דיווח עדכני מהשטח: ״שגוגל ופייסבוק ימשיכו להילחם. אתם תרוויחו מזה כסף כל יום”

אחרי שכבר הצליח לייצר מיליונים באינטרנט לו ולישראלים רבים, היזם אסי אפשטיין פיתח את שיטת מאנצ'יז הממזרית, טוען, ״אם יש לך 30 דקות ביום להשקיע זה מספיק כדי להתחיל להרוויח. נמאס שאנשים רק מוציאים המון כסף על קורסים שמבטיחים להם להתעשר ולא מקיימים, הפעם אנחנו מכריחים אותך לעשות כסף", הוא אומר בנחרצות

אסי אפשטיין מרצה בכנס משווקים

הכול מתחיל כשאסי אפשטיין, יזם אינטרנט ישראלי מצליחן, החליט יום אחד שנמאס לו. נמאס מהאירוניה של קורסים שצצים כמו פטריות אחרי הגשם, מדברים על ‘לעשות כסף באינטרנט’ ועולים הון, בשעה שמלכתחילה אלו שנרשמו אליהם עשו זאת מהסיבה שהם זקוקים לכסף. אחר כך הרגיזה אותו המחשבה שבשביל לקבל צ’אנס לראות רווחים, אנשים נדרשים להשקיע כסף גם אחרי ״ששרפו״ את כל כספם על הקורסים עצמם: לקנות סחורה, להרים קמפיין, או להריץ מודעה ממומנת, שעולים הרבה. ואם זה לא מספיק, אז ממש מקומם אותו לשמוע כל פעם על כל האנשים שסיימו קורסים יקרים, ותקועים ימים שלמים עם בעיות ללא מענה, ובסוף אחרי שאיכשהו הצליחו להתמודד עם הבעיות, הם אולי רואים רווח מזערי בדרך נס אחרי שבועות וחודשים, וגם זה במקרה הטוב.

אפשטיין החליט שהוא הולך עם כל הידע והניסיון שלו לפצח את הנוסחה, שבה כל אחד יוכל להרוויח מהאינטרנט בדרך זמינה, נגישה ופשוטה, בלי מכשולים ומהמורות שבדרך, ובלי הוצאות נוספות מיותרות שרק מגדילות את החור בכיס במקום למלא אותו. כך נולדה שיטת מאנצ’יז.

 

לקריאה נוספת:

 

 

לחכות לקונים עם המוצר לפני כולם

בכל רגע נמכרים באינטרנט אלפי מוצרים ושירותים. תעשיית הקניות הזו מקבלת דחיפה עצומה מכיוון עולם הוידאו והסרטונים, שמניעים את גלגלי הקנייה במהירות גבוהה יותר מאי פעם. על הקרקע הפורייה הזאת צמחה תעשיית שלמה של אלפי מוצרים חדשים, בעיקר מוצרי מידע, שהקהל משתוקק אליהם, וממתין סקרן וקצר רוח לרכוש אותם. שיטת מאנצ’יז, שפיתח אפשטיין, מאפשרת להעניק לעצמנו יתרון משמעותי ומנצח בעולם שבו הנכס החשוב ביותר הוא…. הקונים.

אפשטיין: “כולנו קונים דברים באינטרנט, זו הסיבה ששיווק באינטרנט עובד. הסוד לעשות כסף גדול הוא – לדעת להביא טראפיק (תנועת גולשים) אם תביא טראפיק, תמכור יפה. וזה החלק שעליו רוב האנשים נלחמים ונופלים – לדעת להביא גולשים שיקנו… אז אני אגלה לך סוד. זה לא מה אתה עושה כדי להביא את הגולשים. זה לדעת מתי, איך ואיפה לחכות עם ההצעה הנכונה כך שיקנו דרכך”.

תן לי לראות שהבנתי נכון… אנחנו לא מחפשים את הקונים אלא הם מוצאים אותנו?

“בדיוק. הפכנו את הגלגל. אנחנו יודעים מתי הקונים הולכים לחפש אותנו, ומחכים להם עם הצעה לרכישת המוצר. פשוט חוסכים להם חיפוש והמתנה. תחשוב על זה כמו על לוח זמנים של הרכבת. אז במקום שנמתין בתחנה שעות לבואה של הרכבת שאנחנו צריכים, במקרה שלנו הרכבת היא הקונים שצריכים את המוצר שלנו. אנחנו יודעים בוודאות מתי הנוסעים, כלומר הקונים מגיעים עוד לפני שהם הגיעו. כשהם מגיעים אנחנו מחכים להם, וקוטפים את הכסף. אנחנו ממש יודעים להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון”.

