מאת : תמיר גובשטיין
אולי יעניין אותך: מדריך מיוחד 7  קיצורי דרך שיסללו לך את הדרך הסודית לתהילה .
זה הזוי….
יוסי בעידן שבו כל ילד או ילדה רוצים להיות זמרים מפורסמים וכל תוכניות הריאליטי מוצפות בכשרונות חדשים, ורק אחוז קטן מהם מצליח, השאלה המתבקשת, יש להם סיכוי להיות כוכב?
“תראה, נתון סטטיסטי מאד עצוב אומר שכ98% של זמרים כשרונים, לא מצליח להפוך את הכשרון והחלום שלהם לסיפור הצלחה. כי את הדרך הנכונה להצלחה אף אחד לא יגלה להם,וסביר להניח שאתם לא מצליחים כי אתם עושים את מה שהרוב עושים,הולכים לחוג מוזיקה,או לפיתוח קול בתקווה “שחיידק” המוזיקה יחלוף עם הזמן, ואולי כי אתם באמת לא יודעים מה עושים”.
איך ניתן לזהות כשרון אמיתי והוא מסוג שיש למצליחים?
“צריך להתבונן מהצד, אובייקטיבית, אם מגיל צעיר אתה מפיק הנאה אמיתית ממוזיקה, ורוב הזמן אתה שר ורוקד לצלילם, אלו הם בהחלט סימנים לכישרון, צריך ידע כלים והכוונה בשביל לקחת את הכשרון ולהצליח, למעשה תמיד חשבתי שיש שני סוגים של זמרים בעולם, ווינרים או לוזרים,וטעיתי כמובן טעות גדולה! היום אני מבין שיש 2 סוגים של זמרים, אלה שמכירים את חוקי המשחק, ואלה “שלא שמעו שיש חוקים למשחק”.
במחקר שפרסמה דוקטור בת שבע שפירא משנת 2003 עולה: בשנים האחרונות נדמה כי קריירה מוזיקלית הפכה להיות פשוטה ונגישה יותר מאי פעם, תופעות כמו כוכב נולד נוטעות בקרב צעירים רבים תחושה כי התהילה היא בהישג יד, קחו כף גדושה של כשרון טבעי הוסיפו לה שתי קשרים, קצת קסם אישי, טפטפו קצת מזל והרי לכם מתכון לתהילה, 150.000 אלף מועמדים ניגשים לתוכניות הריאלטי מידי שנה, מישהו שאל למה 99% נושרים? התשובה לכך היא פשוטה: חוסר ידע והכוונה מקצועית.
אתה אומר שלא חייב להיוולד כוכב?
“כשרון שירה זה דבר שנולדים איתו, אבל זה לא ערובה להצלחה, למעשה ,יש דרך “סודית” שרק 2% זמרים וזמרות מצליחנים מכירים אותה, ואני רוצה לחשוף אותה בפניכם לראשונה. יותר מזה אני הולך לקחת אתכם יד ביד ,וללוות אתכם צעד אחר צעד, עד שתהפכו להיות סיפור ההצלחה שלי, וזו ההזדמנות שלכם להגשים חלום”. השיטה המהפכנית שלי עובדת בגלל שהיא מכסה 3 תחומים חשובים שאתם לא מכירים, כי זה “הסוד” שגורם לזה להיות מקצוע נחשק.
מה אתה מציע למי שרוצה להיות זמר/ת כוכב?
“כרגע יש 2 אפשרויות”: 1. ללכת למכללות יוקרתיים 2. מורים פרטים וכמובן תקציב כספי גדול. לא משנה במי אתה בוחר – תוודא שהוא נותן לך שקיפות, אחריות ויש לו תוצאות מוכחות.
אז יש פתרונות למי שרוצה להיות זמר, מה שונה פה?
“העובדות מדברות בעד עצמם, למה רק 2% מצליחים ו – 98% נושרים? לא יכול להיות שאחוז גבוה של זמרים/ות נכשל בדרך”. אם התוצאות המבישות הללו היו גם בשאר המקצועות בארץ הייתה קמה כאן סערה גדולה.
בגלל זה החלטתי שאני חייב לעזור לכשרונות החדשים להצליח, אחרי שעברתי על בשרי אכזבות וכשלונות וזחלתי על הרבה זכוכיות בדרך ויצא לי לעבוד מקרוב עם מיטב האומנים בארץ “ראיתי מה עובד ואיך הם הגיעו להצלחה”.
מה התוכנית שלך מציעה?
