האם זה הסוף של תעשיית ניתוחי הלייזר? מרכיבי משקפיים ועדשות מגע מכל הארץ לא יכולים להירגע משיטת הנץ הטבעית והחדשה להסרת משקפיים ללא ניתוח לייזר

״שיטה טבעית לשיפור הראייה״ האם זה אפשרי להסיר את המשקפיים ללא ניתוח לייזר כואב, פולשני ויקר? אחרי שהיה צריך לעבור ניתוח לייזר הצליח לשפר את הראייה שלו ל 6/6 בעזרת "שיטת הנץ" שפיתח, סהר רחמים (בן 25 מירושלים) חושף את השיטה ורוצה לקבל סיפוק מזה שבזכותו מאות אנשים ברחבי הארץ משפרים את הראייה בעזרת השיטה שפיתח, האם זה אפשרי? סהר טוען "כן"! הלכנו לבדוק...

יצא לשפר את הראייה בעזרת הנוף של הטבע והשמש "אפשר גם בבית"

>> להרשמה להדרכה לשיפור הראייה בשיטת הנץ

הופתעתי! בחיים לא שמעתי שאפשר לשפר את הראייה בדרך טבעית עד לרמה של 6/6, סהר טוען שאפשר להפוך את מוסכמות הייקום ולעבור ממצב שהראייה רק מתדרדרת ככל שהזמן עובר למצב שהראייה שלנו רק תשתפר עד לרמה של 6/6 ולשפר אותה אפילו בזמן שאנחנו מטיילים בחול.

בתחילת 2012 סהר היה לפני הגיוס שלו לחייל האוויר והיה מרכיב משקפיים ועדשות מגע.

“קח מתנת גיוס, ניתוח לייזר”

זה מה שההורים שלו אמרו לו, סהר עשה את הניתוח וכעבור 8 שנים הראייה שלו עוד פעם התחילה להתדרדר עד שהוא היה צריך להרכיב משקפיים מחדש.

“לא הייתי מוכן ‘ליפול’ שוב לניתוח הלייזר, טעות חיי”

מסתבר שסהר עבר ניתוח לייזר שלא החזיק להרבה מידי זמן…

תשמע, בניתוח הלייזר הרופאים הופכים את החלק החיצוני של העין שלך “הקרנית” למשקפיים, הם בעצם משייפים אותה לקימור בדיוק כמו של עדשת המשקפיים שאתה מרכיב והופכים את הקרנית למשקפיי ראייה.

וכשזה קורה?

מתחילות בעיות אחרות, למשל עד היום אני מסתנוור מאורות בלילה והעיניים שלי כואבות מהר מאוד בגלל שהקרנית שלי פצועה מהניתוח ההוא..

איך להימנע מניתוח הלייזר בעזרת שיטת הנץ ה 100% טבעית

אנשים יודעים שמשייפים להם את הקרנית, זאת הבעייה היחידה?

הלוואי, זאת הבעייה הזניחה ביותר, מה שהרופאים לא מייחסים לו חשיבות זה שכאשר אתה עובר את ניתוח הלייזר אתה ממשיך לעשות את אותם הפעולות שגרמו לראייה שלך להתדרדר מההתחלה, וזאת הסיבה שהראייה שלי ושל מאות אלפיי ישראלים ממשיכה להתדרדר כמה שנים אחרי שהם עשו את ניתוח הלייזר.

“ניתוח הלייזר זה דבר זמני” סהר אומר.

תחשוב על זה לרגע, הראייה לא מתדרדרת סתם, שימוש ארוך ולא מודע מול מסכי המחשב והפלאפון שלנו אחראיים לחלק גדול מבעיות הראייה של הישראלים כיום, בשיטת הנץ אני מלמד איך למצוא את הסיבה האחת והעיקרית שגרמה לראייה שלנו להתדרדר, ואנחנו מטפלים בשורש הבעייה בזכות תרגילים והרגלים נכונים.

הרשמה להדרכה ששם סהר הולך לחשוף את תרגילי הראייה מההרצאה

אז אתה אומר שכדי לשפר את הראייה חייב להפסיק להשתמש במחשב ובסמארטפון?

