המתכון הסודי של אלכוהול באבקה יימכר במכירה פומבית

היוצר של מוצר האלכוהול באבקה היחיד בעולם - מציע את העסק שלו למכירה - לכל המרבה במחיר

אלכוהול באבקה

מרק פיליפס, היוצר של פלכוהול (Palcohol) – אלכוהול באבקה, החליט למכור את הנוסחה הסודית ואת תהליך הייצור של פלכוהול למרבה במחיר בכל אחת מ-130 מדינות.

פיליפס הסביר את החלטתו, “אנחנו מאמינים שאפשר לממש את הפוטנציאל של פלכוהול באופן הטוב ביותר על ידי אדם או חברה במדינה שמכירים את חוקי האלכוהול ואת מערכות ההפצה”.

פלכוהול אושר למכירה בארצות הברית באפריל 2015. הביקוש בכל העולם לפלכוהול הוא עצום, אבל פיליפס מצא שההתמצאות בחוקי האלכוהול בכל מדינה היא משימה מרתיעה. אף אלכוהול באבקה אחר, לא נמכר כעת בעולם, כך שלזוכים במכירה הפומבית תהיה הזדמנות מצוינת להבטיח את השוק במדינה שלהם.

פלכוהול מאפשר פשוט להוסיף מים או משקה לא אלכוהולי לאבקה – ולקבל קוקטייל מוכן בן רגע. חמש גרסאות של פלכוהול אושרו בארצות הברית: וודקה, רום, קוסמופוליטן, למון דרופ ופאוודריטה (מרגריטה).

לפלכוהול יש הרבה יישומים. בגלל שפלכוהול כל כך קל משקל, חברות תעופה יכולות להפחית את המשקל של מטוס על ידי הגשת אלכוהול באבקה לעומת נוזל – ולחסוך מיליונים בעלויות דלק. המשקל המועט הוא יתרון לנוסעים, אוהבי נופש בחוץ ואנשי רפואה שיכולים להשתמש בו כחומר חיטוי כשהם צריכים להביא תרופות לתוך אזור אסון