לדעת לשים את ההצעה שלך בדיוק כשהקונים מגיעים (צילום פיקסביי)

כשתוקף אותנו הרעב המטורף והצורך לעשות כסף מהר….

האינטרנט מגלגל בתוכו הזדמנויות רבות להרוויח כסף. בתוך העולם הזה צץ עולם שיווק השותפים, שיצר הזדמנות אמיתית למיליוני אנשים בעולם ולאלפים בישראל שעוסקים בתחום, להרוויח כסף בסכומים שנחשבים חלומיים עבור רובנו מעבודה מהמחשב הביתי, כל זאת מ”תיווך” במכירת מוצרים שנמכרים בכל מקרה כמו לחמניות טריות בכל שנייה. האפיליאייט׳ס (הכינוי שלהם מאנגלית) יושבים בבית, בוחרים מוצרים שיחפצו לשווק, מכל נישה ותחום, ומקבלים עמלות על המוצרים שנמכרים דרכם. החדשות הן שעם מאנצ’יז אפשטיין משכלל כעת בצורה ניכרת את יכולתו של המשווק לקדם את הצעת השותפים שלו בקלות, להביא המוני קונים למוצר, וליהנות מעמלות רבות מהמכירות.

אז איך קורה הדבר המופלא הזה? אפשטיין מסביר: “כל מה שמעניין אותי הוא למצוא מוצר שאני יודע שאנשים עומדים לקנות בימים הקרובים, ולחכות להם עם וידאו של המוצר שהעליתי קצת לפני שהם מגיעים לקנות, כדי שיקנו אותו דרכי ואני אגזור עליו קופון, בלי לעשות כלום. פחות התעסקות, פחות בזבוז כסף, יותר כסף לכיס שלנו. זו בדיוק המהות של מאנצ’יז – כשיש לך חשק ורעב לעשות כסף, אתה מקבל מענה משביע ומיידי”.

רגע, מה הכוונה לחכות להם עם וידאו? וידאו שאני מכין?

אסי מחייך כמי שצפה את השאלה שלי – “שתי מילים – ‘העתק הדבק’. מה שיפה במאנצ’יז שאתה לא צריך ליצור ולהמציא כלום ובטח לא וידאו… את כל החומרים אני מקבל באופן חוקי מבעל המוצר. כל מה שאתה עושה זה קופי פייסט, ומביא את הוידאו שלך לדף הראשון בגוגל. אני משתמש בנוסחה מדויקת ומוכחת שיצרתי, ושיטה מהירה ופשוטה שנותנת תוצאות והזדמנות אמיתית להרוויח סופסוף כסף באינטרנט במיידי – עשרות ומאות דולרים כל יום. אם אעניק לך הצצה נדירה לפייפאל שלי מהיום – רק משימוש בשיטה של מאנצ’יז, בלי שום תחזוקה, הרווחתי היום 256.77 דולר”.

עמלות של מוצר אחד בערב אחד. חצי שעה של עבודה.

איך אנחנו מגיעים בכלל למוצרים שעומדים למכירה?

“אנחנו בודקים אתרים ספציפיים ייעודיים לנושא של שיווק שותפים, שמודיעים מהם המוצרים העתידים לצאת לשוק, כולל וידאו שאנו רשאים להשתמש בו באישור בעל המוצר. כך – אנו יודעים מראש איזה מילים אנשים רבים ברחבי העולם יתחילו להקליד ולחפש ממש בקרוב, ושאנחנו נחכה להם כבר ממוקמים עם וידאו בטופ של גוגל עם מילות החיפוש המבוקשות!! ברגע שהם עוברים דרכנו וקונים, קיבלנו על זה עמלה…”.

לקריאה נוספת:

שתי הענקיות נלחמות, אנחנו ה”קטנים” מרוויחים

למי שנבהל – בצדק – ממילים כמו “מקום ראשון בגוגל”, “SEO”, ו”קידומי וידאו”, אפשטיין ממהר להרגיע שמאנצ’יז היא שיטה פשוטה וקלה ללימוד ויישום, ועם זאת מכה בעוצמה בברזל החם. בעידן שבו וידאו הוא השחקן העיקרי, מאנצ’יז יכולה להפוך וידאו פשוט ותמים שקיבל, לתרנגולת המטילה ביצי זהב!

