הזדמנות ענק לגברים, להפוך את גופם לנשק!

לפי העדויות שפורסמו עד כה, גברים רבים מתקשים להתמודד עם סיטואציה אלימה ברחוב, למרות שהם חזקים ובכושר גופני גבוה, עדן אלייב, מומחה בקרב מגע והגנה עצמית. יצא בתוכנית חדשה שמטרתה להפוך כל גבר למכונת לחימה! יצאנו לבדוק.

עדן אלייב: מומחה לקרב מגע והגנה עצמית. מייסד שיטת קרב מגע S3 ומועדון חגורה שחורה.
עדן אלייב: מומחה לקרב מגע והגנה עצמית. מייסד שיטת קרב מגע S3 ומועדון חגורה שחורה. (ממאגר אישי)

החלום להיות גבר אלפא- הפך יותר גברים לאנשים לחוצים וחסרי ביטחון מאשר לגברים חזקים, בטוחים בעצמם, שיכולים לצאת מנצחים מכל סיטואציה. הסיבה העיקרית היא, שגברים רבים לא מוכנים להודות שהם חוששים להסתבך בקטטה אלימה.

הם חושבים שלהם זה לא יקרה, ועוקבים אחרי סרטים ו”פעלולי על” ברשת שאין סיכוי בחיים, שיוכלו לבצע להגנתם ברגע האמת.

עדן, הרבה גברים פשוט לא מסוגלים להגן על עצמם ברגע האמת. מה אתה עושה אחרת עם המתאמנים שלך?

תראי, כדי להצליח להגן על עצמך ברגע האמת, צריך רק 3 דברים:

  1. ידע מדויק
  2. לדעת להתמודד תחת לחץ
  3. להאמין בעצמך

המתאמנים אצלי מקבלים את הידע המדויק והעדכני ביותר שקיים בתחום ההגנה עצמית.

תכל’ס, בלי חארטות. ארזתי את כל המצבים הכי נפוצים שחוזרים על עצמם ברחוב ולא טכניקות ותיאוריות שאף אחד לא צריך. מה שאומר, שהם לומדים את התרגילים הכי פרקטיים מול התקיפות הנפוצות ביותר ברחוב.

הדבר השני הוא, שאני מעמיד את המתאמנים תחת סיטואציות ומצבים כ”כ קיצוניים, שברגע האמת הם יוכלו לעבור ממצב פאסיבי למצב אגרסיבי תוך שניות. או כמו שאני אומר: “מפודל חמוד לפיטבול רצחני ברגע” ולכן שני הדברים האלה מובילים כל מתאמן לדבר השלישי, להאמין בעצמו באופן קיצוני.אם יש לך את 3 הדברים האלה – זה פשוט עובד.

אולי זה יעניין אותך: תוכנית האימונים להגנה עצמית שמשגעת את הגברים ברחבי הארץ

איך אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים של המתאמנים שלך?

אני אסביר, אנשים לא יכולים לזכור ולבצע מספר רב של תנועות תחת לחץ, לכן המטרה היא ללמוד את הדברים החשובים ביותר ולהתאמן עליהם במצבי לחץ שונים. המטרה תמיד היא להגיע הכי קרוב למציאות שיש, לכן אני מעמיד אותם במצבי קיצון כמה שיותר פעמים וממש מכריח אותם

להוציא מעצמם, את השורד שבפנים. כי ככה זה במציאות: מלחיץ, מפחיד, כאוס.  ברגע שאתה מתאמן תחת לחץ כל הזמן, אין לך אופציה אחרת אלא להצליח. בנוסף, הפעילות היא  Outdoor וזה מאפשר להם להרגיש את הדבר האמיתי כמו ברחוב ולא בסביבה סטרילית של סטודיו שהכל מסודר ונוח. בגלל שרוב ההדרכות  להגנה עצמית נעשות בקבוצות הטרוגניות, כלומר כל מתאמן ברמה אחרת, המתחילים מרגישים לא בנוח מול הוותיקים וזה אוטומטית מוריד להם את הביטחון. לכן בניתי תוכנית שכולם מתחילים באותה רמה ועוברים ביחד את אותו התהליך.

קרב מגע S3 השיטה הטובה בעולם להגנה עצמית
קרב מגע S3 השיטה הטובה בעולם להגנה עצמית (ממאגר אישי)

תראי את הסיפור של יגאל

הוא הגיע אליי לתוכנית, והוא לא חשב שהגנה עצמית זה משהו שהוא צריך או שישתמש בו, פשוט רצה לשפר את הכושר בצורה מגניבה. לאחר תקופה קצרה, הוא סיפר שהייתה לו תקרית בכביש. רכב פגע במכונית שלו וכשיצאו להחליף פרטים התפתח ויכוח עד לרמה שהנהג השני ניסה לתקוף את יגאל. יגאל זיהה את הסכנה והקדים לתקוף באגרוף מדויק לפנים ששיתק את התוקף. או כפי שסיכם במילים שלו: “שמע עדן, הדבר הזה פאקינג עובד”

עדן: לאחרונה יצאת עם תוכנית חדשה בשם “להפוך את גופך לנשק” מה יש שם?

כן, זאת תוכנית ששוברת את עולם ההגנה עצמית בישראל. היא פשוט מאפשרת לגברים רגילים לעבור ממצב שהם לא יודעים להגן על עצמם, למצב שהגוף שלהם הופך לנשק.

פשוט ומטורף כמו שזה נשמע.

זה לא קורה “סתם ככה”, הם מקבלים תמיכה מכל הכיוונים. ברגע שהם נרשמים הם מקבלים גישה מיידית לקורס עם כ- 40 סרטוני הדרכה שמלמדים שלב אחרי שלב הכול מהתחלה.

ממצב של עמידה נכונה וסגירת אגרוף, דרך שחרורים מחניקות והגנות נגד מכות ובעיטות ועד איומים ודקירות סכין.

כל אחד מקבל ערכת אימון מקצועית עד הבית. וקורס נוסף של אימוני כוח בשיטת קרב מגע S3 כלומר, הם נכנסים לכושר שיא תוך כדי התוכנית! בגדול מה שעשיתי הוא שזיקקתי את הידע הכי עדכני 100% מדויק ופרקטי. אין שם שום דבר מיותר. שילבתי בין האופליין לאונליין. כלומר, חלק מהקורס הוא דיגיטלי כך שאני “מגיע” אל כל אחד הביתה לסלון ואפשר להתאמן בלי מגבלות של חוג ובכל רגע פנוי. ובסיום הקורס, הם מגיעים פרונטלית לסמינר Outdoor מטורף וקשוח עם מתאמנים נוספים. ועם צוות המאמנים שלנו, שיזניקו כל מתאמן לרמה הבאה שלו, זו חוויה מאתגרת בלתי נשכחת.

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר?

זה פשוט. אני אתן לך לינק במיוחד לגברים שרוצים לקחת את הצעד הבא. שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, ונעלה לשיחת התאמה קצרה שבה נראה איך אפשר לעזור להם. ואם זה יתאים בינינו? גם תהיה להם אפשרות להצטרף.

הנה הלינק שקיבלתי מעדן תלחץ כאן

עדן אלייב: מומחה לקרב מגע והגנה עצמית. הופך גברים למכונות לחימה.
עדן אלייב: מומחה לקרב מגע והגנה עצמית. הופך גברים למכונות לחימה. (ממאגר אישי)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.