הסינים מאמצים את הטכנולוגיה הישראלית

חברת התחבורה הגדולה ביותר בשנגחאי תאמץ את פתרונות התחבורה של אופטיבוס הישראלית

המשלחת הסינית מתארחת בחברת אופטיבוס צילום: יח"צ

באחרונה ביקרה בחברת אופטיבוס הישראלית, המפתחת פתרונות טכנולוגיים לתחבורה ציבורית חכמה, משלחת של מנהלים בכירים מחברת STI העוסקת בפיתוח התחבורה בעיר שנגחאי שבסין.

החברה, שנמצאת בבעלות ממשלתית, אחראית על כל ההשקעות בתחום התחבורה בעיר שנחאי ועל תפעול התחבורה הציבורית, הכוללת בין השאר גם את חברות המוניות ומגרשי החנייה בעיר ובסך הכל היא מחזיקה בנכסים בשווי של למעלה ממיליארד יורו.

הקבוצה הגיעה לישראל במיוחד כדי להתרשם מהפתרונות של אופטיבוס לשיפור התחבורה הציבורית.

אל קבוצת המנהלים הבכירים מחברת STI הצטרפו מנהלים מחברות בנות המפעילים את מערך התחבורה הציבורית, ומחברה שמיישמת חדשנות טכנולוגית בתחום התחבורה בעיר.

הביקור החל בחברת אגד, אחד מלקוחות אופטיבוס בישראל, שם הדגימו המתכננים כיצד הם משתמשים באופטיבוס בכדי לבנות תוכניות עבודה אופטימליות. לאחר הביקור באגד המשיכה הקבוצה למשרדי אופטיבוס בנתניה להדגמת המוצרים ולדיון טכני ועסקי.

בסיום הביקור הזמין ראש הקבוצה את נציגי אופטיבוס להגיע לשנחאי בכדי לדון בהטמעת הפתרונות של אופטיבוס בחברות התחבורה הציבורית בעיר.

בעיר שנגחאי פועלים למעלה מ-20,000 אוטובוסים, הנהוגים בידי למעלה מ-30,000 נהגים, ומסיעים למעלה מ-10 מיליון נוסעים בכל יום.

כל החברות המפעילות את התחבורה הציבורית נמצאות בבעלות ממשלתית, שהציבה את הרחבת ושיפור שירותי התחבורה הציבורית, כיעד לאומי לשנים הקרובות.