא לחדש, לחדש, לחדש.

כשאתה, כן אתה, מפוצץ מאכפתיות ורגישות, בגלל שאתה אוהב אותה ולא רוצה להכאיב לה. מלא בביטחון, בגלל שיש לך את הטכניקה הנכונה ויש לך את הפתרון לכל הסיבות שימסמסו כל התנגדות שיש לה, אין סיבה בעולם שלא תיפתח בפניך הדרך לסקס מחוץ לקופסא.

גבר! תקשיב, מין חוויתי, יצירתי וייצרי עם הבחורה שלך, הוא מיינד בלווינג. תאר לך אותך על מסלול המרוצים נוהג במכונית עם מנוע v8, הספק של 650 כ״ס, שמאיצה מ- 0 ל-100 תוך 3.6 שניות  ומגיעה למהירות של 305 קמ״ש.״

יש…

יש!!

באתרי פורנו לא תמצא את מה שאתה מחפש

מה שאת מספרת, לא מתאים לכל אחת, תני לי סיבה אחת שהיא תסכים לו…

היא תסכים כי הוא בחיים לא יתן שמשהו יכאיב לה.

לפני שהוצאתי את המדריך עשיתי תחקיר ארוך ומעמיק עם עשרות גברים ואחד הדברים הכי חשובים שגיליתי היה: ״אני לא רוצה להכאיב לה, אני רוצה שהיא תהנה״

הסיבה שבגללה אנחנו מדברות היא כי יש טכניקה נכונה, יש דרך לפרוץ את המחסומים המנטליים והגופניים, כשמכירים את הטכניקה הנכונה לא רק שלא כואב, אלא אפילו יותר טוב מ״סקס רגיל״.

״תגידי, איך הגעת ״לתגלית״ הזו?  ולמה שגברים יקשיבו לך?״

״אם לך היה סוד שיכול לתת לאלפי גברים ונשים טכניקות מהנות, מטמטמות, מפנקות ומוטרפות, לא היית רוצה לשתף את זה?

גם אני הייתי שם, בחשכת חדר המיטות. במשך שנים רבות חשבתי שמה שאני עושה הוא הטופ שבטופ. אחרי 2 מערכות יחסים ארוכות עם מאהבים צעירים גיליתי שעם הרצון לחדש ולגוון, השמים הם הגבול! מצאתי שיש דרך להשרות בטחון על האישה ולהמיס כל התנגדות שלה. הבנתי שברגע שהיא נותנת בך אמון מלא – אתה יכול לקחת אותה למחוזות חדשים ולגלות עולמות שנראו לך רחוקים.

תשמעי את זה:

״דורית מספרת על גבר שהיא יצאה איתו במשך שנה וחצי, עם אהבה ואינטימיות. אחרי כמה חודשים שהם היו ביחד, הוא ביקש להגשים איתה פנטזיה שלו. התשובה המידית שלה הייתה ״לא, זה יכאב לי״. הוא הסתכל עליה בעיניים אוהבות, נתן לה נשיקה רכה על השפתיים ואמר לה: ״דארלינג, אני לא אתן לשום דבר לגרום לך כאב, אני פה בשבילך, להדריך ולהראות לך עונג ופינוק שלא חווית עד היום. אני מבטיח לך רק הנאה ועונג, טראסט מי…״

בלילה היא השאירה מאחוריה את כל הדעות הקדומות, הניסיונות הכושלים והחליטה שהיא נותנת לו את כל הקרדיט. לקח לה זמן להשתחרר. והוא, מתנת אלוהים, עמד במילה שלו והדריך אותה  כל הדרך.

תחת הליטופים שלו היא הרגישה בטוחה.

הנחישות והידע שלו, המילים המרגיעות וההוראות המדויקות שהוא אמר לה חיסלו את שארית ההתנגדות שלה. לא עברו להן 10 דקות והיא הבינה מה היא הפסידה כל השנים.

״למה את מייעדת את הטכניקה לגברים ולא לנשים ?״

אני חושבת שכהגבר לוקח את ההובלה, שהוא זה שמדריך ומכוון הוא מייצר אצלה את האמון שהיא נמצאת בידיים טובות שהוא אחראי לקחת אותה למקומות חדשים, מעניינים ומענגים. כשהוא מבין שיש לו פה פריצת דרך ועליה בדרגה. את מבינה לאיזה רמות אינטימיות האקט הזה מביא אותם?

״עם הזמן הבנתי שיש 2 סוגים של גברים: הגבר הראשון שחושב רק על עצמו, נכנס עושה את ענייניו, לא מתעניין ובטוח שהוא מלך העולם.״

״הגבר השני זה האחד שלוקח את הזמן, מלטף, מנשק, משקיע וקשוב. הוא יודע שכמה שהיא מסופקת יותר המין ביניהם אדיר, שכמה שהוא נותן, הוא מקבל כפליים.

״זה הגבר שיבין שהטכניקה מתאימה לו, והוא חייב שהיא תהיה בארסנל שלו״.

