המנטורים ו’איט ואורי, חושפים איך לשמור על שפיות בזמנים של מתח וחרדה ולשמור על איזון ובהירות בעזרת צלילים, תדרים ותודעה, ב 30 דקות ביום !

בתקופה האחרונה, מתח, חרדה ומצב תודעתי ירוד ברחבי הארץ הופכים אט אט לדבר שבשגרה. חוסר היכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים ותחושה שרמת המודעות יורדת ומאיימת על התודעה ועל יכולת הבחירה, החלו לשלוט ולפגוע באלפי נשים שעושות עבודה רוחנית ותהליכי התפתחות בישראל והחרדה מחלחלת לחייהם... הכל על ו'איט ואורי, מורים רוחניים מישראל שמלמדים כבר ביותר מ – 30 מדינות ברחבי העולם ומאפשרים לנשים רבות בתהליכי מודעות לשמור על רמת התודעה שלהן ולא להיות מושפעות מהחרדה והמתח.

ו'איט ואורי ב''כנס מוסיקה ותודעה'' – מפגש של מאות אנשים ששינו את חייהם
ו'איט ואורי ב''כנס מוסיקה ותודעה'' – מפגש של מאות אנשים ששינו את חייהם
אירוע
ו’איט ואורי ב”כנס מוסיקה ותודעה” (ממאגר אישי)
מפגש
תמונה נוספת מהכנס (ממאגר אישי)

ו’איט ואורי, המוכרים בתור המנטורים המובילים בארץ בתחום ריפוי בצלילים, תדרים, מוסיקה ותודעה, שהפכו לבינלאומיים, מבלים את השבועות האחרונים בליווי ותמיכה באלפי נשים בארץ ובעולם, יצרו תכנית ליווי ייחודית לתקופה זו. יצאנו לראיין אותם ולשמוע מהם, איך הם עושים זאת.

אולי יעניין אותך : פתוח בחינם – מדיטציה להפגת מתחים בליווי צלילים והזדמנות להירשם להדרכה הקרובה שלהם חינם.

ו’איט ואורי, עשרות נשים שעשו ועושות תהליכי מודעות והתפתחות, לא מצליחות לשמור על התדר על רמת המודעות שלהן בעקבות המצב.
מה בדיוק אתם עושים אחרת עם אילו שפונות אליכם, תלמידות, מטופלות והקהל שלכם ?

“קודם כל חשוב להבין כמה זה קריטי במה אנחנו מזינים את עצמינו, כל העולם שלנו הוא אנרגיה, גם המחשבות והרגשות שלנו, ואם את נמצאת בסטרס ונותנת לשדה הקולקטיבי הרעיל לנהל אותך, את נכנעת לנסיבות ונותנת את הכוח שלך למישהו או משהו מחוץ לך.”

“לא קל לשמור על שלווה, איזון ותדר גבוה, קשה לשמר את רמת התודעה שאליה הגעת בעקבות תהליכים שעשית

וליישם את כל מה שלמדת עד היום,
ודווקא עכשיו כשצריך להשתמש בהם, את לא מצליחה.”

“בגלל זה, השלב הראשון הוא להתנתק מהתקשורת ומהמידע הרב שמציף אותך מכל עבר, לא להיות מוזנת ומושפעת מהאנרגיה הקולקטיבית ומה שקורא בחוץ, ולעבור מיד ל”מוד” של הקשבה פנימה וחיזוק הקשר עם הנשמה, מאוד חשוב לשמור על רמת תודעה גבוהה, אחת הדרכים המוכחות להצליח בזה היא עבודה עם מוסיקה ותודעה, קהילה וליווי. “

“זה מה שעושה את ההבדל בין מי שמצליחה בעת הזאת להשתמש בכלים שיש לה ודווקא להצליח להתקדם מבחינה אישית ורוחנית, לבין מי שמאבדת את כל מה שהשיגה עד כה.
נשים שמצליחות לשמור על רמת תודעה גבוהה, ייצאו מהמשבר בו הן נמצאות מהר ויוכלו לשוב לחיים רגילים, לחזור לעצמן ולהשתלב במעגל החיים, העבודה והשגרה, בזמן שאחרות יחוו קשיים רבים לחזור לאיזון ולרמת התודעה שהיו בה במישורי החיים השונים.”

