הסם החדש שמשגע את אנשי חברת החדשות

בשבועות האחרונים התחיל לזחול סם חדש במסדרונות חברת החדשות. השדרנים נשבעים שדבר כזה הם עוד לא הרגישו והסערה בעיצומה. על מה הם נשבעים? מי יכול להסביר את התעלות הנפש והגוף?

תמונה ראשונה הסם
תמונה ראשונה הסם (dreamstime.com)
למערכת התחילו להגיע שמועות שסם חדש, משהו שלא ראינו עד היום, הצליח לחמוק מתחת לרדאר, מעיני הציבור, להזדחל לאט ולכבוש את אנשי מערכת החדשות בטלוויזיה וברדיו ולהביא אותם לביצועי על תוך כמה דקות.

האויב הגדול ביותר של אנשים החדשות, הנמצאים בעומס ולחץ של הגשה בזמן הוא חוסר ריכוז והפרעות קשב שיכולים להפיל ולחסל את הקריירה שלהם.

עד לפני שנתיים איש בארץ לא הכיר את הסם החדש שכבש את אמריקה ואירופה. אלא שאז הוא הגיע אלינו ובין לילה הפך לפופולרי במיוחד בקרב אנשי הטלוויזיה. מאז תחילת משבר הקורונה ועם תחילתם של הלמידה מרחוק הפך למבוקש עוד יותר גם בקרב תלמידים, סטודנטים ובעלי עסקים.

הפעלנו קשרים, הישגנו אישור כניסה ויצאנו לבדוק האם השמועות נכונות ולרדת סוף סוף לשורש השערוריה שהצליחו להסתיר מהציבור כבר כמה שבועות.

אולי יעניין אותך גם:

  1. תוך 10 ימים – הילד מצליח לשבת ולהתרכז? איך זה אפשרי? מדריך מיוחד מראה איך
  2. מה הוא הצעד הראשון להצלחה בעסקים
  3. את מרגישה שנכשלת והפסדת הקריירה מזהירה?

תמונת מצב:

2.12.2021 יום חמישי, שעה 10:00 בבוקר.

המקום: חברת החדשות של ערוץ 12.

מצב נתון: רגע לפני כל מהדורות סוף השבוע/כתבות/שיבוצים האווירה במסדרונות התעשיה שקט ורגוע, האווירה היא אווירת דיוק ומיקוד והאנשים מתהלכים עם חיוך מרוח על פניהם – הכיצד?

ניגשנו לברך את אחד השדרנים המוכרים ביותר לצופי החדשות, שחזר אחרי עוד לילה בלתי אפשרי של סיקורים ונדהמנו לשבת מול אדם כמונו, שאחרי משמרת של 14 שעות מתוכן 12 שעות בשטח יושב במעיין רוגע ושלווה פנימית

ובצורה רהוטה, מדוייקת ונעימה, מקשיב לשאלות שלנו ועונה בצורה כל כך סבלנית.

תוך כדי שיחה אני שואל אותו: ״איך אחרי לילה כל כך סוער ולפני סגירת הכותרות של סוף השבוע, כולם במערכת נראים כל כך בפוקוס… איך זה? מה קורה פה?״

הוא מחייך חצי חיוך כאילו הוא שומר סוד ושואל אותי: ״על הסם הטבעי כבר שמעת?״

ככה הוא השאיר אותי… פעור פה, עם המון שאלות ובלי לתת לי תשובות, מה שהצית בי את האש ולקח אותי למסע גילויים ברחבי הרשת. הייתי חייב לברר מה זה הסם הטבעי ואיך גם אני יכול להישאר עירני, יעיל ומלא מרץ.

Pretty Drug Things
Pretty Drug Things (dreamstime.com)

חקרתי, שאלתי ומצאתי את התשובה לשאלה שלא נתנה לי מנוח במשך כמה שבועות…

לסם של חברת החדשות קוראים ׳רג׳ובניקס׳ – שהוא תוסף תזונה טבעי, אורגני וטבעוני שנרקח למציאת פתרון לשמירה על אנרגיה במשך היום,(במקור פותח עבור ספורטאים ואף מאושר עבור ספורטאים אולימפיים״ ) הוא מאפשר למשתמש להיות אנרגטי, מרוכז וממוקד ובמיוחד לאלו הסובלים מהפרעת קשב וריכוז.

אחרי שיחות עם אנשי מקצוע נטורופתים ומומחי תזונה – מסתבר שלמי שרוצה להישאר מרוכז, זה המוצר הטוב ביותר. הוא מתאים לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, ADHA, היפראקטיביות ולקויות למידה. 