“יש כאן מומנטום אדיר שמבעיר ומקרב את החלום לעשות כסף אונליין במהירות שיא”, הוא מסביר בהתלהבות. “מזה תקופה מתנהלת מלחמת עולם שלישית בין גוגל ופייסבוק על תשומת לב הגולשים שמבוססת על וידאו. פייסבוק מקדם חזק תכני וידאו המופיעים בו, ולכן גם גוגל מקדמת באגרסיביות קטעי וידאו בעזרת יוטיוב, השייכת לה. הוידאו מעביר את האינפורמציה בצורה הכי טובה ומעניינת שיש. וזה הופך וידאו לאחד הדברים הכי חזקים בשיווק, אז אם מישהו היום מחפש מוצר, ואנחנו יודעים לתת לו מענה לחיפוש שלו בגוגל בעזרת וידאו, הסיכוי שהוא ייכנס לווידאו שלנו ויבצע משם רכישה הוא גבוה פי 3.64 . כל מה שאני עושה, הוא לנצל את הרצון של גוגל לקדם תוצאות וידאו של יוטיוב בלייב לעמוד הראשון, כדי לתפוס שם מקום ולשים וידאו שלי שמוכר לאנשים מוצר. לפני חודש וחצי עשיתי לייב נדיר. כל הצופים שהשתתפו איתי היו עדים וראו איך הצלחנו בצעדים פשוטים, תוך דקות, להביא וידאו למקום ראשון בגוגל. הכי תכלס כדי לקבל כסף”.

לדעת איך להגיע לדף הראשון בגוגל תוך דקות (צילום פיקסביי)

איך תכלס נכנס אליי הכסף?

“לוידאו שהעליתי אני מצרף קישור שותף אישי שלי – על מנת שיידעו מי מהרוכשים הגיע דרכי, וישלמו לי את העמלות שמגיעות לי. אני מקבל עמלה על כל אחד שקונה את המוצר דרך הקישור שלי”.

המאסטר של הוידאו

זה הרגע להכיר את יכולותיו העילאיות של אפשטיין בתחום הוידאו, שמצליח באופן עקבי לפצח את השינויים התכופים ביוטיוב ולהיות כל הזמן צעד אחד לפני כולם.

אסי, בן 44, הוא איש היי טק מצליח שהפך ליזם אינטרנט שגילה איך אנו יכולים לנצל את המחשב הביתי כדי להרוויח. הוא התביית על תחום הוידאו והפך למאסטר וידאו רשמי כשגולת הכותרת היא שיטת הקאשטיוב שפיתח. השיטה מקדמת בגוגל עסקים, גם מקומיים וקטנים, ומסייעת להם להגיע לתוצאות גבוהות בחיפוש ולהגדיל רווחים בקלות ובמהירות. מיישום השיטה נהנים בעלי העסקים, וגם הקאשטיוברים, שמסייעים לבעלי עסקים להגיע לדף הראשון בגוגל וליהנות מהחשיפה שהוא מקנה .

כעת, את כל היתרונות של הקאשטיוב הצליח אפשטיין לזקק לכלי ממזרי במיוחד, שמשתמש בכל הטוב שיש בחופש שבאינטרנט. כך נוצרה שיטת מאנצ’יז. “הוידאו הוא מכרה הזהב של עולם האינטרנט ולכן בשנים האחרונות הוא הפך לתחום העיסוק העיקרי שבו התמקדתי. עשיתי עליו מחקר, ויצרתי מיליוני שקלים עבורי ועבור הלקוחות. השתמשתי בידע שצברתי ליצור דרכים יצירתיות להשתמש בוידאו גם למי שקורא את זה עכשיו ורק יודע ללחוץ פליי. אנחנו לא יכולים להיתקע מול מומנטום כזה. אגב, אתה יודע מה הכי יפה במאנצ’יז?”.

מה?

אסי צוחק, “זו שיטת מכירה שבה אתה לא מוכר. הכול קורה בלי לעשות מחקרי שוק כדי לגלות מה אנשים קונים, בלי לייצר את המוצר או להחזיק אותו במלאי, בלי להקים דפי אינטרנט, בלי להכין את הווידאו והטקסטים השיווקיים, ובלי להתעסק עם לקוחות או שירות בכלל”.

לא צריך יותר “משכנתא” כדי ללמוד קצת

על קרקע בוערת, מניבה ורווחית במיוחד אפשטיין משיק בימים אלו קורס דיגיטלי קצר, יעיל ומדויק ללימוד שיטת מאנצ’יז שפיתח, עם רצון שכל אחד יצליח, בלי בלבולי מוח ומשיכת זמן מיותרת. מטרת הקורס, שאורכו ארבע שעות, להכשיר אנשים עם ידע אפס להתחיל להרוויח כסף מיד בסופו.

