הזדמנות ענקית לסוחרים שסחרו מעל שנה ורוצים להכיר את שפת וויקוף המביאה תשואות מהירות באופן די קבוע ושוטף בתיק ההשקעות

לפי העדויות שפורסמו עד כה, עשרות סוחרים בעלי וותק מעל שנה מתקשים לצבור תשואה שנתית גבוהה מעל 5 אחוז בלי ליווי אישי. למרות שעקבו אחר הנחות המקובלות ולמדו אצל כל מיני מנטורים. גונן זינגר מאמן בשוק ההון בליווי אישי יוצא בתוכנית ליווי, שמטרתה לחשוף את שפת וויקוף המשדרגת את המסחר לרמה אחרת ממה שהכרת עד היום - אז תפסנו אותו לשיחה צפופה בעניין.

גונן זינגר מאמן בשיטת וויקוף מקבוצת GONENZTRADE
גונן זינגר מאמן בשיטת וויקוף מקבוצת GONENZTRADE (ממאגר אישי)

גונן  עשרות  סוחרים נכשלים, אולי מזה זמן לאתר “מניות איכותיות לכניסה” או  “מניות  בעלות תשואה  שבועית קבועה” באופן שוטף? מה אתה עושה אחרת עם הלקוחות שלך? 

כדי להצליח? אתה חייב ליווי אישי שילווה אותך איך  לסחור נכון בשוק וילמד אותך את כל הכללים הנכונים, מהבנה וזיהוי של מגמות השוק ועד הסבר ברור של איך ללחוץ נכון בסוף על העסקה המנצחת. אני  מראה ללקוחות שלי איך לשפר את התיק – בלקיחת מניות נכונות ובניהול נכון של הסיכונים. כמו גם מלמד איך לאתר מניות שיתאימו לימים הקרובים והכל על פי שפת וויקוף שמביאה לי תוצאות בשנים האחרונות עד היום. 

איך אתה מסביר את אחוזי הצלחה החריגים של הסוחרים שלך? 

בגלל שברוב המקרים, סוחרים מוצאים את עצמם חסרי אונים מול אתר קורסים ובלי  ליווי אישי צמוד ואם יש להם  שאלה, אז בכלל – הם לבד במערכה… לכן יצרתי את תכנית “מוח הסוחר מפלדה במסחר בשוק ההון” שמלמד אותם איך לסחור  נכון, איך למצוא הזדמנויות רבות ואיך להוציא תשואות בתיק שלהם כל הזמן באופן קבוע . 

” דוגמא לאחת העסקאות היפות שלי ” (ממאגר אישי)

תראה את הסיפור של סוחרת שלי, בשם מ , היא הגיעה אלי בלי ידע של מסחר בשוק ההון, אך עם צימאון גדול להצליח  ולקלוט דברים מהר. היא עברה אצלי תהליך של ליווי אישי צמוד והיום היא סוחרת  לבד באופן עצמאי לגמרי, עם ראייה חזקה של סוחרת מצליחה.  

גונן לאחרונה יצרת   תכנית חדשה בשם מוח הסוחר מפלדה בשוק ההון ,מה יש שם ? 

אני יצרתי את תכנית “מוח הסוחר מפלדה”  לסוחרים בעלי ניסיון  שמוכנים לשנות את הראיה שלהם במסחר כבר עכשיו. ממש אחרי מספר שיעורים, הסוחר ישנה את זוית ראייתו וידע איך למצוא הזדמנויות של מניות המוכנות לכניסה לתיק. בנוסף המשתתפים בתכנית מקבלים  את הכלי הגדול ביותר, שהוא ליווי אישי צמוד להכרת שיטת  וויקוף, כך שיוכלו ליצור לעצמם מלא הזדמנויות סופר איכותיות של עסקאות בתשואות מכובדות באופן קבוע.  

נשמע מעניין, לקוראים שלנו שירצו לשמוע עוד על התוכנית, איך ניתן ליצור איתך קשר ? 

זה פשוט ,אני אתן לך לינק, שמיועד במיוחד למי מבין קוראיך שסוחרים בשוק מזה תקופה (לפחות שנה) ורוצים לקחת את הצעד הבא שלהם במסחר. כל שהם יצטרכו לעשות, זה ללחוץ על הקישור, למלא פרטי קשר ונעלה לשיחת התאמה, בה נבדוק אם ואיך אפשר לעזור להם. אם זה יתאים בינינו, גם תהיה להם אפשרות להצטרף . 

הנה הקישור כאן 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.