במיוחד לתלמידים צעירים שלא מצליחים לשבת וללמוד, סטודנטים, מטפלים ומאמנים. לאחרונה גילו אותו גם בעלי עסקים שרוב שעות היום צריכים להישאר בפוקוס חסר רחמים.

על פי אתר החברה המייצרת את ׳רג’ובניקס׳ כתוב שהוא “שילוב של תמציות פירות-על ותערובות צמחים ייחודיות המעניקות לגוף ״פוקוס מנטלי, ערנות ורוגע, מרוממים מצב רוח ואנרגיה בצורה טבעית”.

ציטוט אברי גלעד
ציטוט אברי גלעד (מקור ראשון)

מה יש ב׳רג׳ובניקס׳ שמדברים עליו כמו סם ואיך שהוא שמצליח להשפיע כל כך על שדרנים, בעלי עסקים מצליחים, תלמידים וסטודנטים מצטיינים?

הוא מיוצר מ- 100% מזונות-על המיוצרים על ידי חברת ננו טכנולוגיה מהמובילות בעולם שיצרה אותו למתחרים אולימפיים, שיצליחו לעמוד בלחץ ולהישאר מרוכזים לאורך התחרות ההשפעה שלו על אלו הסובלים מתופעות של קשב וריכוז, התגלה לגמרי במקרה.

מה יש ברג׳ובניקס שהוא מצליח לתת את התוצאות הפנומנליות שעליהם נשבעים במסדרונות חברת החדשות:

יש בו 8 מרכיבים עיקריים שהחיבור ביניהם הוא סינרגיסטי:

קמומיל – מרגיע ומוריד מתח

עוזרר – מגביר זרימת דם בעורקים וניצולת חמצן. מפחית את קצב פעימות לב, אנטי דכאוני עדין.

תמצית פולי קפה ירוק – מוריד לחץ דם. הוא הסוד שעוזר לשרוף שומן  מאיץ את קצב חילוף החומרים.

ל-תיאנין – חומצת אמינו גורמת לתחושת רוגע עם תכונות אנטי חרדתיות תורמת למצב של מיקוד וחידוד החשיבה משפרת את התפקוד הקוגניטיבי.

פרי האסאי – מעניקים אנרגיה לגוף והורדת המתח הנפשי.

מנגוסטין – מקל על עייפות

מאקי ברי – מזון על נחשק המהווה מקור מופלא לאנרגיה ושמירה על הנעורים, עשיר בויטמין c.

אובליפיחה – מאיץ, משקם, מאחה ומעכב תהליכי הזדקנות.                                             

אילוסטרציה
אילוסטרציה

כמה ימים לפני פרסום הכתבה, קיבלתי טלפון משמעון, שהוא בעל עסק, עסוק מבוקר עד ערב טרוד בבעיות והעסק חייב תשומת ליבו כמעט כל שעות היממה. בהמלצת חבר משותף, הוא התחיל לקחת רג׳ובניקס ואחרי שהוא ראה שיפור בתפקוד היומי שלו, הוא חשב שאם זה עזר לו זה בטח יכול לעזור לבנו בן ה-10 אליאור.

אחרי התייעצות ארוכה עם מומחים בחברה וכמה ימים של ניסוי וטעיה, הוא הצליח להתאים את המינון הנכון לבנו מינון המתבסס על משקלו. בחברה המליצו לו לפרק את הכמוסה, לשים את האבקה בכוס מים ולתת לו לשתות לפני בית הספר (לאבקה טעם מתקתק) ואליאור, הילד שתמיד הפריע בכיתה הפך לתלמיד מצטיין תוך כמה שבועות וחשוב יותר הוא לא סבל מחוסר תיאבון או תופעות לוואי.

בעקבות ההצלחה של אליאור בלימודים עוד אמהות התחילו לפרק כמוסות ולתת לילדים לשתות כל בוקר רגו׳בניקס, הם הצליחו להעלות ציונים ולמצות את המקסימום מהזמן שהם בילו בבית הספר.

הסם החדש שמשגע את אנשי חברת החדשות
הסם החדש שמשגע את אנשי חברת החדשות (מאגר אישי)

למי מתאים לקחת רג׳ובניקס?

  • לילדים, לסטודנטים – המתקשים להתרכז בזמן הלימודים.
  • לבעלי עסקים וספורטאים – הרוצים ביצועים יוצאי דופן
  • למנהלי חברות הייטק ולמנהלים בכלל
  • לקרייקיסטיות – שרוצות להתעלות על עצמן
  • לשדרנים, עיתונאים, צלמים ואנשי תעשיית התקשורת בפרט
  • לאמהות עייפות
  • למי שרוצה להישאר בפוקוס חסר רחמים

לכל מי שרוצה להוציא מהיום שלו יותר…

לעוד מידע מעניין וממוקד לחצו כאן