אני עובד 7 שעות ביום מול המחשב ולפעמים יותר, והצלחתי לשפר את הראייה שלי, אז ממש לא חייב להפסיק את זה, מה שכן חייב זה לעשות הפסקות קטנות שבהם משלבים תרגילי ראייה, ואנחו הופכים אותם להרגליי ראייה עם הזמן.

וכן, הסתכלות מרובה במסכי המחשב היא הסיבה העיקרית שליותר מ 57% מהאנשים בעולם היום יש משקפיים, אבל אם נהיה יותר ספציפיים? בפעולה של הסתכלות לקרוב מסתתרות עוד פעולות קטלניות שאנחנו לא מודעים אליהם שגורמות לניוון חלקים בתוך העין ולמאמץ ענק! וככה הראייה שלנו מתדרדרת.

הבעייה היא שאנחנו לא מודעים לכל החלקים האלה והם מתנוונים עם הזמן ומפסיקים לעבוד, כשאנחנו חושבים שאין מה לעשות עם הראייה שלנו ושצריך “כולה להסתכל” אנחנו עושים טעות חמורה מאוד!

עומס רב על חלק אחד של העין וחוסר מודעות לאיך באמת צריך להסתכל נכון יותר, צרור של טעויות קטלניות שגורמות לראייה שלנו להתדרדר בקצב מסחרר ולהגיעה למידות אסטרונומיות במשקפיים.

וכאשר הרופאים בכלל לא מודעים לזה ולא למדו את הדברים האלו, הם ואנחנו מאמינים שאין מה לעשות לגביי זה, המטרה שלי היא אחת וברורה מאוד, לשבור את המיתוס הענק שהאכילו אותנו במשך שנים…

שאי אפשר לשפר את הראייה, שהיא רק מתדרדרת עם הזמן..


מחקר של בית הספר לבריאות עצמית בסאן פרנסיסקו, שאני עובד יחד איתו, מאשר שכן אפשר לשפר את הראייה עד לרמה של 6/6 בעזרת תרגילים ותפקוד נכון עם העיניים.

איך לחסוך עשרות אלפי שקלים על ניתוח הלייזר

חלקים מנוונים בעין, למה אתה מתכוון?

יודע מה? אני אתן לך דוגמא, כאשר אתה מסתכל על דבר מסויים בפול פוקוס, למשל קורא, אתה משתמש בראייה המרכזית שלך ולא שם לב למה שיש מסביבך, בדיוק כמו שהילדים משחקים בפלאפון, מהופנטים למסך ולא שמים לב לאף אחד שמסביבם.

במצב הזה אנחנו משתמשים רק בראייה המרכזית שלנו, והראייה ההיקפית שלנו? זאת שאנחנו רואים בזכותה את מרחב העולם, מתנוונת כי אנחנו לא מייחסים אליה חשיבות ומודעות.

זה יוצר עומס ענק על מרכז הראייה שלנו וככה הראייה נפגעת, בדיוק כמו שתנסה להשתמש רק באצבע אחת ולא בכל היד, האצבע תתחיל לכאוב בגלל מאמץ יתר, נכון? וזה בדיוק מה שקורה לעיניים שלנו.

אבל אנחנו ממש לא אשמים, אף אחד לא לימד אותנו את זה עד היום, והאמת שיש תרגיל אחד שמפעיל את הראייה ההיקפית ומחדד מיידית את הראייה.

דיברת מקודם על הפיכת התרגילים להרגלים, למה הכוונה?

כאשר הופכים את התרגילים להרגלים קורה הקסם אמיתי, פיתחתי שיטה, שיטה נגזרת לשיטת הנץ שבאה יחד עם התוכנית המלאה שלי, שהופכת את מוסכמות הייקום ואתה תעבור ממצב שהראייה שלך רק מתדרדרת למצב שהראייה שלך רק משתפרת עם הזמן לא משנה מה אתה עושה או איפה אתה נמצא, אפילו כשאתה מטייל בחול.

וזה קורה בזכות הטמעת הרגליי ראייה נכונים בחיים שלנו, והאמת? זה לא מסובך אם יש לך הכוונה טובה ומדוייקת.