איורע ענק צלם שלומי מזררחי
אלפי תגובות ושיתופים של משתתפים מהארץ ומהעולם על הריפוי, האיזון והשינוי שעברו בעקבות העבודה עם צלילים, תדרים ומוסיקה מרפאה. (ממאגר אישי)
השתתפנו בסמינר של דונאלד וולש , סופר רב המכר ''שיחות עם אלוהים''
השתתפנו בסמינר של דונאלד וולש , סופר רב המכר ”שיחות עם אלוהים” (ממאגר אישי)
מפגש
תמונה של מפגש נוסף (ממאגר אישי)

“אוקי, אז מה יכולות לעשות נשים שעשו עבודה תודעתית וכרגע מרגישות את ההשפעה של הנסיבות ומרגישות את הלחץ והמתח מהשדה הקולקטיבי הרעיל וקוראות את המילים האלו ?
מה הן יכולות כבר עכשיו לעשות ?

“אנחנו ממליצים על עבודה עם תדרים, צלילים, מדיטציה, כלים מוכחים להורדת רמת הקורטיזול, ההורמון שמשתחרר במצב של מתח וחרדה ויוצר חוסר איזון, חוסר שלווה ובסוף גם מחלות.
השימוש במוסיקה ותודעה בשילוב ידע וחוויה, יתנו להן בהירות לגבי מה הן באמת צריכות ורוצות ויעזרו להן לשמור על רמת מודעות גבוהה בזמנים לחוצים, זה ישפיע על מערכות היחסים ויחזק את התדר שלהן ושל המשפחה, כי הן העוגן של הבית שלהן ומה שהן משדרות משפיע על כולם…

ולכן ישנה חשיבות קריטית דווקא עכשיו, כשאת חווה קושי, לשמר את התדר והתודעה שלך
באופן מיירבי “

סקלה אנרגטית בזמן מתח, חרדה ומשבר.
סקלה אנרגטית בזמן מתח, חרדה ומשבר. (ממאגר אישי)
ו'איט בתהליך עומק משנה חיים עם משתתפת במהלך ''כנס מוסיקה ותודעה''  אירוע הדגל של ''האקדמיה להיזכרות''
ו’איט בתהליך עומק משנה חיים עם משתתפת במהלך ”כנס מוסיקה ותודעה” אירוע הדגל של ”האקדמיה להיזכרות” (ממאגר אישי)

“בואי ניקח לדוגמא אישה, הנמצאת כרגע בתקופת משבר או קושי, לפני המשבר היא שמרה על שיגרה מסוימת של עבודת מודעות אישית, עשתה מדיטציה, יוגה, תרגלה שיטה כלשהי, אולי הלכה מדי פעם לכנסים, סמינרים, הייתה רשומה לקורס או הדרכה אונליין והייתה משקיעה מזמנה בהתפתחות שלה.
אבל פתאום בזמן המשבר, היא נזרקת למציאות אחרת לגמרי בחיים שלה, שבה היא מזניחה את שיגרת היומיום והיא שואלת את עצמה , ”איך אני ממשיכה לתרגל ולשמר את תהליך ההתפתחות האישית שלי ?” 

“יש כחצי מיליון נשים בארץ שעושות תהליכי מודעות או תרגול כלשהו, בזמני קושי או משבר רובן הפסיקו באופן מוחלט ולא עושות שום תרגול או עבודה אישית, ו 30% מהן לא יחזרו לתרגל…
הכאב הזה גדול וזה אומר שדווקא עכשיו צריך לקחת את הבחירה ולהחליט לא להירדם ולא להיות בין אילו שרמת המודעות שלהן תיעצר, או אפילו גרוע מכך, תלך אחורה בשל החרדה והמתח.”

“מצד שני, מי שאומרת ”טוב כשהתקופה הזאת תעבור אני אחזור לתרגל” רוב הסיכויים שזה לא יקרה…
מי שלא לוקחת אחריות על מה שהיא מזינה את עצמה בזמן משבר, תהיה מושפעת מהתודעה הקולקטיבית הרעילה וזה ייקח אותה למטה והיא תמשיך להיות בסבל ובקושי שנכנסה אליו ורמת המודעות שלה תלך ותרד וסף המתח ילך ויעלה.”

“מה הייתם ממליצים לעשות לנשים שלא רואות את האור, ולא מצליחות לצאת מהחרדה והמתח ולשמור על רמת התודעה שלהן ? “

פתגם ידוע מתורת המזרח אומר :
”לעולם אל תבזבז רגע יקר, על שום דבר מלבד, על הדבר היקר ביותר שיש לך, 
ההתפתחות שלך…”

