השוואת מחיר – גם במעבר דירה?

מיזם GetMoving מאפשר ללקוחות לבצע סקר שוק מקיף בין מאות חברות הובלה מקצועיות ומומלצות ולהוזיל את עלויות ההובלה בכ-30%

בוחרים רהיטים להובלה באתר גטמובינג

בשנים האחרונות, אנו עדים למהפכות המשנות לנו כצרכנים את החיים. חברת GetMoving מובילה מהפך בתחום מעבר הדירה.

ההובלות בישראל מגלגל מאות מיליוני שקלים ולמעלה מ-200,000 הובלות בשנה, שעונת הקיץ היא העונה ה”חמה” ביותר למעברי דירה ולכן במקרים רבים מובילה גם לעליית מחירים.

עד היום, על מנת לקבל הצעת מחיר להובלת תכולת דירה, היה צורך באיתור מובילים, בשיחות רבות וארוכות שדורשות את פירוט התכולה, חישוב כמות קרטונים, גודל הפריטים, כמות חדרים, קומת הדירה ועוד גורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה, וגם אז הצעת המחיר הייתה לעיתים תכופות משתנה כתוצאה מהיערכות שגויה.

האתר החדש, הוקם כדח לשים קץ למה שהכרנו עד עכשיו והופך את מעבר הדירה להרבה יותר פשוט, קצר, זול ואמין ובעיקר, כמו שרבים מאיתנו בארץ אוהבים, מסתמך על השוואת מחירים, דירוגים וחוות דעת של אחרים.

לאחר הזנת פרטי ההובלה, נפתח מכרז חי וישיר בין מאות חברות הובלה, המתבצע לעיני הלקוח בשקיפות מלאה, ותוך זמן קצר – החל מדקות בודדות, מתקבלות הצעות מחיר, כולל דירוגים והמלצות, שנות ותק והאם יש לחברת ההובלה ביטוח תכולה.

כל המובילים תחת פיקוחה של GetMoving, חתומים בהסכם התחייבות לשירות אדיב, מחיר הגון שלא ישתנה במהלך המעבר ועמידה בזמנים. כך מבטיחה החברה את המשך התחרות בין המובילים והוזלת המחיר גם בעונת השיא.

כעת כל מה שנותר זה לבחור מוביל, את התשלום מעבירים ישירות לחברת ההובלות והשימוש באתר הוא ללא כל עלות וללא התחייבות.