“וויז אייר” פותחת קו חדש מתל אביב ללונדון

השנה תפתח החברה שני קווים חדשים נוספים לתל אביב - מדברצן ומוורנה במרס וביולי, בהתאמה

מטוס של חברת וויז אייר צילום: יח"צ

“וויז אייר” חברת התעופה לואו-קוסט הגדולה במרכז ובמזרח אירופה הכריזה הבוקר (חמישי) על פתיחת קו תעופה חדש: תל אביב-לונדון (לוטון). הקו יתחיל לפעול ב-24 ביוני השנה, 4 פעמים בשבוע, בימים: שלישי, חמישי, שבת וראשון.

בחברה אומרים, כי הקו ללונדון הוא המשך לקווים חדשים שנפתחו לישראל, כשהיא מחפשת כל העת הזדמנויות חדשות להרחבת היעדים והרישות שלה, בשיתוף פעולה עם משרד התיירות.

מ“Wizz Air”- נמסר, כי נוסעים המתכננים את חופשותיהם ואת ה’סיטי-ברייק’ שלהם לתל אביב וללונדון מוזמנים כבר עכשיו להזמין כרטיסים באתר החברה במחיר של החל מ-309 שקלים.

שר התיירות יריב לוין אמר, “אני מברך על החלטת החברה להרחיב שירותיה לישראל, ולפתוח קו חדש לונדון-תל אביב. פתיחת קו התעופה מהווה עוד הוכחה לכך שמאמצי השיווק של המשרד נוחלים הצלחה ובעקבותיהם חברות רבות רואות בישראל יעד תיירותי מבוקש”.

סורינה רץ, מנהלת התקשורת בחברה אמרה: “ההכרזה היום מדגישה את המחויבות שלנו לישראל, ואנחנו מקווים שהקו החדש במחיר הזול שאנחנו משיקים בקו לונדון-תל אביב יתקבל באהדה אצל לקוחותינו. הקו החדש והנוח, עם 4 טיסות שבועיות, יקדם את התיירות ואת העסקים בין שתי המדינות

כל הטיסות בקו החדש יופעלו באמצעות מטוס איירבאס  A320 עם 180 מושבים ו- A321עם 230 מושבים.

לצד הקו החדש ללונדון, תפתח “וויז אייר” שני קווים חדשים נוספים השנה: תל אביב-דברצן ות”א-וורנה במרס וביולי, בהתאמה.

במהלך 5 השנים האחרונות הטיסה “ויז אייר” יותר מ-1.2 מיליון נוסעים בקו לתל אביב וממנה.