“נשים רבות גילו שהן לא יכולות להמשיך ולתפקד בחיים כרגיל אם הן לא יעשו משהו עבור עצמן, משהו לנשמה, להתפתחות שלהן, ללב שלהן, הן גילו שהן לא חייבות כל כך הרבה חומר וקניות בכדי להיות מאושרות, אלא דווקא הרוח היא שממלאה אותן בשמחה, בחיבור לעצמן ותחושת חיות ואושר, הן השקיעו יותר בהתפתחות האישית שלהן ובחיבור פנימה ונתנו פחות כוח למה שקורה בחוץ, ללחצים החברתיים ולנורמות, זה איפשר להן יותר שלמות אישית והגשמה והשפיע על הסובבים אותן בבית בעבודה ועל חייהן בכל ההיבטים.
וכן, הן גילו שאת האנרגיה והזמן, הן בעצם השקיעו בכל הדברים החיצוניים או בעשיה שלא ממלאה אותן, אבל יחד עם זאת הן גם גילו הזדמנות ענקית בתוך המסע הזה, ממש מתחת לאף, ושעכשיו יש להן הרבה יותר זמן להשקיע בעצמן והבינו מה בעצם הכי חשוב להן… ההתפתחות והמודעות שלהן”

הכשרת מטפלים לעבודה עם ''צלילים מרפאים'' וקערות בקריסטל באירופה בשנת 2018
הכשרת מטפלים לעבודה עם ”צלילים מרפאים” וקערות בקריסטל באירופה בשנת 2018 (ממאגר אישי)
מתוך הכשרות מטפלים ב''מודל היזכרות'' שפיתחו ו'איט ואורי בצרפת בשנת 2019
מתוך הכשרות מטפלים ב”מודל היזכרות” שפיתחו ו’איט ואורי בצרפת בשנת 2019 (ממאגר אישי)

אולי יעניין אותך: פתוח בחינם – מדיטציה להפגת מתחים בליווי צלילים והזדמנות להירשם להדרכה הקרובה שלנו חינם

דווקא עכשיו כשכולם בחרדה ורמת המודעות שלהם צונחת לרצפה ופתאום הם לא יודעים איך להתמודד עם הסטרס והשינויים שנפלו עליהם, אנחנו רואים ממש בברור את ההשפעה על נשים בקבוצות ההדרכה שלנו, בסדנאות אונליין, וובינרים, תכניות ליווי ועוד כמה נישות ששמורות כרגע לתלמידים בלבד…
במקרים האלו, השינוי והתוצאות שהן משיגות בחייהן עצומות והפוכות לגמרי ממה שהשיגו נשים שלא עשו עבודה אישית ולא שמרו על רמת התודעה שלהן, אם רק תקדישי את הזמן לבחור את התכנית או ההדרכה שמתאימה לך כרגע, גם את תגיעי לתוצאות האלו.”

“ראיתי הרבה אנשים רוכבים על הטרנד של ”הזדמנות גדולה דווקא עכשיו”, מהההבדל ?

“באמת, הרבה מציעים עכשיו ליווי בתהליכי התפתחות מהבית, אבל מה שחשוב לשאול זה האם מי שמייעץ ומעביר את התהליך, עבר בעצמו את המשבר או הקושי שאת עוברת עכשיו ?
האם יש לו ניסיון אישי מוכח ועם תוצאות למצב שאת חובה והאם הוא כבר עזר לעוד אנשים שעוברים כעת את מה שאת עוברת ?
בנוסף, עבודת הצלילים, התדרים, והשילוב של המוסיקה והתודעה, יוצרת אפקט ייחודי ועוצמתי שאף אחד אחר לא עושה כמונו, והתוצאות בשטח מראות שמי שהצטרף לתכנית שלנו או ליווי, מי שעבד עם הכילים שנתנו ועשה מה שלימדנו, הצליח לשמור על רמת תודעה גבוהה ולהשתחרר מהסטרס והחרדות.”

משתתפות בתהליכים עם ו'איט ואורי, מספרות על התוצאות המדהימות שהשיגו בעקבות סדנאות, ליווי והדרכות שעשו איתם.
משתתפות בתהליכים עם ו’איט ואורי, מספרות על התוצאות המדהימות שהשיגו בעקבות סדנאות, ליווי והדרכות שעשו איתם. (ממאגר אישי)
צילום הילה במצלמה קריליאנית מיוחדת הקולטת תדרים ואנרגיה. משתתפת בזמן תרגול : לפני - תדר נמוך, אחרי - תדר גבוה ואנרגיה עוצמתית.
צילום הילה במצלמה קריליאנית מיוחדת הקולטת תדרים ואנרגיה. משתתפת בזמן תרגול : לפני – תדר נמוך, אחרי – תדר גבוה ואנרגיה עוצמתית. (ממאגר אישי)

צילום הילה במצלמה קריליאנית מיוחדת הקולטת תדרים ואנרגיה. משתתפת בזמן תרגול : לפני – תדר נמוך, אחרי – תדר גבוה ואנרגיה עוצמתית.

