גיל אורלי: “כשאתה מאבד הכל והמשפחה שלך מצליחה לשרוד את זה – זה אומר שעשית משהו נכון״

מומחה כלכלת המשפחה גיל אורלי
מומחה כלכלת המשפחה גיל אורלי

כשמסתכלים על גיל אורלי עם המשקפיים והכיפה, והחולצה המכופתרת קשה שלא לחשוב על מילים כמו ״כלכלה״, ״פיננסים״, ״ביטוח״.

…אבל מה שלא רואים בתמונה זה את הגבר-גבר מתחת למכסה המנוע, שעושה עסקים כמו חיה בליגה של הגדולים, ״שם את האוכל על השולחן״, ועונד רולקס עדין שנותן ממבט קרוב אפקט קצת שונה.

⇐ אולי יעניין אותך:

אבל יותר מזה: הגבר הזה נותן למשפחה שלו יציבות ובטחון כלכלי שאפשרו להם לעבור תקופות קשות כמו הנקודה בחייו שבה חברת הביטוח מגדל זרקה אותו מהחברה שלו (הכוס המלאה: עכשיו אפשר להשוות אותו לסטיב ג׳ובס שנזק מאפל בשנות התשעים), וגרמה לו לאבד מליונים.

״כשאתה מאבד מליונים והמשפחה שלך עומדת בזה בלי לאבד הכל, זה אומר שעשית משהו נכון…״

את תחושת השליחות הבסיסית של ללמד משפחות ישראליות להתנהל נכון כלכלית, החליף צורך דחוף ובוער ללמד אנשים להתנהל נכון ע״מ לשרוד משברים חמורים, והנוסחא שגיל פיתח עושה זאת ללא ספק.

איילת ורוני ממצפה רמון – תלמידים של גיל הם דוגמא מושלמת. הורים לארבעה ילדים, הזוג עבר תקופת אבטלה קשה של שנה שלמה, לא רק מבלי הצורך להוריד משמעותית את רמת המחייה, אלא גם בלי הדכאון הנלווה לכך, מכיוון וראו בתקופה זו הזדמנות לנצל את הזמן הפנוי להשקעה ולבחינת עסקאות נדל״ן נוספות. לא רק שהם קנו דירה חדשה, השקיעו בקרן נדל״ן והשקיעו במט״ח – הם עשו זאת מבלי השינו צריכים לגעת בפיצויים שהצטברו להם ובקרן ההשתלמות.

״הקורס שינה לנו את כל דפוסי החשיבה״ מספרת איילת, ״וזה איפשר לנו לעבור את התקופה הזאת בלי הרס כלכלי למשפחה ויותר חשוב – בלי הרס נפשי ומוראלי״… אנשים מסביבנו מעדיפים לבכות, אבל אנחנו הבנו שאפשר אחרת״.

גיל נותן 3 הדרכות מלאות על הנוסחא של בחינם לזמן מאוד מוגבל, אפשר לצפות בהן כאן בחינם לשבועיים.

חשוב יותר: אם אתם מכירים מישהו במינוס כרוני או לחילופין מישהו שמרוויח הרבה ולא חי טוב כמו שהוא אמור, או מישהו שמחפש להשתפר בהשקעות… הם כנראה יודו לכם לנצח אם תעבירו להם את הכתבה הזו.

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.