זקן מדי לגיטרה? הזדמנות למי שחולם לנגן להגשים את החלום תוך חמישה שבועות בלי לצאת מהבית

לפי העדויות שפורסמו עד כה, אלפי אנשים נכשלים שוב ושוב בנסיון לנגן בגיטרה. יובל ביאליק, המושיע של החולמים לנגן בגיטרה בישראל, יצא בתכנית חדשה שמאפשרת להגשים את החלום תוך חמישה שבועות בלבד ובלי לצאת מהבית. יצאנו לבדוק!

יובל ביאליק: המנכ
יובל ביאליק: המנכ"ל והבעלים של ביה"ס הגדול בארץ ללימוד גיטרה ומייסד שיטת "לנגן גיטרה בחמישה שבועות" (צילום: גלעד ארצי)

החלום לנגן בגיטרה כבר גרם להרבה תיסכול, בעיקר אצל מבוגרים שחולמים לנגן. הסיבה העיקרית היא שאנשים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחר הנחיות לא נכונות ומנסים ללמוד ממורים בלי שיטה או מסרטונים חינמיים ביוטיוב. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה, הצלחנו לתאם 45 דק’ עם יובל ביאליק לראיון קצר, למרות היומן העמוס שלו.  

יובל, אלפי אנשים נכשלים שוב ושוב בהגשמת החלום לנגן בגיטרה. מה אתה עושה אחרת עם התלמידים שלך? 

תראי, כדי להגשים את החלום שלך ולהצליח לנגן בגיטרה, אתה חייב שלושה דברים: 1. שיטה ברורה ומסודרת, שלוקחת אותך צעד צעד מאפס ידע ועד לנגינה רצופה של שירים 2. תכנית עבודה לתרגול ממוקד, שמבטיחה לך מקסימום תוצאות במינימום זמן ו 3. ליווי ותמיכה מלאים בתהליך, שיאפשרו לך להתמיד ולהתגבר על האתגרים בתחילת הדרך בלי לוותר ובלי להתייאש. נהוג לחשוב שההצלחה בנגינה תלויה בכישרון שלך או באורך האצבעות אבל בתכל’ס הכל בראש…  

אולי יעניין אותך: חשיפה: 4 הסודות להצלחה בנגינה בגיטרה בלי תסכול ובלי להתייאש 

איך אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידים שלך? 

כפי שהתחלתי לומר, הכל בראש. מה שמונע מרוב האנשים להצליח בלימוד גיטרה זה חוסר בליווי ותמיכה שעוזרים לך להתמיד בנגינה ולהתמודד עם האתגרים שעולים בתחילת הדרך. רוב האנשים פשוט מרימים ידיים ומוותרים עם האתגר או הקושי הראשון.  

יש כאן תהליך פסיכולוגי שצריך לעבור בהתגברות על המכשולים האלו וזה חלק משמעותי מהשיטה שלי. התמיכה והליווי שאנחנו מעניקים לכל תלמיד הם אלה שמוודאים את ההצלחה שלו.  

אנחנו לא מוותרים על החלום של אף אחד ונלחמים יחד עם התלמידים, ברמה יומיומית כדי לנצח כל אתגר ולהמשיך לתרגל לפי השיטה המדוייקת שכבר עבדה ללמעלה מ- 5,000 בוגרים. 

לא מוותרים על החלום של אף אחד: למעלה מ5,000 בוגרים מוכיחים שהשיטה עובדת (צילום מתוך הווטסאפ של יובל ביאליק)
לא מוותרים על החלום של אף אחד: למעלה מ5,000 בוגרים מוכיחים שהשיטה עובדת (צילום מתוך הווטסאפ של יובל ביאליק)

זה ממש פשוט. תראי את הסיפור של איציק למשל. איציק הגיע אלינו בגיל 76, עם חלום של למעלה מ- 50 שנה שהוא לא הצליח להגשים. הוא ניסה כמה פעמים ללמוד אצל מורים פרטיים לאורך השנים ושוב ושוב הוא נכשל. בשלב זה כבר היו לו חשש שהוא לעולם לא יגשים את החלום הכי גדול שלו. הוא חשב שאין לו כישרון מוזיקלי ואין לו קואורדינציה ושהוא כבר מבוגר מדי ולא יצליח.  

כשאיציק הגיע אלינו לקורס, היה לו בהתחלה מאוד קשה, אבל לא ויתרנו לו ועזרנו לו לא לוותר לעצמו. נלחמנו יחד איתו משיעור לשיעור ומשבוע לשבוע עד שהוא הצליח לנגן שיר בצורה רצופה. במפגש הסיום הוא סיפר עם דמעות בעיניים איך הוא חיכה 50 שנים לרגע הזה והנה הרגע הגיע…  

לא רק שהוא הגשים את החלום הכי גדול שלו, אחרי שנים של כישלונות, הוא גם למד להאמין בעצמו, להתמודד עם אתגרים ולנצח אותם וזה מה שעושה אותו מאושר כל בוקר מחדש. 

זה היה רגע מאוד חזק שלא אשכח בחיים.  

יובל, לאחרונה יצרת תכנית חדשה של הקורס “לנגן גיטרה בחמישה שבועות”… מה יש שם? 

היתרון הגדול של התכנית החדשה הוא שהיא מאפשרת לך להגשים את החלום ולהגיע לאותן תוצאות מדהימות של הבוגרים שלנו, בלי לצאת מהבית ובלי להיות תלויים במצב הקורונה.  

במקום מפגשים פיזיים בקבוצות, כפי שעשינו לאורך השנים, יצרנו שילוב מנצח שבו כל תלמיד מקבל גם שיעורים פרטיים דרך זום, גם קורס דיגיטלי מלא (שכולל 50 סרטונים ברורים ומפורטים) וגם תמיכה וליווי ברמה יומיומית בקבוצת ווטסאפ סגורה עם מענה מקצועי יומיומי לכל שאלה.  

בצורה כזו, יש לתלמידים שלנו מעטפת מלאה ומשלימה – הם צופים בסרטונים באתר, מתרגלים באופן יומיומי וממוקד לפי השיטה ופוגשים פעם בשבוע את המורה שלהם לקבלת פידבק אישי, הכוונה ובניית תכנית עבודה שתביא אותם בדיוק ליעדים ולמטרות שלהם – הגשמת החלום לנגן את השירים האהובים שתמיד חלמו עליהם – לעצמם, למשפחה ולחבר’ה… 

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר? 

זה פשוט. אני אתן לך לינק לשידור חי שאני עורך במיוחד לאנשים שחולמים לנגן בגיטרה ועדיין לא הצליחו לעשות את זה. בשידור הזה אני מגלה את 4 הסודות להצלחה בנגינה, שיאפשרו לכל מי שחולם לנגן להגשים את החלום שלו בזמן קצר, בלי תסכול ובלי להתייאש 

 אם יש לך חלום לנגן בגיטרה – תלחץ כאן עכשיו 

יובל ביאליק: מוביל אלפים שחולמים לנגן בגיטרה לתוצאות יוצאות דופן בחמישה שבועות בלבד (צילום: יעל אמיר)
יובל ביאליק: מוביל אלפים שחולמים לנגן בגיטרה לתוצאות יוצאות דופן בחמישה שבועות בלבד (צילום: יעל אמיר)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.