הסטרט אפים מישראל יוצגו בפני נציגים מאפריקה

אירוע מיוחד בעצרת הכללית של האו"ם: הצגת חדשנות ישראלית באפריקה ■ השגריר דנון: "ממשיכים לקדם את יחסי ישראל-אפריקה, ומציגים את הפנים היפות של ישראל לעולם"

שגריר ישראל באו”ם דני דנון יקיים במסגרת העצרת הכללית של הארגון בחודש הבא אירוע ייחודי, תחת הכותרת: “חדשנות וטכנולוגיה ישראלית באפריקה”.

מדובר בכינוס שהווה את גולת הכותרת הישראלית במסגרת העצרת הכללית ויחשוף בפני ראשי מדינות מאפריקה ושגרירים מרחבי העולם את משמעות המונח: אומת הסטארט אפ.

“אנו ממשיכים להוביל את היחסים המדיניים והכלכליים בין ישראל לאפריקה קדימה – ולסייע לחברות ישראליות לפעול באפריקה”, אמר השגריר דני דנון לקראת האירוע.

על פי התכנית, כ-10 חברות טכנולוגיות וסטארט אפים ישראלים, יציגו את הפיתוחים החדשניים שלהם בפני ראשי מדינות ובכירי ממשל אפריקנים, שגרירים מרחבי העולם ועוד.

התצוגה תתקיים בפורמט אינטראקטיבי ותכלול הדגמות של המוצרים מול הקהל הרחב. בין המוצרים שיוצגו: חממה חקלאית ניידת, מתקן לייצור מים מאוויר ולזיהוי מקורות מים מזוהמים, טכנולוגיה סולארית מתקדמת לייצור חשמל ושאיבת מים, מכשיר מתקדם לזיהוי סרטן ומתקן רפואי פשוט אשר יכול למנוע מחלות.

“אנחנו רגילים שבאו”ם מוצגים שקרים ועלילות נגד ישראל על בסיס יומי”, ציין השגריר דנון. “אך באירוע הזה נראה לעולם את האמת ונציג לחברנו באפריקה, ולעולם כולו, את הפנים היפות של ישראל, הפנים הטכנולוגיות והמתקדמות, ואת הרצון הכן של מדינת ישראל להפוך את העולם למקום טוב יותר”.