״את טוענת שהטכניקה מתאימה לגברים בכל גיל?״

״אין סיבה שלא. קחי למשל את, בנימין, רווק בן 28 סטודנט לכלכה, עם חברה כבר 3 שנים, ״זה נעים, חם, לוחץ ושואב פנימה. הרגשה מטריפה. שנינו חושבים שזה יותר מענג״.

מיכאל, איש גדול עם לב רחב, בן 32 חשמלאי רכב, שקנה את השיטה לפני חצי שנה והתארס לפני חודשיים.

יוני, היפסטר, בן 36 עובד בהייטק, נשוי 9 שנים, סיפר לי שכבר לא היו להם רעיונות חדשים. ״תקשיבי, אין מה להשוות. בינינו, גם הלוק עושה חשק״

ואפילו מוטי בן 51 עם כרס בירה, אחרי גירושים קשים, שהחליט לקחת את המושכות בידיים, מתרגל את הטכניקה והטיפים.״

״ויש עוד משהו שחשוב שתכניסי לכתבה בגלל שנמאס לי לראות גברים נופלים בזה…״

״למה את מתכוונת?״

״היום, כשגבר מופגז בפורנו, רואה נשים מלאות באופן מוגזם במקומות שונים, משמיעות קולות מזויפים, אחרי שהוא מתמכר לזה, קשה לו לחזור למציאות.

מצד שני הגבר הישראלי מחוסן. לא מאמין לכלום. ברגע שאני אגיד לו שיש פה את הטכניקה שתיקח את חיי המין שלו לגבהים שהוא לא מכיר, התגובה האוטומטית שלו בראש היא ״כן, בטח! שמענו, על מי את עובדת?

״אז מה את, בתור אישה, יכולה כבר לעשות ?״

״חושבת כמו אמזונה! המחויבות שלי היא לצייד את הגבר בשיטה שתיתן לו תוצאות עכשיו! ללא סודות וללא הסתרות. ובמקרים קיצוניים תיאורים שישאירו אותו פעור פה… בלי זה אין לי סיכוי.״

״המדריך מיועד לגבר שנמאס לו להתחנן לפירורים ורוצה את המנה העיקרית לפחות פעם בשבוע״

״אחרי הרבה כוסות מים אני מבינה שלמרות הספק והפקפוק שאיתם הגעתי לראיון, אני סקרנית לשמוע עוד ומבקשת משני לתת לגבר שמאס בלשמוע ״לא״ איזה טיפ לפני סיום…

״רוב הגברים אולי יתקשו להאמין שהפנטזיה היא מציאות. אחרי מחקר מעמיק עם 12.147 נשים שלמדו אצלי איך לענג את הגבר שלהן, הבנתי שבשביל אישה: גבר גבר הוא זה שמשליך אותה בתנופה על המיטה, מסובב אותה קדימה ואחורה מבצע בה את זממו ברגישות, נחישות ופראות.״

״רצינות וחוש הומור, בכי וצחוק, שריטות וליטופים, כמו עוד כמה אברים ונוזלי גוף, מתערבבים  כשאתם ערומים ללא בגדים או הסתרות. ברגע שאתה מוסיף טכניקות חדשניות שמשתלבות עם ביטחון עצמי יש לך את השילוב המנצח.

כשהיא מבקשת ממך: ״גע בי פה״, ״עכשיו יותר לאט״ או ״רק עם אצבע אחת״, תעשה את מה שהיא מבקשת. תראה לה שהתענוג שלה חשוב לך באותה מידה שהעונג שלך חשוב לה. אני חושבת שאלו הטיפים החשובים ביותר שלי לגבי ההתחלה של להיות המחזר/מאהב/בעל המושלם.״

גבר תקשיב – גם אם שניכם מזיעים, דוחים ומתנשפים, כי כרגע סיימתם לעשות דברים שאסורים בכמה מדינות אירופאיות מתוקנות, מי יודע, אם עשית את זה מכל הלב, אולי אחרי מנוחה קלה, תוכל לקחת אותה למנה שניה, שלישית ואפילו להגיע לקינוח.״

איך אפשר ללמוד ממך?

״האמת שבדיוק סיימתי לכתוב ולאייר מדריך שמראה את הטכניקה המדעית למין מענג מחוץ לקופסא, מהנה ומיינד בלווינג. אני נותנת לקוראים קישור למדריך שמגלה את הסוד האחד שממיס כל התנגדות ומגלה את הטכניקה הנכונה ליחסי מין מסעירים, אדירים, חזקים ועוצמתיים. דרך אגב, הוא בחינם.

רגע למה את נותנת בחינם?

”אני רואה שאת מופתעת. אני מאמינה גדולה בנתינה, כשאני פותחת לגבר את הגישה לטכניקה שהיא כיפית ומלהיבה ונותנת לו שיטות נוספות מגוונות, יש לו סקרנות לקרוא עוד. תלחץ כאן לראות מה מחכה לך בצד השני.