“אני רוצה לתקן רושם רע שיש לאנשים מהרבה קורסים במחירי משכנתא יקרים שמבטיחים ‘לעשות כסף’. ‘מיליון דולר בדקה וחצי’. ‘2.5 מיליון בשלוש שעות עבודה מהבית’. הרבה אנשים רוצים ליהנות ממכרה הזהב של האינטרנט. ובכנות אני אומר – זה לא פשוט, ובטח לא מרוויחים מיליונים בחודש. הרבה מתחילים כשהם מסנוורים לגמרי מהסכומים שהבטיחו להם, ולא מצליחים להתמיד בגלל האכזבה. הקורסים רובם מתישים וארוכים, וכשמסיימים אותם צריך משמעת לשבת שעות ולעבוד, וזה בלתי אפשרי ליישום. אני מציע פתרון לאנשים שרוצים סופסוף תוצאות. להרוויח בנעימים, בלי שקודם שחטו את עצמם בהוצאות מרקיעות שחקים”.

אז איך זה אצלך?

“המטרה היא שכל תלמיד ייצא עם כל הכלים והידע שצריך כדי לעשות מזה כסף. לכן בקורס הדיגיטלי מועבר חומר פשוט ליישום בערב אחד, בלי תיאוריות והסברים מיותרים, בלי לבזבז את הזמן היקר שלך וכסף מיותר על הקורס ולאחריו. המטרה שהיא שתעשה כסף ומהר, כדי להבטיח שלא הוצאת כסף סתם”.

 

שלושה צעדים פשוטים ואתם מרוויחים

שיטת מאנצ’יז בנויה בצורה מדויקת ונוסחתית. “זיקקתי את הידע שלי לשלושה צעדים פשוטים, המניבים תוצאות יחסית מהירות שמייצרות לך כמה עשרות ומאות דולרים בשבוע, ונותנים לך הזדמנות להיכנס לעולם האינטרנט ולהרוויח סופסוף כסף אמיתי”.

תוכל לפרט מהם השלבים?

שלב ראשון הוא לדעת מתי ולאן אנשים הולכים להגיע אוטוטו כדי לקנות. זה הניבוי, ‘כוח העל’ הזה של לדעת לפני כולם. אתה בוחר הצעה שאתה רוצה לקדם כמשווק. בשלב השני, אני תופס מקום בדף הראשון של גוגל בעזרת כלים שיוטיוב נותן לי בחינם, זה ממש כמו שנכנסים לחניון, רואים מקום פנוי, ושולחים חבר לשמור על המקום. אנו שומרים מקום בגוגל עד שאנשים יגיעו לקנות. אחרי שתפסנו מקום, אנחנו עושים קופי פייסט לחומר שקיבלנו מבעל המוצר כדי לחכות לקונים עם הוידאו. כשהם מקישים את מילת החיפוש – אנחנו כבר ממתינים להם בטופ, והכול עם חומרים שיווקיים מקוריים שאנו מעתיקים מאה אחוז חוקית! בתחתית הוידאו מופיע לינק משווק פרטי שלנו, שבעצם מבטיח שהעמלות מהמכירות ייכנסו אלינו. שלב שלישי הוא לראות את התוצאות, את הכסף שנכנס. נכון כיף?”.

ברור! אבל זה נשמע יותר מדי טוב…

“תשמע, אני מודע לאכזבה הרבה שיש מקורסים שמבטיחים לאנשים ‘להתעשר’. במאנצ’יז אני לא מדבר על להתעשר, אלא על להרוויח ובקלות. בלי קורסים מתישים של ימים ארוכים עם חומר לא רלוונטי. המטרה היא בכנות שתקבל גישה ותתחיל לעשות עוד כמה מאות דולרים כל חודש”.

יהיה בקרוב קורס מאנצ’יז?

“כן, ואני יכול לומר שזה עכשיו אפשרי יותר מתמיד להרוויח דרך האינטרנט, בלי לעבור קורס ששוחט אותך כלכלית. מדובר בקורס מדויק מספיק כדי לשדרג את החיים לאנשים שמגיע להם. אני רוצה שהתלמידים יסיימו את הקורס עם רעב גדול להצליח, ויוכלו להסתער על המחשב, ולהתחיל להרוויח משהו. כי זאת בדיוק המהות של מאנצ’יזכשיש לך חשק ורעב מיידי לעשות כסף – זה קורה”.