בשלב הראשון שנלמד “בתוכנית הלימוד – לשיר בגדול “: הדרכה ואימון קולי, שמייצרים את האיכות הגבוהה ביותר של שירה תוך דגש על סגנון יחודי. גיליתי את השיטה החדשנית הזאת לאחר שהבן שלי בינואר 2009 התייאש מכמה מורי פיתוח קול וביקש ממני עזרה. למדתי שיטות מהמנטור לפיתוח קול של מייקל ג’קסון לה הוספתי מהנסיון האישי שלי והגעתי לפריצת דרך מתוך תהליך ארוך של ניסוי ותהייה, הבנתי מה עובד ואת החשיבות של כל פרט בשיטה הזאת. כיום, השיטה מייצרת הצלחה יוצאת דופן עבור זמרים מתחילים ומקצוענים מנוסים. השיטה שלי היא תערובת ייחודית של סודות, שיקצרו לכם שנים של תסכול, אם רצית “לשיר בגדול” עכשיו אתה יכול/ה.
מתוך סיבוב ההופעות של “משה מור” התלמיד שלי
יש סרטונים לפיתוח קול ביוטיוב בחינם, מה חדש פה ?
“ביוטיוב יש רק טיפים, אין קורס מקיף בחינם,וליווי אישי והכי חשוב מישהו שיודע מה צריך לעשות. אני לא מוכר קורס פיתוח קול, התוכנית לימוד שלי מקיפה את הכל, למי שרוצה להיות זמר כוכב, ולא מתפשר על פחות, יש בתוכנית הזאת נושאים וידע סודיים, שזמרים חייבים לדעת, בלי זה אין להם סיכוי”. אם חשבתם שצריך “רק” קול יפה טעיתם בגדול, מכיוון שהטעות הגדולה אצל 98% מהזמרים היא: לחקות זמר מצליח,לכן השלב השני בתוכנית לימוד, היא קריטית. השלב השני “בתוכנית הלימוד – לשיר בגדול ” (סוד שלא יספרו לכם על קיומו) והוא: פיתוח האישיות האומנותית שלך, שאני קורא לו ” תעודת הזהות שלך” נברר ונחקור , מי אתה בתור אמן? מה הסגנון המוזיקלי שלך ומי קהל היעד שלך? מה גוון הקול היחודי שלך וסגנון שירה שמייחד אותך?
“על מנת למשוך תשומת לב צריך,סגנון מוזיקלי וצורת שירה, שמתאימים לכשרון שלך, פה מתחילה העבודה הכיפית. מכיוון שלהכין אישיות של זמר ברמה מקצועית צריך להכיר את האישיות שלו, לזהות את הפחדים, מה מונע ממנו להתקדם ואיזה אמונות מגבילות אותו אנחנו נעבוד איתכם על זה באופן אישי”.
איזה טיפ אתה יכול לתת לקוראים?
“זמר שרוצה להיות כוכב חייב ,להיות ויזואלי בשפה המקצועית “לעבור מסך” (אני לא מתכוון שצריך להיות יפים וחטובים) ובשביל זה בא,
השלב השלישי “בתוכנית הלימוד – לשיר בגדול”: שהוא הכי חשוב, השלב הויזואלי שיש בו הדרכה: לריקוד, משחק ונוכחות במה. (ומנסיוני האישי, זמר שהוא לא נראה טוב על במה, לא יצליח) נלמד: איך לעמוד על במה ,איך לזוז ולשדר “אני כוכב” נלמד איך להמחיש את הרגשות באמצעות שפת הגוף.
הבהרה חשובה:
“לידיעתכם, השיטה המקורית שלי “לשיר בגדול” יכולה לתת לכם מענה על כל התחומים במקום אחד. מבדיקה יסודית שערכתי לא קיימת תוכנית מקיפה לכל מה שתצטרכו בדרך לתהילה. למעשה העגמת נפש שאתם תעברו, בחיפוש אחר מורים, יגרום לכם לוותר על החלום. לכן אין פלא שרק 2% מצליחים ו – 98% נושרים. כך שחסכתם לך זמן, כי תוכלו ללמוד הכל אונליין עם תמיכה לכל שאלה. ותחסכו כסף, כי כל מה שתצטרכו נמצא במקום אחד.
למי זה לא מתאים ?
“למי שנדחף על ידי ההורים,והוא ממש לא בעניין, למתלוננים סדרתיים, שמאשימים גורמים חיצוניים שבגללם הם לא השיגו תוצאות,ואלו שתולים הכל במזל כנראה שהתוכנית לא בשבילם. ואם את/ה, שקורא/ת עכשיו, מרגיש/ה מוכן/נה לעשות את הצעד ולהפוך את החלומות והתקוות שלך להיות זמר מצליח ומוכן לבוא ולתת עבודה, “תוכנית האימון לשיר בגדול” אונליין בוידיאו, היא בשבילך. ולאלו שמוכנים לתת את הכל תנתן הזדמנות מקפיצת דרך, לעשות אודישיין ללהקת “הישראלים” והפקת שיר מקורי או קאבר באולפן הקלטות מקצועי.
איך אפשר לראות במה מדובר?
אתן לך קישור שאתה יכול לתת לקוראים, בקישור מחכה להם רב מכר – אתה “הכוכב הבא
פתוח בחינם ל 100 הקוראים הראשונים.
לפני שהיא יורדת מהאוויר לחצו על הקישור וקבלו את המדריך