קראתי לה “השיטה האסורה לשלושת שלבי הנץ”

כשהתלמיד מגיע לשלב שהוא מכיר את כל תרגילי הראייה האפשריים שהוא צריך, כל החלקים בעין שלו עובדים, זה קורה אחרי 5 שבועות של יישום התוכנית, ואז הוא מוכן ללמוד את “השיטה האסורה”

בשיטה אנחנו לומדים איך המח עובד מבחינת יצירת הרגלים חדשים בחיים ומה הם שלושת שלבי הנץ כדי שבאמת הפעולה או התרגיל יהפכו להרגל בחיים שלנו.

וכשזה קורה? נשאר לנו לעשות רק כמה תרגילים בסיסיים אבל עצם זה שיש לנו כבר במח הרגליי ראייה חדשים, וכל החלקים בעין עובדים גורמים למצב שהראייה שלנו מתחילה רק להשתפר עם הזמן.

בזכות השיטה הזאת אני למשל רואה עכשיו יותר טוב מ6/6, ותשמע, זה מדהים!

כמה זמן לוקח לשפר את הראייה עד לרמה של 6/6

הממוצע בשיטת הנץ הטבעית עומד על שיפור של 3-4 מספרים בשנה, אני מאמין שנשבור את הממוצע הזה כמו שאני הצלחתי להוריד 1.75 מספר בשלושה חודשים בלבד! או כמו התלמיד שלי עם מידה 9 שהצליח להוריד כבר כמה מידות בחודשים בודדים בלבד.

הדרכה לשיפור הראייה בשיטת הנץ


“האופטומטריסט אמר לי שזאת הפעם הראשונה בחיים שלו שהוא רואה תוצאות כאלו בבדיקת ראייה”

עם שיטת הנץ אתה תיגש לאופטומטריסט שלך כדי לבקש מידת משקפיים.. קצת שונה הפעם, יותר נמוכה, והוא יהיה בשוק!

האם המספר יכול לחזור שוב פעם כמו בניתוח הלייזר?

לא, ברגע ששיפרת את הראייה שלך בשיטת הנץ הטבעית אתה בעצם פותר את שורש הבעייה ואת הסיבה העמוקה ביותר שבגללה הראייה שלך התדרדרה במשך שנים.

אתה מקבל מודעות לעיניים וכשהם יהיו בנקודת הלחץ ובמאמץ שיכול לפגוע בהם ולהוביל לדרדור ראייה אתה תמנע את זה בזכות ההרגלים והתרגילים שאתה רוכש לעצמיך, ואני יכול להגיד לך שכשתגיע למצב של הרגליי ראייה נכונים שום דבר לעולם לא יגרום לראייה שלך להתדרדר.

מה עם בכל זאת אני רוצה לעשות ניתוח לייזר?

חבל על העיניים והכסף שלך, אתה תעשה את הניתוח ואחרי כמה שנים יחזור לך שוב פעם המספר וזה עוד אחרי שפגעת בקרנית של העין שלך שאמורה להגן עליה, אני הייתי ממליץ לך להבין לעומק את שיטת הנץ ולבזבז את הכסף של ניתוח הלייזר על איזה טיול בחול ולשפר את הראייה שלך תוך כדי הטיול.

מה אתה מציע למי שרוצה להתחיל לשפר את הראייה בשיטת בנץ?

אני עולה בקרוב מאוד להדרכה בלייב ועושה מעשה שאף אחד לא עשה מעולם! אני הולך להסביר איך בדיוק שיטת הנץ עובדת ובייחד עם הצופים נחשוף לראשונה תרגילי ראייה יחודיים שפיתחנו שישפרו להם את הראייה באופן מיידי כבר במהלך השידור!

האמת.. יש ביקוש ענק לשיטה ולצערי יש מקום רק ל-500 צופים בשידור, אני אתן לך קישור שאתה יכול לתת לקוראים שלך, בצד השני שלו מחכה להם אפשרות לבדוק אם נשאר מקום ולהירשם להדרכה.

>>> כאן בודקים אם נשאר מקום להדרכה

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.