דווקא עכשיו, כדאי לך לקחת את ההזדמנות הזאת, כשיש לך זמן, “את יכולה להשקיע בעצמך וברמת התודעה שלך ולצאת מהמשבר הזה מחוזקת, ללא מתחים וברמת תודעה גבוהה יותר.התקופה הזאת מאפשרת לכל מי שמרגישה שהחרדות והמתח מהמצב מחלחלים פנימה, להתעורר ולעשות מה שצריך לעשות !
זאת הזדמנות אמתית לנצל את הזמן להיכנס פנימה ולעשות עבודת מודעות ולא לאבד את מה שכבר הגעת אליו עד היום, לצאת מהקיפאון התודעתי ולעבור את התקופה הזאת מחוברת לעצמך, מאוזנת, ברמת תודעה גבוהה ובמודעות של מי שבוחרת איך יראו חייה ולוקחת אותם למקום בריא וגבוה.

הסיבה היא, שנשים אחרות לא יודעות מה זה שדה קולקטיבי רעיל, ולא מבינות שאפשר ללכת לאחור ברמת התודעה שאליה הגיעו, הן לא יודעות שתרגול בקבוצה וליווי יכולים להשפיע באופן משמעותי על הצלחתן לשמור על רמת המודעות שלהן ולצאת מהסטרס.

רובן לא יושבות ועושים מדיטציה או שרות מנטרות ומקשיבות למוסיקה מרפאה, או נכנסות לתהליכי מודעות או ליווי והכוונה, זה מאוד מפחיד להתעסק בעצמך ובתהליכים האישיים שאת עוברת, כשכולם מסביב עוברים קשיים, מתח וחרדות ממה יהיה אח”כ , ובגלל זה תהליכים כאילו לא עושים לבד”

ו’איט ואורי, לאחרונה גם יצרתם תכנית ייחודית ליציאה ממשבר רגשי ושמירה על רמת תודעה גבוהה, מה יש שם ?

“זאת תכנית ליווי שהופקה במיוחד עבור תקופה זאת וכוללת סדרת הדרכות עם תכנים, מדיטציות וסרטונים שמאפשרת לתרגל מהבית בנוחות ובקלות דרך האונליין, אז מה בעצם שעשינו שם? מיפינו את הצעדים המשמעותיים והפשוטים ליישום שאנחנו עושים בעצמינו בחיים שלנו ובחייהם של אלפי משתתפים ותלמידים, וארזנו אותם לסדרת סרטונים למי שרוצה לשמור על רמת המודעות שלה ולהפוך את המשבר הזה להזדמנות הכי גדולה שלה ואפילו לצמוח ולהתפתח יותר.”

מדיטציה להפגת מתחים, שיחרור מחרדות וחיבור לשלווה ורוגע, בליווי מוסיקה מרפאה

הדרכה ייחודית – עם כלים ליציאה ממשבר הכוללת סרטונים, תוכןמתקדם וצלילים.

“אנחנו עושים את כל זה כי גם אנחנו היינו במצב הזה,
חווינו מתח וחרדה, חוסר וודאות ואפילו אובדן,
ואילו בדיוק הכילים שבעזרתם יצאנו מהמשבר שלנו ובעזרת כל אותם תהליכים שאנחנו מעבירים”

“חשוב לנו לעזור לכמה שיותר אנשים הנמצאים שם ולא רואים את האור,
כך הם יוכלו לצאת מהחרדה והמתח ולשמור על רמת התודעה שלהם ולא יאבדו את כל מה שכבר הגיעו אליו”

איך משיגים את ההדרכה המיוחדת הזאת ?

“אני אתן לך לינק מיוחד לקוראים, ומיד אחרי שהם יכנסו הם יקבלו גישה למדיטציה להפגת מתחים המלווה בצלילים מרפאים ומחזקת את המערכת החיסונית ובנוסף, הזדמנות להצטרף להדרכה החינמית, התפתחות ומודעות לא עושים לבד, הם ימצאו באתר עוד המון תכנים, מדיטציות וסרטונים עם עצות לשמירה על מודעות גבוה וערה במיוחד לימים אילו.”

בכדי לקבל את ההדרכה לחזרה לאיזון וליציאה ממשבר רגשי ושמירה על רמת תודעה גבוהה, יש להכניס כאן את המייל שלך

הרשמי להדרכה וצאי עם תכנית לשמירה על רמת התודעה שלך
לאיזון ושחרור מחרדות ומתח תוך 24 שעות, למרות הנסיבות החיצוניות,


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.